Beyza Alkoç Ne Tür Kitaplar Yazıyor?

İlk öykülerini daha çok aşk üzerine kurgulayan Alkoç, ilerleyen dönemlerde bilim kurgu alanında da hacimli eserler ortaya koydu. Bununla birlikte gerilim ve korku türündeki yeteneğini de keşfeden yazar, özellikle Karantina roman serisi ile hayran kitlesini sayıca çok daha yukarılara taşımayı başardı.

Beyza Alkoç ne tür kitaplar yaziyor?

Tutkularının Peşinden Koşan Genç Bir Yazar

 • Enkaz Altındakiler. Beyza Alkoç İnce Kapak.
 • Enkaz Altındakiler. Beyza Alkoç Ciltli.
 • Kar Tanesi. Beyza Alkoç
 • Karantina. Beyza Alkoç
 • Karantina-Üçüncü Perde-Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi. Beyza Alkoç
 • Karantina İkinci Perde. Beyza Alkoç
 • Kar Küresi. Beyza Alkoç
 • No.26. Beyza Alkoç
 • Karantina kitabı cinsellik içeriyor mu?

  Çok küfür ve cinsellik yok, çok az var sıkıntı çıkarmaz. Ancak bence kardeşin hiç okumasın, zaman israfından başka bir şey değil o kitap, tamamen ergenlere hitap eden entrika dolu aşk 101 bozması bir macera/romantizm kitabı.

  Karantina Ne tür bir kitap?

  Gördüğü büyük ilgi karşısında romanını bir seriye dönüştüren genç yazar, serinin bu ilk kitabı “Karantina” ile gizem dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Dostluk, arkadaşlık, romantizm, sır ve gerilim… Hepsi bu kitapta sizleri karşılıyor.

  Beyza Alkoç ne mezunu?

  Beyza Alkoç, aynı zamanda Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mütercim Tercümanlık öğrencisidir ve ikinci üniversite kapsamında Sosyoloji okumaktadır.

  You might be interested:  Seyahat Için Aşı Kartı Nasıl Alınır?

  Beyza Alkoçun toplam kaç kitabı var?

  Beyza Alkoç Kitap Seti 12 Kitap.

  Karantina kitabının konusu nedir?

  Salgın bir hastalık nedeniyle okulu karantinaya alınmış, akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında bulmuştu. Üstelik yalnız değildi, onlar da yanındaydı; mahşerin diğer üç atlısı. Bu, yalnızca bedenleri değil ruhları da karantinaya alınmış dört kişinin hikâyesi.

  Karantina kitabi çocuklara uygun mu?

  Dediğim gibi, kitabın her sayfası argo değil bildiğiniz ağır küfürlerle dolu, çocuklara ve gençlere kesinlikle önerilmemesi gerekmesine rağmen 1000kitap istatistiklerinde okuyanların %70’i 14-17 yaş arası çocuklarımız.

  Beyza Alkoç Kitaplari kac yas?

  İncelemenin başlarında dediğim gibi belli bir yere kadar yazılan her yorum için 14-18 yaş aralığındaki çocukların ve gençlerin okuyabileceği 2 adet nitelikli kitap önerdim.

  Beyza Alkoç kitapları hangi yaş sınırı?

  8 yaşından itibaren hikâyeler, tiyatro oyunları ve kısa film senaryoları yazan Beyza Alkoç’un ilk kitabı 18 yaşında yayınlanmıştır. Bir kitap platformunda yazmaya başlayan Alkoç’un hikâyelerinin sevilmesi ve dikkat çekmesi üzerine, 17 yaşında yazmaya başladığı Sınır adlı ilk kitabı 2015 yılında yayınlanmıştır.

  Karantina okuma kitabı kaç yaş için?

  Dediğim gibi, kitabın her sayfası argo değil bildiğiniz ağır küfürlerle dolu, çocuklara ve gençlere kesinlikle önerilmemesi gerekmesine rağmen 1000kitap istatistiklerinde okuyanların %70’i 14-17 yaş arası çocuklarımız.

  Karantina kitabı kaç tane?

  Karantina Serisi 5 Kitap Set Ciltsiz Beyza Alkoç

  Karantina 1 kaç bölümden oluşur?

  1.Bölüm : Bir Felaketin Ortasındayız. 2.Bölüm : Bu İşte Birlikteyiz! 3.Bölüm : Bu Büyük Bir Olay. 4.Bölüm : Buram Buram Tehlike.

  Yazar ne kadar kazanıyor?

  Bizim hesabım yaptığımız yazar da, ortalama bir yazar olsun ve satış fiyatının yüzde 20’sini telif olarak alsın. 20 liralık kitaptan, yazarın payına düşen, 4 liradır. Kitap, (1000 adet basılan) bir baskıdan, yazarına 4 bin tl kazandırır. Diyelim kitap 30 baskı yapmışsa 30 çarpı 4 bin lira; eşittir 120 bin lira.

  You might be interested:  Istanbul Hilton Otel Ne Zaman Yapıldı?

  Beyza Alkoç ne iş yapıyor?

  İstanbul’un Fatih ilçesinde 15 Şubat 1996 yılında dünyaya gelen Beyza Alkoç Aydın, günümüz Türk Edebiyatının en çok okunanlar arasında bulunan eserlere sahip güçlü ve başarılı bir kalemi olan genç yazar.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *