Minsk gece hayatı

Aslında Minsk şehri sakin ve güvenli bir başkent havasında. Minsk gece hayatı hareketli bir görüntü vermese de şehir kalabalıkları dağıldıktan sonra Minsk’in derinlerinde birçok alternatif bulacaksınız.

Minsk gece kulüpleri ve barlarında aslında hareketli bir eğlence hayatı olduğunu göreceksiniz.

Göz Atın: Belarus – Minsk Turları

Minsk her zaman öğrencilerle doludur ve bu nedenle gençlik şehri olarak adlandırılabilir. Ve dünyanın bu bölümünün gençliği nasıl eğleneceğini biliyor! Minsk’in her zevke hitap eden eğlence mekanları ile dolu olduğunu söylemek abartı olmaz.

Contents

Minsk Gece Kulüpleri

Partinin doğal yaşam alanınız olduğunu düşünüyorsanız, en iyi gece kulüplerini keşfetmeden bir yerden ayrılmanız zor olmalıdır. Minsk, en seçkin clubber’ı bile tatmin edilebilecek tarzda parti mekanlarına sahip. İşte onlardan bazıları;

Dozari

minsk gece hayatıMinsk Gece Kulüpleri: Dozari

Minsk gece hayatı denilince ilk akla gelen mekanlardan biri Dozari. Klas bir eğlence arayanların uğrak noktası Dozari’de giriş ücreti 15 ile 25 dolar arası. Minsk geneline göre fiyatların yüksek olduğu mekana girişte kıyafetiniz de önem taşıyor. Kapıdaki korumalar dış görünüşünüzü bahane edip sizi içeri almayabilir. Pazartesi ve salı kapalı olan mekan diğer günler 22.00-06.00 saatleri arasında açık.

Auroom Lounge Club / Minsk Gece Hayatı

Görülmeye değer başka bir mekan iş merkezi Alexandrov Passage’nin 16. ve 17. katlarında yer alıyor. Yaklaşık 50 metre yükseklikteki mekandan Minsk’in gece manzarası muhteşem. Mekanda her hafta sonu farklı formatta partiler düzenleniyor.

Fashion Club / Minsk Gece Mekanları

Bu birinci sınıf mekan zaman zaman Avrupa’nın en iyi DJ’lerini ağırlıyor. Nehir kıyısında şehrin en güzel yerinde konumlanan mekan Minsk’in en uzun barına da sahip. Giriş ücreti 10-20 dolar.

Theatre- Karaoke Bohema / Minsk Gece Hayatı

Bohema, eğlenceyi sadece stil ile değil, yaratıcılıkla da takdir eden insanlar için ideal bir mekan.

Burada kendinizi profesyonel bir şarkıcı olarak deneyebilir ve bir ses yapımcısı, tasarımcı veya tiyatro eğitmeninden yardım alabilirsiniz. Profesyonel destekle utanç verici bir karaoke deneyiminden kurtulabilirsiniz.

Karaoke yapmanız şart değil. Giriş ücretsiz olsa da içerideki fiyatlar Minsk ortalamasının epey üzerinde.

Minsk’deki Alternatif Kulüpler ve Barlar

Kulüp tarzı mekanları sevmeyen ancak geceyi evde veya otelde geçirmek istemeyenler için Minsk’te birçok alternatif mekan da var.

Loft

Loft, Minsk’te özel bir yerdir. Genellikle benzersizliği nedeniyle yerli halk tarafından ilgi görür. Sabahları bir kafe ya da snack bar olarak çalışan mekan akşamları konser mekanına dönüşüyor. Özellikle hafta sonları ise gecenin ilerleyen saatlerinde parti başlıyor. Loft’un çalma listesi; Funk, Indie, Disco, Modern Jazz, Electronic ve Club müzik gibi çeşitli türlerden oluşmakta.

Huligan / Minsk Gece Hayatı Mekanları

Banal gece kulüplerini sevmeyenler mutlaka Huligan’ı bir değişiklik için keşfetmeli. Belarus dilinde Huligan isyancı anlamına geliyor.

Şehrin kalabalık olmayan bir yerinde (Oktyaborskaya) eski bir kırmızı tuğla binada yer alan mekana insanlar bir şeyler içmek, çeşitli türlerden (indie, house, grunge, rock’n’roll, blues vb.) güzel müziklerin tadını çıkarmak, langırt oynamak, bazen de büyük bir projektörde film izlemek için geliyorlar.

Mevsime bağlı olarak güzel bir dinlenme alanı sunan büyük bir terasa sahip. Burası genelde ana akım kültüre isyan eden “hipster” gençlerle dolu. Ortalama bir kokteyl 10 dolar civarında.

minsk gece hayatıMinsk Gece Mekanları

Fisher’s House

Fisher’s House Minsk’te gerçekten ilginç bir yer. Yiyecek ve içeceğe para alınmayan mekanda geçirdiğiniz bir saat için 3 dolar ödüyorsunuz. Biraz yiyecek ya da içecek almak için Fisher’ın mutfağını kullanabilirsiniz.

Ancak herhangi bir incelik veya alkol beklemeyin. Fisher’ın evi aslında çok sayıda odaya sahip büyük ve rahat bir daire. Mekanda her gün orijinal bir faaliyet programı var.

Genellikle küçük konserler, sergiler, edebiyat toplantıları, fotoğraf eğitimleri, seyahat dersleri düzenliyorlar.

Her Cuma geleneksel olarak film gecesi var. Sabahın ilk ışıklarına kadar film izleyebilirsiniz. Genellikle karşılıklı bir tema ile birleştirilen 3 film gösterilir.

Graffiti Pub

Şehrin yeraltı kültürünü keşfetmek için Graffiti gitmeniz gereken yer. Bulmak zor olsa da gitmeye değer. Hemen hemen her akşam popüler yerli ve yabancı grupların canlı konserleri düzenleniyor.

Haftanın her günü farklı bir program var. Çarşamba günleri genellikle caz, Cuma günleri funk, Cumartesi ise blues veya rock ağırlıklı performanslar ortaya konuyor.

Kulüpte düzenli film ve tiyatro gösterileri de düzenlenmekte.

Minsk Barları

İyi bir gece geçirmek için başka bir alternatif, hak eden bir pub’a yönelmektir. Her geçen yıl Minsk’te daha fazla bar açılıyor. Kaçınılmaz rekabet nedeniyle her formatta birçok bar bulmak mümkün. Bu yüzden zevkinize uygun bir pubı Minsk caddelerinde bulmanız zor değil.

Belarus Uçakla Kaç Saat Sürüyor?

Etiketler: BelarusGece HayatıMinsk

Minsk Gece Hayatı BEYAZ RUSYA BELARUS 2021 > GECEMANYA

İkinci Dünya Savaşı öncesinde Minsk, 300 bin nüfuslu küçük bir yermiş.

Nazi Almanyası 22 Haziran 1941’de Sovyetler Birliği’ni işgal ettikten sonra, Barbarossa Harekâtı kapsamında Minsk, hemen saldırıya uğrayarak bombalanmış ve dört gün sonra Wehrmacht tarafından kontrol altına alınmış.

Almanlar Minsk’i ‘Reichskommissariat Ostland’ın idari merkezi olarak belirleyerek Komünistleri ve sempatizanlarını öldürmüş ya da hapse atmış.
Beyaz Rusyada gece hayatını anlamak için en doğru şehir: Minsk

1942’de Minsk, bölgedeki işgale karşı ‘Sovyet Partizan Direniş Hareketi’nin önemli bir merkezi haline gelmiş. Bu rolünden dolayı da 1974 yılında ‘Kahraman Şehir’ unvanı verilmiş. Böylesi koca bir tarihi barındıran şehrin sokaklarındayım. Şimdilik iki milyon nüfusuyla bizim karmakarışık kalabalığımızdan bunalanlar için harika bir kaçış yeri.

Uçakla iki saatlik mesafede… Toplu taşımacılıkla her yere kafelere, yemelere içmelere, marketlere, eğlencelere 1 ile 4 dolar arası gidilebiliyor.

Zaten yürümesi inanılmaz zevkli bir düzayak şehri burası… Her yer pırıl pırıl, tertemiz, bakımlı… Eğer merkezde kalıyorsanız birçok yere yürüyerek gidebilir, oksijeni ciğerinizin dibine kadar hissedebilirsiniz.

Beyaz Rusyada gece hayatını anlamak için en doğru şehir: Minsk

Haziran ayında gündüz-gece sıcaklıkları ve aradan geçen ılık ve rüzgârlı sağanaklar sizi bekliyor ama şehir böyle daha güzel bir çehreye bürünüyor.

Öyle hoş serinlikler ki, yazın sıcağından bunalanlar için birebir. Ayrıca Temmuz Ağustosta yükselen sıcaklıklarda müthiş güzel göl plajları, nehir kıyıları var.

Bütün ormanlar, yeşil alanlar, plajlar sere serpe sizin… Rahat olun, kimse kimseye bakmıyor.

Beyaz Rusyada gece hayatını anlamak için en doğru şehir: Minsk

Attila Atasoy, seyahatleriyle ilgili yazılarını ‘www.attilaatasoy.blogspot.com.tr‘ adresinden paylaşıyor.

İlk durağınız Milli Kütüphane olmalı. Burası devasa bir elmas şeklinde, 25 katlı fütüristik bir mimari örneği… Dünyanın en ilginç mimari eserleri arasında yer alıyor. İçinde 14 milyondan fazla kitap barındıran kültür deposunda gece aydınlatmasının büyüleyici şölenini kaçırmayın derim.

You might be interested:  Lizbonda görülecek yerler

Sonra Aleksandrovsky Meydanı, Oktyabrskaya Meydanı, Francyska Skaryny Caddesi, Hükümet Binası ve Sendikalar Kültür Sarayı, Ulusal Tarih ve Kültür Müzesi, Kutsal Ruh katedrali, Gum Alışveriş Merkezi, Tarihi Semt ve Gözyaşları Adası’nı gezmelisiniz.

Merkez tren istasyonunun karşısından kalkan ‘City Tour’ otobüsleriyle bütün bu yerleri görebilirsiniz. fiyatı 300 bin Ruble yani 15 dolar.

Beyaz Rusyada gece hayatını anlamak için en doğru şehir: Minsk

MİNSK’TE RENKLİ GECELER

minsk gece hayatıMinsk Gece Hayatı BEYAZ RUSYA

Sakin ve huzurlu gündüz atmosferi, gecenin gelmesiyle önce publara sonra yüksek dozda eğlence için gece kulüplerine taşınıyor. Zaten gece 11’de hava kararıyor ve gece 3’de aydınlanıyor. Haziran ayında böyle…

Beyaz Rusyada gece hayatını anlamak için en doğru şehir: Minsk
Bu nedenle eğlencede gece gündüz fark etmiyor. Striptiz kulüplerinden, diskolara kadar her yer sabaha kadar açık. En iyileri hangisi derseniz? Cevabım kesinlikle; Juravinka, Next,Madison, Overtime Club olur…

Beyaz Rusyada gece hayatını anlamak için en doğru şehir: Minsk

Minsk Gece Hayatı BEYAZ RUSYA BELARUS
LEZZETLİ TATLAR

minsk gece hayatıMinsk Gece Hayatı

Oldukça ekonomik olan mönülerdeki yemekler genellikle et ağırlıklı ve patatesin çok çeşitli versiyonlarıyla mantarlarla bezeniyor. Bütün uluslararası mutfakların da bulunduğu kentte, yöresel yemekleri denemelisiniz. Örneğin; Machanka (güveçte yapılan mantarlı ve kremalı et), Krupenya (mantar çorbası), Pelmeni (mantıya benzer) ve mücver tadına benzeyen Draniki…

Beyaz Rusyada gece hayatını anlamak için en doğru şehir: Minsk
Eğer Tolstoy’un ‘Savaş ve Barış’ını ya da Dostoyevski’nin ‘Karamazov Kardeşleri’ni okuduysanız çok defa adı geçen ‘KVAS’, milli alkolsüz malt içecekleri de denemelisiniz…

Belarus hakkında her şey
Belarus diğer ismi ile Beyaz Rusya olarak da bilinen ülke, bir Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği ülkesidir. Başkenti Minsk’tir, ülkenin komşuları ise kuzeyde Letonya, güneyde Ukrayna, batıda Polonya ve doğusunda ise Rusya’dır. Gece hayatı, parkları ve müzeleri ile ünlü Belarus hakkında merak edilenler yazımızda…

Belarus hakkında her şey
Belarus diğer adıyla Beyaz Rusya Avrupa ülkeleri arasında idam cezası veren tek ülke olma özelliğini taşımaktadır. Ülkenin resmi dili Rusça ve Belarusça’dır. Ülke 1991 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir. Belarus hızlı ekonomi ve sanayi gelişmesi sayesinde ekonomik yönden dünyaya kendini kabul ettiren bir ülkedir.

Belarus Kültürü

Neden Beyaz Rusya Gece Hayatı? Gece eğlenceleri ile ilgi odağı olan ülkede, güvenlik çok sıkıdır.

Bu ülkede gasp ve hırsızlık gibi olaylara pek rastlanmaz çünkü resmi polisten daha fazla sivil polis bulunmaktadır. Ülke hükümeti turizmi desteklemekte olup festivallere yardım etmektedir.

Milli şarkı ve şiir yarışmaları, gençlik şov sanatları etkinlikleri, uluslararası caz festivalleri gerçekleştirilmektedir.

Belarus Mutfağı

Belarus mutfağının iki önemli gıdası mantar ve patatestir, patatesten yaklaşık 300 çeşit yemek yapılmaktadır. Ünlü patates yemekleri draniki, zrani, proşkidir. Süt ve süt ürünleri de geniş yer tutmaktadır. Tereyağı, kefir, kaymak, peynir ve yoğurt başlıca ürünlerdir. Ülkede göller ve nehirlerin çok olması nedeniyle deniz ürünleri çeşitliliği oldukça fazladır.

Belarus Ekonomisi

Otomotiv sanayisi gelişmiştir, otomobil, traktör, kamyon motor ve yedek parçaları üretilmektedir. Elektronik eşya, beyaz eşya yönünden de birçok üretim yapılmaktadır. Ekonominin temelini oluşturan sektörler ise, tarım makinaları, inşaat malzemeleri, petrokimya, tarım ve ormancılık, bilişim sektörleri alanlarıdır.

Belarus’ta karasal iklim hüküm sürdüğünden kışları soğuk geçmektedir, yazları ise serin ve yağışlıdır. Arazi yapısı yatık şekildedir ve birçok bataklıklara sahip olan bir ülkedir. Doğal kaynakları ise, petrol, doğalgaz, orman ürünleri ve bataklık kömürüdür. Minsk Gece Hayatı BEYAZ RUSYA BELARUS

Belarus, doğalgaz krizinden dolayı ekonomide zor günler yaşamakta olup, Rusya ile birleşme kararı almıştır. Rusya ile aynı para birimini kullanma kararını Rusya’ya iletmiştir. Belarus’un başkenti Minsk, gezilmesi gereken tarihi ve kültürü geniş bir şehir olarak, tertemiz parkları

Minsk Gece Hayatı

Minsk Gece Hayatı

Minsk gece hayatı ile ünlü olan şehirler arasında yer alır. Minsk şehri oldukça büyük ve farklı özellikleri ile bilinen gelişmiş şehirler arasındadır.

Minsk içerisinde eğitim, kültür, tarih ve eğlence gibi çeşitli alanları barındıran büyük bir şehirdir. Bu şehirde eğlenmek için ise tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir.

Firmamız çeşitli turları ve turistik gezileri ile size harika bir tatil planı sunar. Sıkıcı aktiviteler ile zaman çalmadan geniş zaman ile Minsk tadını çıkartabilirsiniz.

 Farklı Bir Yolculuk

Minsk geniş coğrafyası büyük bir kültürel ögelerin toplanma alanı olarak sayılabilir. Herkese uygun eğlence mekanları ile farklı bir yolculuğa çıkma vakti. Rusya’nın soğuk havalarını ısıtan gece hayatı ile tanışabilirsiniz.

Gündüzleri kadar dolu olan gece sokakları çeşitli mekanların aydınlatmaları ile adeta bir güneş gibi aydınlatır sokakları mevcuttur. Çeşitli mekanlara sahiptir, kulüp, bar, kumarhane, restoran ve kafe gibi çeşitli alanları ile her zevke uygundur. Minsk halkı sıcak kanlıdır.

Yolda sokakta bir kafede biri ile tanışabilir ve hemen muhabbet edebilirsiniz.  Dost canlısı halkı ile evinizde hissedeceksiniz. Gündüz ise çeşitli kültürel gezintiler ile şehri keşfedebilirsiniz. Bu farklı yolculukta tek yapmanız gereken şehrin canlı yapısına ayak uydurmak.

Minsk gece hayatı ile streslerden ve bütün sıkıntılardan kurtulun.

Minsk Yapılacak Aktiviteler

Avrupa’dan oldukça turist alan Minsk özellikle vize işlemlerinin kaldırılması sonucunda birçok Türk turistte ev sahipliği yapmıştır.

Gece hayatı kadar kültürel aktiviteleri ile dolu şehirde harika bir tatil geçişebilirsiniz. Kutsal Ruh Katedrali kominiz zamanından kalma eski bir yapıdır.

Ayrıca Gözyaşı Adası da gezilecek yerler arasında bulunur. Savaş müzesi ise kesinlikle uğraşmanız gereken yerler arasında yer alır.

Gündüz bu aktiviteleri yaptıktan sonra Minsk gece hayatı için hazırlanmaya bakın ve gitmek istediğiniz yeri seçin. Her zevke uygun eğlence mekanları ile tatilin keyfini çıkarttın. Bu tatilde eğlenceye doyacağınız bir tatil olacak. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek bir tatil planı oluşturmak. Siz keyfinize bakın biz size en uygun tatili planlamak için buradayız.

Eğer gençseniz veya genç bir ruha sahipseniz cinsiyetiniz her ne olursa olsun çılgınlar gibi eğlenmek istiyorsanız ; Minsk gece hayatı sizleri bekliyor.

Minsk Gece Hayatı Nüfusunun büyük bir çoğunu gençlerin ve bu gençlerin bir çoğu bayan dersek herhalde  ortamının nasıl geçtiği ile ilgili daha detaylı bir fikriniz olacaktır.

Minsk gece hayatı neredeyse sabaha kadar açık disco ve barlarda çılgınca yaşanmaktadır. Türkiye’den bir çok turist sadece hafta sonu bile olsa bu şehre akın etmektedir.

Minsk gece hayatı bir kez yaşadıysanız şayet bu gece hayatını bırakın Türkiye’de yaşamayı avrupa’nın hatta dünyanın hiçbir yerinde yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Beyaz tenli bir birinden güzel kızların ve eğlencenin tavan yaptığı bu ülkede yaşayacağınız her şey aklınıza kazınacaktır.

minsk gece hayatı

Minsk gece hayatı hakkında aynı zamanda para birimlerinden dolayı çok uygun fiyat ile eğleneceğinize emin olabilirsiniz. Avrupa ülkelerine göre neredeyse yarı fiyatına eğleneceğiniz bu gecelerde aynı zamanda güvenlik açısında da oldukça rahat olacaksınız. Çünkü güvenlik açısından bu ülke bir çok ülkeye göre çok daha güvenilirdir.

Özellikle Avrupa ülkelerine gittiyseniz çok iyi bilirsiniz ki cüzdanınız için içlik yaptırmanız gerekir. Hırsızlığın neredeyse hiç yaşanmadığı bu ülkede ise gönül ferahlığı ile eğlenebileceksiniz. Tabii ki gitmeden belki bilemezsiniz ama bir kez gittikten sonra bu şehrin müptelası olacaksınız.

Belki de her şeyden önemlisi sona bıraktık ama bu ülkeye gelmek istediğinizde pasaportunuzu alıp yola çıkmanız yeterlidir. Bu ülke ile aramızda vizesiz geçiş olduğu için istediğiniz zaman eğlenmek için bu şehre gelebilirsiniz.

Sanki İstanbul’dan Bodrum’a gider gibi İstanbul’dan Minsk’e gidebilirsiniz.

Minsk Gece Hayatı Sizi Bekliyor

Minsk gece hayatı oldukça renkli bir yapıya sahiptir. Minsk’te herkese hitap edebilecek harika gece kulüpleri ve barlar bulunmaktadır. Gece kulüpleri genellikle sabah beşe kadar açık kalır. Bazı kulüpler sabah 8’e kadar açıktır. Kumarhaneler ise genellikle 24 saat açıktır. Mekanların fiyat seviyeleri özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Minsk gece hayatı seçenekleri çeşitli, samimi ve bazen canlandırıcı bir şekilde tuhaftır; bu seçenekler karanlık bastıktan sonra şehri her türlü macera için mükemmel bir hale getirir.

Sınırları biraz bulanıklaştıran bir gece hayatına sahip olan Minsk’te barlar kulüplere ve kafeler ise kabare mekanlarına dönüşür. Gündüz oldukça sakin görünen mekanlardan çarpıcı canlı müzik sesleri yükselir.

Avrupa’nın en güvenli şehirleri arasında yer alan Minsk’te sokaklar güvenli ve taksiler de ucuzdur.

Minsk Gece Hayatı Nasıldır?

Minsk gece hayatı her geçen gün değişmektedir. Şehir merkezindeki ışıklar sönünce eğlence ruhu canlanır.

You might be interested:  Sakin kent akyaka, butik otel ve pansiyonculukta model olacak

Minsk, gece kulüpleri, müzikli barları, kafeleri, göz kamaştırıcı gazinoları, cazip striptiz kulüpleri ve lüks restoranları ile ziyaretçilere heyecan duyacakları muazzam eğlence merkezlerini bir arada sunmaktadır. Belarus halkı da anlaşması kolay, neşeli ve yeni tanışmalara açıktır.

Bu nedenle şehrin dört bir yanındaki büyük gece kulüpleri, barlar, kulüpler ve restoranlarda yeni ve ilginç insanlarla her zaman tanışabilirsiniz. En sevdiğiniz yer ile ilgili karar vermeden önce mümkün olduğunca çok farklı yer denemenizi tavsiye ederiz.

Rusya, Ukrayna, Polonya, Litvanya ve Letonya’nın sınırları içinde bulunan Beyaz Rusya, Doğu Avrupa’daki votka kuşağına sıkı sıkıya bağlı bir ülkedir. Beyaz Rusya’nın başkenti minsk gece hayati oldukça renkli bir yapıya sahiptir.

Troetskoe Predmestie’de geceyi diri tutmak adına onlarca şık kafe ve bar bulunmaktadır. Prospekt Nezavisimosty (Kupalauskajais ile Plosca Lienina arasında) rahatça oturmak içki içmek ve yemek için birçok farklı noktaya sahiptir.

Ploshtshad Svobody ise her zevke uygun çeşitli kulüplere ev sahipliği yapmaktadır.

Minsk Turizm Olarak Neler Sunuyoruz?

Minsk Turizm organizasyonu olarak amacımız bizi tercih eden misafirlerimize unutulmaz, renkli ve aktif bir konaklama seçeneği sağlamaktır. Müşterilerimizin isteklerini analiz etmek için yalnızca size uygun programlar yapılmaktadır. Şehrin en iyi gece kulüpleri, kumarhaneler, barlar, restoranlar, atıştırmalıklar, nargile, cafe ve striptiz kulüpleri tercihinize göre belirlenmektedir.

Belarus Minsk Gece Hayatı

Belarus Minsk Gece Hayatı nı Google arama motoruna yazdığınız zaman Minsk Gece Hayatı hakkında karşınıza bir çok bilgi çıkıyor ama emin olun ki bu bilgilerin bir çoğu 2021 yılı itibari ile ya güncel değil yada artık geçerliliğini kaybetmiş bir durumda .

Belarus Minsk Gece Hayatı nın en popüler mekanlarını daha önceki yazımız da belirtmiştik o yüzden bu gece kulüpleri hakkında detaylı bilgi vermeyeceğiz bu makalemizi okumadıysanız linki tıklayarak okumanızı tavsiye ederiz

Minsk Gece Hayatının en renkli günleri Cuma ve Cumartesi dir. Diğer günler de hareketli olsa bile Cuma ve Cumartesi yoğunluğunu hiçbir zaman yakalayamazlar .

1 POPULER MEKANLAR CYRSTALL HALL RICH CAT MAMA STIFLERA SECRET ROOMS VE BLACK HOUSE

2 MINSK BARLAR SOKAĞI

Minsk Barlar Sokağı Belarus Minsk Gece Hayatı nın Kalbi gibidir. Gece Hayatını seviyorsanız listenizin en başında olması gereken yerdir. İçerisinde irili ufaklı bir çok farklı konsept barlar bulunmaktadır. Genelde bu barlara giriş hafta sonu dahil ücretsizdir . Başlıca gidebilecek yerler arasında Mama Stiflera ,Private House ,Tumanı ,Gentelmen Club ,Havai .

Burada mekanların içi kadar mekanların dışındaki atmosferde görülmesi değerdir. Sokak da canlı müzikler ve danslar özellikle güzel havalarda gece boyunca devam eder. Peki Minsk Barlar sokağı nerededir ? ZIBİTSKAYA caddesindedir. Bu cadde Türk Hava Yollarının ofisinin de olduğu cadde olup Metro istasyonu Nmiga ya yürüme mesafesindedir .

Minsk barlar sokağının yaş ortalaması düşüktür.

3 MOULIN ROUGE SHOW MINSK

Buraya gitmek istiyorsanız metro istasyonu Franzuskaya ya 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Burada masa düzeni vardır. Showlar ve müzikler üzerine hizmet vermektedir. Bu yüzden buraya gelenlerin genel yaş ortalaması 30 ve üzerindedir. .Özellikle Cuma ve Cumartesi günü gidilmesi günlerdir.

4 MAKSHOW

Makshow Belarus Minsk Gece Hayatı nın en eski ve en salaş mekanlarından biridir. Şort la bile mekana girebilirsiniz .Haftanın her günü hizmet verir ve metro istasyonu akademi nauk a 1 dk lık yürüme mesafesindedir.. Buraya ziyaret edenler gelenlerin gösteriş gibi bir derdi olmadığı için kendinizi çok rahat hissederseniz.

Ama güzel kız ortalaması çok düşüktür. Eskiden çok popüler olsa bile yeni açılan elit küllülerin kızlara ücretsiz giriş imkanı sunmalarından sonra misafir sayısı çok düştü Bu yüzden görmeniz gereken mekanların başında yer almaz. Bizim burada belirtmemizin nedeni hem çalışmaya devam etmeleri hem de haftanın 7 günü hizmet vermeleridir.

Fiyatları Minsk Gece Hayatının altındadır. .

5 KAVARTİRA NOMER 3

Buraya da metro istasyonu Yakuba Kolasa da inerek 5 dakikalık yürüme ile ulaşabilirsiniz. Burasının atmosferi de Maksshow a benzer listenizin başında yer almayabilir ama haftanın her günü açık olmasından yazmak istedik Buraya yada Makshow a Belarus da tanıştığınız kız arkadaşınızı davet ediyor ve kabul ediyorsa o kızdan size zarar gelmeyeceğine emin olabilirsiniz.

6 COYOTE BAR MINSK

2021 yılı olarak güncel hizmet vermeye devam eden coyote bar merkezden biraz uzak olmasına rağmen görmeniz gerektiğini düşünüyoruz .

Buraya ulaşmak için Vostok yani Minsk Kütüphanesinin olduğu metro istasyonunda inmelisiniz. Bu alan Yeni yerleşim merkezlerinin bitmesiyle son zamanlar çok popüler olmaya başladı .

Girişler de bazı zamanlar face ve dress kontrolü yapılsa bile çok elit giyinmenize gerek yoktur.

7 BOGEMO

Bogemo Belarus Minsk Gece hayatının seçkin ve elit mekanlarından biridir. Pahalı bir mekandır. Metro istasyonu Plosed Pobedi üzerinden yürüyerek ulaşabilirsiniz Maşerova caddesindedir. Burayı ziyaret edenlerin sayısı diğer elit popüler kadar olmadığı için fiyat performans olarak pek tavsiye etmiyoruz. Kız arkadaşız varsa Karaoke olarak düşünebilirsiniz.

8 BROOKLYN

Eski Madison Club dır Korona alışveriş merkezinin karşısındadır . Özellikle haftasonu alternatif arayanlar değerlendirebilir . Halen hizmet vermektedir.

9 BARDOT XX1 MINSK

5 Yıldızlı Double Tree by Hilton otelinin içerisinde olan bu bar pahalı ve elit mekan olduğu için talep görmektedir. Bu yüzden burayı da belirtmeden geçemedik .Sadece Maddi durumu iyi olanlara tavsiye ederiz . ,

10 NEXT MINSK

Minsk Crown plaza nın içinde yer almaktadır. Sahibi Türk olduğundan içerde kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz Zamanının efsane mekanı idi . Son zamanlar da eski popülerliği olmasa da hizmet vermeye devam etmektedir .Malum nedenler den dolayı Türk misafirlerimizin ziyaret ettiği bir mekandır.

11 DİĞER ALTERNATİFLER MINSK BARLAR SOKAĞI 2

Bir çok diğer alternatif elbette bulunmakta bunları teker teker yazamayacağımız fakat son olarak yine en az Minsk barlar sokağı kadar popüler olan ve Minsk Gece Hayatının yaş kesimi biraz daha olgun ve kaliteli kişilerin takıldığı bir sokak var .Bu sokak da çok fazla gösterişli elit barlar bulunup özellikle hafta sonu mutlaka görmelisiniz

Bu sokağın adını google da aratın bakalım bulabilecek misiniz ?

Minsk Gece Hayatı – Gece Mekanları Minsk Eğlence Aktivite

Minsk gece hayatı eğlenilecek mekanlar karaoke kulüpler ve daha fazlası bu yazıda. Minsk, Belarus’un başkentidir. 305 kilometrekarelik alanda büyük yerleşim yeriyle Minsk şehrinde gezilecek birçok yer olduğunu görebilirsiniz. Gündüz vakti şehirde iyice turlayabilir, gece vakti de şehrin gece hayatı mekânlarına bir göz atabilirsiniz.

2 milyona yakın nüfusuyla şehrin oldukça kalabalık olduğunu da söylemek mümkündür. 1067 yılında kurulan Minsk şehri, rüzgârlı, nemli ve güzel havasıyla her yıl binlerce turisti kendine çekmektedir. Bütçenize uygun otel ve konaklama tesislerinde kalarak güzel bir tatil yaşayın ve gece hayatı mekânlarının tadını çıkartın, iyice dinlenin.

Minsk Gece Hayatı ile Sınırsız Eğlence

Belarus’un başkenti olan Minsk şehri, müze ve tiyatrolarıyla kütüphane ve okullarıyla gezilcek birçok yere sahip bir kenttir. Minsk şehri ayrıca yüksek eğitim kurumları ile de öğrencileri de kendine çekmekte her yıl birçok öğrenciyi şehirde ağırlamaktadır.

Yerel halk, öğrenciler, turistler ve birçok sebeple Minsk şehrine gelen herkes Minsk gece hayatının popülerliğini bilmektedir. Belarus, bir Slav devletidir ve başkenti de Minsk şehridir. Minsk gece hayatı mekânlarında yaşayacağınız eğlenceyi hayatınızın sonuna kadar unutamayacaksınız.

En iyi Minsk gece hayatı mekânlarını sizler için yazımızda topladık.

Minsk En İyi Gece Kulüpleri ve Barları

Minsk şehri Avrupa’nın doğu taraflarında yer almaktadır. Türkiye İstanbul’dan yaklaşık olarak iki saat sonra Minsk şehrine gidebilir, sınırsız gece hayatı eğlencesini Minsk şehrinde yaşayabilirsiniz.

Müzik eşliğinde tüm gece boyunca dans etmek, hayatın yorgunluğunu ve stresini atmak için sınırsız gece hayatı şehrine Minsk kentine mutlaka gelmeli veya gezi listenize şehri kesinlikle eklemelisiniz.

Hookah Place Yakuba Kolasa kulübü başta olmak üzere daha birçok popüler gece hayatı mekânı Minsk kentindedir.

Minsk gece hayatındaki popüler mekânları sizler için yazımızda paylaşıyoruz.

Dictator Bar, Perfurmer Bar, Madmen Bar, SPIN Bar by Rewort & Carousel, Cross Bar barlar ve kulüpleriyle Minsk şehrine gece hayatınıza tat katmak için hemen gelebilirsiniz.

City Pub Crawl Minsk, Private House Bar, Doodah King, Sour Place – Bar and Craft Beer Shop bar ve kulüpleriyle de eğlencenize devam edebilirsiniz. Bar ve kulüplerden en popüler gece hayatı mekânlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

Minsk şehrinde her çeşit eğlence anlayışına uygun olan, kişilere göre farklı özelliklerde gece hayatı mekânlarını bulmak mümkündür. Şehirdeki tüm gece mekânlarını saymaya kalksak sayfalar yetmez.

You might be interested:  Bozcaada turları

Minsk gece hayatı oldukça ünlüdür ve gece hayatı mekânlarının sayısı da fazladır. Yazımızda sadece en iyi, en çok gidilen, popüler mekânları bulabilirsiniz.

Nuahule Krasnaya, TNT Rock Club, Banki – Butylki, Bootlegger Bar, Kurilka Bar, Siyai Parties & Cocktails barlar ve kulüpleriyle Minsk şehrindeki gece hayatı eğlencelerini sınırsız yaşayın. 

MaxShow, Glass Bar dans kulüpleri ve diskoları şehirdeki ünlü mekânlardan bazılarıdır. Dozari Club, Embagro Cocktail Bar, Zhevany Krot Reggae Bar, Na Dne Shot Bar, STIRLITZ Spy Bar barlar ve kulüpleri de popüler mekânlardan diğerleridir.

Overtime Night Club, Cherdak, Cross Bar Sports Bar SnookBall, Alcoholy, AYA Club, Myata Lounge Royal Hookah Club barlar ve kulüpleriyle de gece eğlencenizi yaşayabilirsiniz.

Karaoke Bar Shum, Karaoke FortePiano karaoke barlarıda gecenize renk katacak diğer alternatiflerdendir.

Minsk Popüler Gece Hayatı Mekânları

Minsk şehrinde binlerce gece hayatı mekânı olduğunu belirtmiştik. Bunlar içinden sadece ünlü olanları, turistlerin ve yerel halkın en çok uğradıklarını sizlerle paylaşmaktayız.

RetravelMe Belarus, Inspiration Wave Lounge Bar, Party Bus, Pivnoi Fey, Solovei Kakaoke Hall, Minsk Social barlar ve kulüpleri şehirdeki meşhur yerler içindedir.

Corset Karaoke Bar, Bogema Karaoke Club, Ikra Club karaoke barı ile de macera ve adrenalini en üst seviyede tutun, gece hayatınızı taçlandırın, unutulmaz bir gece eğlencesi yaşayın.

Minsk Şehrindeki Ünlü Gece Mekânları

Karaoke Hall Status bar ve kulübü, caz barı da gece için güzel bir diğer seçeneğinizdir. Black House Club dans kulüpleri ve diskolarıyla tüm gece dans edin.

7 Barmenov, Zhuravinka, City Room, Arena Billiard Club, Cultural Centre KORPUS, Billie Joyce, Tuborg Ice Bar, Dut, Nora Bar, Luck You bar ve kulüpleri de Minsk’in diğer popüler gece hayatı yerlerindendir.

Khlebvino Shop şarap barları mekânında da geceye değişik bir hava katmanız mümkündür. 

Minsk’e gece hayatı gezmesine geldiyseniz birçok seçeneğinizin olduğunu bilmelisiniz. Bar ‘’Geroi’’, Shine, Pub82, Pi Party Bar, Hlestov Bar, White Crow Multitap Beer Bar, Gorkiy Bar, Double Beer Bar barlar ve kulüplerle de geceleyin eğlenebilirsiniz.

Singing Center, Karaoke – Bar Poyushchiy Tsentr, Karaoke Club Jel’sa karaoke barlarında da eğlenceye devam edebilirsiniz. Wood & Fire Lounge puro barıyla da farklı bir gün geçirmeyi planlayabilirsiniz.

Minsk’in ünlü gece hayatı mekânlarından dilediğinizi seçebilir, doyasıya eğlenebilirsiniz.

Minsk Gece Hayatı, Belarus

Minsk gece hayatı konusunda internette aslında epeyce bir bilgi var. Ben yine de gittiğim mekanlar hakkında bilgiler paylaşayım istedim.

Normalde gece hayatı konusunda pek de içerik yazmam ancak Minsk’te gezdiğim mekanlar yeteri kadar bilgi sahibi olmamı sağladığından okuyuculara faydası olacağını düşünüyorum.

Minsk gece hayatı ve mekanlar ile ilgili bilgileri fırsat buldukça bu yazının altında güncelleyeceğim. Siz yine de bu konuda diğer Beyaz Rusya gece hayatı blog yazılarına göz atın.

Belarus‘un başkenti Minsk‘te, genç nüfus fazla olduğundan gititğim her mekan capcanlıydı. Haftasonu ise popüler mekanların bir çoğunun önünde kuyruk oluşabiliyor.

Çoğu klüp kıyafet konusunda çok katı ve spor ayakkabı giyenleri içeri almayan mekanlar var. Giyime önem vermek ve şık olmak burada önemli. Hemen her mekan giriş ücreti alıyor. Fiyatlar ortalama 5-15€ arasında değişiyor.

Gece yarısından sonra Minskliler gece hayatına akıyorlar. Sabah 5-6’ya kadar da mekanlar açık kalıyor.

Minsk Gece Hayatı: Clublar

Minsk’te oldukça lüks ve eğlenceli gece kulüpleri var. Hepsi de gayet modern ve ferah. Yerlilerin çoğunluğu yaz döneminde Zybitskaya ve Oktyabrskaya caddesinde barlara çıkmayı tercih ediyor. Kış döneminde ise pek çok kulüp, karaoke ve casinolar oldukça ilgi görüyor.

Gerek müzik, gerek hizmet ve gerekse de tasarım olarak gayet iyiler. Ukrayna ve Rusya gece hayatı hakkında biraz deneyimi olanların da dediği gibi Minsk gece hayatı diğerlerinden daha farklı ve kaliteli. Mekanlar gece 12.00-01.

00 sonra hareketlenmeye başlıyor ve çoğu sabah 6-7’ye kadar açık.

Kesfetsek.com blogu sahini Buğra ve birhayalinpesinde.com blogu sahibi Deniz Pehlivan da Minsk hakkında yazılar hazırladılar. Onların da bloglarına göz atın.

Next Club Minsk

Next Club Minsk, kaldığım Crowne Plaza Minsk otelin 3. katında yer alıyor. Minsk’te gittiğim ilk club burasıydı. Yanımda Buğra (keşfetsek.com) ile takıldık, sakin, keyifli bir yerdi. Gayet iyi müzik ve ferah bir ortamı vardı. Minsk’te gece kulüplerinin hepsinde de sigara içiliyor. Giriş 10$. Genelde genç yaştakiler ağırlıklı misafirleri vardı.

Herkes eğleniyor görünüyordu, hoş bir atmosferi var. Sonradan okuduğum kadarıyla mekân özellikle paralı ilişki isteyenlerin takıldığı bir club olduğu yazıyordu. Belarus kızlarıyla işiniz varsa belki de doğru yer. Gece 10.00-06:00 arasında açık. Dans showlarıyla da ilgi çekici.

Black House Minsk

Minsk’in en havalı ve en gözde eğlence mekanlarından birisi. İçeri girdiğiniz andan itibaren insanların şıklığı ile kalitesini hissettiriyor. Oldukça da geniş ve büyük içerisi. Ben her yere gitmem, gittiğim yerde rahat ve güvende hissedeyim, müzik ve Showlar iyi olsun diyorsanız burası gayet güzel bir tercih olur. Fiyatlar da ortalamanın üzerinde. Bir nargile içeyim derseniz 100 lira ödüyorsunuz. Hallowen zamanı oradaydık ve gerek misafirler gerek club çalışanları costümler içerisinde eğlenceli bir atmosferde hep birlikte eğleniyordu. Sabah 7’ye kadar kaldık.

Dozari Club

Minsk’teki rehberimden aldığım bilgiye göre şehrin en kaliteli gece klüplerinden birisi. Hem turistler hem de şehrin yerlileri tarafından ilgi görüyor. Aynı anda 1000 ziyaretçi kapasiteli büyük bir kulüp. Yakuba Kolosa Meydanına yakın, TSUM Alışveriş Merkezinin yanında yer alıyor.

Birkaç kişiye daha sordum; Minsk’in en iyi gece kulübü olarak söyleyenler de oldu. Burada da kıyafet (Dres Code) uygulaması var. Giderseniz şık olmaya dikkat edin, spor ayakkabı giymeyin. Giriş 10$ ve Pazartesi, Salı günleri kapalı. Gece saat 01’e kadar kızların girişi ücretsiz. Sonrasında kızlar 5$ ödüyor.

Madison Royal Club

Madison Royal Club gençlerin ve üniversitelilerin uğrak yerlerinden biri. 15 yıllık Madison Royal Club şehrin kaliteli gece hayatı mekanları arasında ve hafta sonu daha yoğun. Korona alışveriş merkezinin yanında. Giriş ücreti 5-10$ arasında değişiyor. Gece 22:00-06:00 saatleri arasında açık.

Jelsomino

Burası bir karaoke bar aslında. Misafirler mikrofonu eline alıp şarkılar söylüyor. İnsanlar tam bir davete katılmışlar gibi hepsi de çok şıktı ve yaş ortalaması orta yaş olanlar çoğunluktaydı. Mekan çok şık ve temiz. Girişi ücreti 10$. Kapıda sıkı bir kuyruk ve kontrol var. Şık değilseniz, ayağınızda spor ayakkabı benzeri şeyler varsa almazlar.

Rich Cat

Minsk’teki elit mekanlardan birisi. Gerek tasarım gerekse showlarının özgünlüğü ile şehrin en kaliteli ve prestijli mekanlarından birisi. Fiyatlar oldukça yüksek. Giriş ücreti 10$.

Bunların dışında Opera, Zıbitsa Sokağı, Juravinka ve öğrencilerin daha çok takıldığı uygun fiyatlı Max Show adı geçen diğer Minsk gece hayatı mekanları arasında yer alıyor.

Geniş bahçe içerisinde yer alan Sporting Club hem yemek hem de tüfekle trap atış plakları vurabileceğiniz ilginç ve kaliteli bir mekan. Etlerini Yeni Zelanda‘dan getiriyorlar.

Tasarımın gayet lüks ve kaliteli olması tabiki fiyatlara da yansıyor.

Özellikle gece kulüpleri ve casinoları ile meşhur olan Minsk son yıllarda Türkiye’den çok fazla tercih ediliyor.

Belarus casino, bar, disco ve gece kulübü mekanları menülerinde yer alan yeme ve içme seçeneklerinin yanı sıra fiyatları ile de en iyi tatil ülkelerinden bir tanesi. Bunlardan biri olan Shangri La Casino kaldığım otelin tam karşısındaydı.

Fırsat buldukça buraya da arkadaşlarla uğradık. 18 yaşından büyükseniz girebiliyorsunuz. Minsk’in hatta Beyaz Rusya’nın en iyileri arasında.

Minsk Gece Hayatı: Shangri La Casino Minsk

Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk’te 1 hafta kadar kaldım. Hem merkezde hem de çevresinde birçok yeri gezip görme fırsatım da oldu. THY dışında Belarus’un milli havayolu firması Belavi Minsk’e uçuyor.

Ayrıca Ukrayna’dan aktarmalı uçuşlar var. İstanbul-Minsk ortalama 2,5 saat sürüyor. Belarus vizesiz ülkeler arasında ve ülkede 30 gün vizesiz kalabiliyorsunuz.

5 günden fazla kalıyorsanız bunu bildirmeniz gerekiyor.

Havalimanından kaldığım otele ben özel bir araçla gittim. Havalimanında merkeze gidiş taksiyle 60-70TL civarında tutuyor. Gerekirse pazarlık da yapabilirsiniz. Yine Minsk merkeze giden her yarım saatte bir kalkan otobüs veya tren var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *