Bodrum Güvercinlik Yangın Hangi Otel?

Yangın çıkan yerlerden biri de Muğla’nın Bodrum ilçesindeki Güvercinlik Koyu. Alevler, bölgeye yakın 5 yıldızlı Titanic Deluxe Bodrum Otel’e kadar yaklaşınca müşteriler, tedbiren deniz yoluyla güvenli alana tahliye edilmeye başlandı.

Bodrumda hangi otel yandi?

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Güvercinlik yakınlarındaki yangında oteldeki tüm müşterilerin tahliye edildiği ve büyük maddi hasarın oluştuğu T.D.B. oteli 2007’de meydana gelen, 100 hektarlık Kızılçam ağaçlarının yok olmasına neden olan yangından sonra bu alana kurulmuştu.

Bodrumda yangın nerede?

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Yalıkavak Mahallesi Dirmil Mevkii ile Gökçebel Mevkiisi arasında bugün saat 21.00 sıralarında elektrik tellerinden çıkan kıvılcımların kuru otları tutuşturması ile başlayan yangın şiddetli rüzgarın etkisi ile hızla büyüdü.

Titanik otel Güvercinlik kimin?

Titanic Hotelin sahibi Mehmet Aygün’dür. Mehmet Aygün aslen Giresunlu olan eski kasap ve restoran sahibi bir iş insanıdır.

Güvercinlikte hangi otel tahliye edildi?

Bugün (29 Temmuz) bir yangın haberi de Muğla’nın Bodrum ilçesinden geldi. 13 yıl önce Güvercinlik bölgesinde çıkan yangında yanan ormanlık araziye inşa edilen beş yıldızlı “Titanic Deluxe Bodrum Hotel” yangın nedeniyle tahliye edildi.

LUJO Bodrum yandi mi?

Muğla’nın turistik ilçesi Bodrum’daki yangın, saat 14:30 sıralarında Güvercinlik köyü yakınlarındaki Kuyucak mevkiinde bulunan ormanlık alanda başladı. Rüzgarın etkisi hızla büyüyen yangın, turistik otellerin bulunduğu bölgeye yöneldi. Alevlerin tehdit ettiği Titanic ve Lujo otelleri boşaltıldı.

You might be interested:  Bacardi Ne Tür Içkidir?

Hangi otel yandı?

Adana’nın Karataş ilçesinde bir otelde çıkan yangın itfaiye ekiplerince kontrol altına alındı. Yeni Mahalle Orman Caddesi’nde Öyküm Butik Otel’de yangın çıktı. Vatandaşların durumu bildirmesi üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Bodrum yangın Nerede Son Dakika?

Yakaköy Mahallesi Çilek Caddesi’ndeki bozuk orman, makilik ve hazine arazisinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın başladı. Dumanı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye arazözler ve çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Titanic Otelin Sahibi Mehmet Aygün nereli?

Aslen Giresunlu olan Mehmet Aygün şimdilerde turizm sektöründe faaliyet gösteren eski kasaplardandır. Eskiden kasaplık, sonrasında lokantacılık yapan Mehmet Aygün kısa süre içerisinde turizm sektörünün büyüyen isimlerinden biri oldu. Aygün son olarak Bodrum’da meydana gelen yangından sonra gündeme geldi.

Titanic Deluxe Bodrum kime ait?

Titanic Hotelin sahibi Mehmet Aygün’dür. Mehmet Aygün aslen Giresunlu olan eski kasap ve restoran sahibi bir iş insanıdır. Aygün’ün Türkiye genelinde 10’dan fazla lüks ve turistik oteli bulunuyor.

Mehmet Aygün kimdir?

Karadeniz’in ‘gurbetçi’ geleneğinin temsilcilerinden Mehmet Aygün, Berlin’de kazandıklarıyla Türkiye’de yatırım yaptı ve 1200 kişiye ekmek kapısı açtı. Türkiye’de de yatırımlara başlayan Aygün, Antalya’da ‘Titanik’ gemisine benzeyen dev bir otel yatırımı yaptı ve 2003’te açtı.

La Blanche otel sahibi kim?

“La Blanche” markasıyla Bodrum’un yıldızlı otellerini hizmete açan Çankırı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Çankırı, “Cennet Bodrum’a layık olan her türlü turizm hizmetini vermek için yatırımlarımızı Bodrum’a yönelttik.

LUJO otelin sahibi kim?

Anex Tours CEO’su Serhat Koçkar’ın sahibi olduğu Serkoç, Bodrum Güvercinlik’te 170 milyon dolarlık yatırımla Lujo Hotel’i açıyor. Nisanda hizmet vermeye başlayacak otel, her şey dahil sistemiyle alacarte hizmet verecek. Lujo Hotel Genel Müdürü Önder Körük, ‘Lujo’yu bir dünya markası yapmayı hedefliyoruz.

You might be interested:  Das Auto Sloganı Ne Tür?

Yanan orman arazileri ne oluyor?

Yanan araziler öncelikli olarak tekrar orman arazileri ağaçlandırılır, orman haline gelmesi kanundur, mecburiyettir, zorunluluktur.’ ifadesini kullandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *