Kıbrıs Salamis Otel Nerede?

Salamis Bay Conti Resort Hotel, Kuzey Kıbrıs’ın popüler şehirlerinden olan Gazimağusa’da hizmet vermektedir. Gazimağusa şehir merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunan otele ulaşımlar, özel araçla İsmet İnönü Bulvarını güney yönüne takip ederek yapılabilmektedir.

Salamis Bay hangi şehirde?

Kıbrıs’ta bir liman kenti olan Mağusa’da hizmet veren Salamis Bay Conti, denize sıfır konumu ile ilgi görüyor. Altın sarısı ince kum ile kaplanmış geniş ve uzun Salamis Kumsalı’nın kıyısında konumlanan tesis, huzurlu ve eğlenceli bir tatilin kapılarını aralıyor.

Salamis otelin sahibi kimdir?

uzan ailesine ait olup bu aile tarafından 1997 senesinde kktc hukumetinedn satın alınarak ve milyon dolarlar harcanarak yenilenmiştir. magosa sınırları içerisindeki en kalınası oteldir.

Ercan Havalimanı Salamis Bay Conti arası kaç km?

Ercan Havalimanı Salamis Otel Transfer

Ercan Havalimanı Salamis Bay Conti otel transfer arası yakşalık 1 saatlik mesafedir. Lefkoşa’nın 15 kilometre dışında bulunan Ercan Havalimanından sizi alıp Lefkoşa’yı görmeden tam tersi istikamete Mağusa yönüne doğru gidiyoruz.

Salamis Otel ne zaman yapıldı?

1979 yılında yapılan Salamis Bay Conti Kıbrıs, Magosa bölgesinde bulunmaktadır. 65000 m2 alanda kurulmuş olan Salamis Bay Conti otel ultra herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Salamis nasıl bir yer?

Salamis veya Salamis harabeleri (Yunanca: Σαλαμίς veya Σαλαμίνα της Κύπρου), Kıbrıs adasında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Gazimağusa şehrinin 6 km kadar kuzeyinde yer alan bir antik kenttir. Kent Trodos dağından doğan Pedios (Kanlıdere) nehrinin denize döküldüğü havzaya yakın bir yerde kurulmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *