Youtube’Da En Çok Hangi Tür Videolar Izleniyor?

Youtube’da En Çok İzlenen Videolar Hangileri Youtube’da en çok izlenen video türleri hakkında sizlere bilgi vermeden önce ilk olarak youtube’da en çok izlenen videolar hakkında bilgi vereceğiz. Baby Shark – 9,2 milyar Despacito -7,23 milyar
En çok izlenen YouTube videosu içeriklerinde ilk sırada ürün incelemesi yer alıyor. Yeni bir ürün almak veya alacağı ürünler arasında kararsız kalanlar bu tür içerikleri izlemektedir. Ürün incelemesi yapılan YouTube videolarında ürünler detaylı ve samimi bir şekilde anlatılır.

YouTube ne tür videolar atılır?

Bu durumda, YouTube tarafından desteklenen video formatlarını hatırlamalısın. AVI, FLV, MPEG4, MPEGPS, 3GPP, WMV, WebM ve MOV dosyalarını yükleyebilirsin.

YouTube’da hangi videolardan para kazanılır?

Ne tür içeriklerden para kazanabilirim?

 • Günlük vlog’lar.
 • Ev çekimi videolar.
 • ‘Kendin yap’ videoları
 • Eğitici içerikler.
 • Orijinal müzik videoları
 • Orijinal kısa filmler.
 • YouTube’da en çok izlenen videoları nasıl bulurum?

  Oturumunuz açıkken YouTube uygulamasında veya web sitesinde izlediğiniz videoları bulmak için oturum açıp myactivity.google.com’a gidin. Ayrıca, Google Chrome’da oturumunuz açıkken diğer web siteleri üzerinden YouTube oynatıcısında izlediğiniz videoları da içerir.

  YouTube kaç tane video var?

  YouTube’daki toplam video sayısı ise 81.941.760 ile (ki her geçen saniye bu artıyor) Türkiye’nin nüfusundan fazla.

  You might be interested:  Şehirler Arası Seyahat Izni Hangi Numaradan Alınır?

  YouTube’da 1000 izlenme ne kadar?

  YouTube’dan AdSense ile para kazanma potansiyeli kanaldan kanala değişir, ancak içerik oluşturucuların 1.000 izleyici tıklaması başına yaklaşık 3 ila 10 ABD Doları kazanacağı tahmin edilmektedir. Bu, günde 10.000 görüntülemeye sahip bir içerik oluşturucunun 300 ABD Doları veya daha fazla kazanabileceği anlamına gelir.

  YouTube video nasıl atılır?

  YouTube’a birkaç kolay adımda video yükleyebilirsiniz. Bilgisayardan veya mobil cihazdan video yüklemek için aşağıdaki talimatları uygulayın.

  YouTube Studio’da video yükleme

  1. YouTube Studio’da oturum açın.
  2. Sağ üst köşeden OLUŞTUR. Video yükle’yi tıklayın.
  3. Yüklemek istediğiniz dosyayı seçin.

  1000 000 izlenme kaç TL?

  1 milyon görüntüleme: 2 bin dolar – 40 bin dolar

  Farklı alanda içerik üreten dört influencerın paylaştığı rakamlar, 1 milyon izlenmeye sahip bir videonun 2 bin dolar ile 40 bin dolar arası bir gelir getirdiğini gösteriyor.

  1 milyon izlenmeye YouTube ne kadar para veriyor?

  Business Insider, 1 milyon izlenmeye sahip videolara sahip YouTuber’larla konuştu. Aylık kazanç, içerik türüne ve izleyici kitlesine bağlı olarak yaklaşık üç bin 400 ile 40 bin dolar arasında değişti.

  YouTube izlenme ücreti ne kadar?

  Youtube üzerinden yayınlanan bir reklamın 1000 izlenilmesi ortalama 4-20 TL arasında kazanç sağlamaktadır. Tabi içerik çok spesifik ve reklam verenlerin hedeflediği ise bu 50 hatta 100 TL’lere bile çıkabilir.

  YouTube Türkiye’de en çok izlenen video hangisi?

  Tüm zamanlar

  Sıra Video adı Yüklenme tarihi
  1. ‘Baby Shark’ 18 Haziran 2016
  2. ‘Despacito’ 13 Ocak 2017
  3. ‘Johny Johny Yes Papa’ 8 Ekim 2016
  4. ‘Shape of You’ 30 Ocak 2017

  YouTube’da izlenen videoları kimin izlediği belli olurmu?

  YouTube Analytics’teki Kitle sekmesi, YouTube videolarınızı kimlerin izlediğiyle ilgili genel bir bakış ve bu izleyicilerin demografik özellikleri hakkında analizler sunar. Temel metrikler kartında geri gelen ve yeni izleyici sayınız, benzersiz izleyici sayınız, abone sayınız ve toplam üye sayınız gösterilir.

  You might be interested:  Seyahat Izin Belgesi Süresi Ne Kadar?

  YouTube 4000 Saat izlenme nereden bakılır?

  Gösterim sayısı ve tıklama oranı verilerini görüntüleme

  1. YouTube Studio’da oturum açın.
  2. Soldaki menüden Analytics’i seçin.
  3. Üst kısımdaki menüden Erişim’i seçin.

  1 B görüntüleme ne demek YouTube?

  Sayfa sahibinin takipçi sayısı yada yapmış olduğu paylaşımları kaç kişinin gördüğünü ifade etmek için kullanılır. B harfi bin (1000) demektir. Örneği 3 B, üç bin sayısını göstermek için kullanılır. K harfi de bin (1000) demektir.

  YouTube video kaç saniye izleyince?

  Bir izlenmeyi, kullanıcının videoyu gerçek zamanla 30 saniye ve üzeri izlemesi durumunda kabul ediyor ve her 300 görüntülemede bir, izlenme sayısını dondurarak görüntülemelerin gerçek olup olmadığını kontrol ediyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *