Ucuz otobüs ve uçak bileti bulma, uçak-otobüs bileti promosyon ve kampanyalarını Biletall üstünden yakalama kabiliyeti, sık yolcu eden gezginlerin uzmanlık meydanlarından birisi. Diğer konuda işlediğimiz ucuz uçak bileti yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Peki gezgin olmak isteyenler acentalar dışında çevrimiçi olarak sebepbilet alacağını biliyorlar mı?
İnternetten en ucuz uçak biletini bulmak ve çevrimiçi olarak satınalabilmek 5 dakikanızı dahi almayacaktır.
En makul bileti sorgulama formunda kalkış – varış şehirlerini, gidiş – dönüş tarihlerini, şahıs miktarını ve başka verileri girdikten ardından“Biletini bul” düğmesi ile uçak bileti listelemesi yapabilirsiniz.

Ucuz  Otobüs ve Uçak Biletleri
Listeden dilediğiniz uçuşları işaretleyerek bir ileri sayfa olan rezervasyon sayfamıza geçersiniz.
Burada yolculuk bilgilerini görürsünüz ve yolcu sigortası seçimi veseyahat bilgilerini bu sayfadan doldurmanız gerekmektedir.
Daha ardından bu sayfada tespit edilen “Satın Al” düğmesini kullanarak rezervasyon işleminizi bitirip, satın alma sayfasına geçebilirsiniz.
Satın alma sayfasında ödeme ve taksit şeklinizi seçerek ödemeyi gerçekleştirerek uçak bileti satın alma prosedürünü bitirmişbulunursuzunuz.
Biletall.com’un İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, İzmit, Bursa, Mersin (İçel), Trabzon gibi büyük kentler başta olmak suretiyleTürkiye’nin bütün şehirlerine Kamil Koç, Metro, Varan, Ulusoy gibi firmaların otobüs biletini ve Pegasus, AtlasGlobal, Turkish Airlines uçak biletini satış modülünde bulabilirsiniz.
Dünya genelinde da New York, Paris, Roma, Atina ve Berlin gibi büyükkentler başta olmak suretiyle bütün şehirlere ilişkin sorgulamaları modül üstünden yapabilirsiniz.
Yurt dışına da doğrudan uçuşlar bulabileceğiniz gibi, uçuşların birbölümü aktarmalı uçuşlar olabilir.
Ucuz  Otobüs ve Uçak Biletleri
Herhangi bir bilet olmadan, rezervasyonun doğru yapılıp yapılmadığınısebep anlayabilirim?
Satış hatıranda size verilen “seyahat belgesi” rezervasyon ve uçuşlaalakalı bütün ihtiyaç duyulan verileri konfirme eden bir belgedir, bu nedenden dolayı kağıt bilete lüzum duyulmaz.
Rezervasyon biletlendikten ardından yolculuk detaylarımı sebepöğrenebilirim?
Rezervasyon sırasında etkileşim bilgilerinize GSM numaranızı ve e-posta adresinizi eklediğiniz takdirde rezervasyonunuz biletlendiktenardından cep telefonunuza veyahut e-posta adresinize yolculuk detaylarınızı sahibi olan bir bilgilendirme sms’i ya da e-postası alacaksınız.
Bir yolculuktan ne kadar vakit evvel elektronik bilet alabilirim?

Ucuz  Otobüs ve Uçak Biletleri
Tarifeli yolculuğun kalkış saatine kadar çevrimiçi rezervasyon sistemimiz satışa açıktır.
Check-in’in iç ve dış hatlarda 30 dakika evvel kapandığının önemealınarak rezervasyon ve biletleme işleminin yapması gerekiyor olup, gecikme hasebiyle uçmaya kabul edilmemenizden aracı firmalar mesuldeğildir.
Elektronik bilet yolcu belgemi sebep temin edebilirim?
Biletinizi Biletall.com çevrimiçi bilet satış sitesinden aldığınız müddetçe, yolcu belgenizi firmanın internet sitesinden alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Büyük Camiler başlıklı makalemizde camii ve camiler hakkında bilgiler verilmektedir.

SON YAZILARIMDAN HABERDAR OL

E-Mail adresime kayıt olursanız haftalık yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Hi. I have checked your neyerdenegokte.com and i see you’ve got some duplicate content so probably it is the reason that you don’t rank high in google.
    But you can fix this issue fast. There is a tool that generates content like human, just search in google: miftolo’s tools

Bir yorum bırak

Yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazın