Asya Tur Ne Zaman Açılacak?

Asya Tur 3 Nisan’da yeniden yollara çıkacak. Kocaeli merkezli, yolcu taşımacılığı firması olan Asya Tur, yeniden yollara çıkıyor. Kocaeli merkezli Genç Turizm tarafından isim hakkı satın alınan Asya Tur, 3 Nisan’da seferlerine başlayacak.

Asya Tur un sahibi kim?

11 ilde servis ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Kocaeli merkezli Genç Tur’un firma sahibi Ali Genç ve oğlu Niyazi Genç, 2019 Aralık ayında Asya Tur’un isim hakkını alarak tekrar sektörle buluşturmaya yönelik ilk adımları attılar.

Asya Tur hangi şehirlere gidiyor?

Asya Tur otobüs firması günümüzde, “İzmit, Ankara, İzmir, Harem, Bursa, Akçakoca, Alanya, Alaplı, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bucak, Çine, Değirmendere, Didim, Düzce, Ereğli, Gölcük, Karamürsel, Kozlu, Kuşadası, Manavgat, Manisa, Marmaris, Milas, Muğla, Sakarya, Selçuk, Serik, Söke, Yatağan, Kemer, Zonguldak”

Asya turu kim satın aldı?

GENÇ TURİZM DEV MARKA ASYA TUR’UN İSMİNİ SATIN ALDI

Kocaeli’nin en önemli personel taşımacılığı markası olan Genç Turizm tarafından ismi satın alınan Asya Tur, konfor, akıllı seyahat ve müşteri memnuniyeti ile var olan marka değerini zirveye taşımayı hedefliyor.

Asya Tur ne zaman başladı?

42 YILLIK SEYAHAT ŞİRKETİ ASYA Tur, 42 yıl önce Haldun ve İbrahim Bezci`nin babası Ahmet Tevfik Bezci tarafından İzmit-İstanbul arasında çalışan bir otobüs şirketi olarak kuruldu. 1979 yılında seyahat acenteliği alanına giren Asya Tur kısa süre sonra pazardan büyük pay alan bir kuruluş haline geldi.

You might be interested:  Araç Tur Değişimi Ne Demek?

Asya Tur kaç otobüsü var?

Asya Tur Otobüs Filosu

Asya Tur’un otobüs filosunda 50 adet Temsa Safir otobüs bulunmaktadır.

Asya Tur neden battı?

2005 yılında otellere ve müşterilerine olan 20 milyon dolarlık borcunu ödeyemeyince iflas ettiğini açıklayan Asya Tur, piyasaya The World of Asyam Tur adıyla dönmesinin ardından şimdi de peş peşe tur iptallerine başladı.

Efe Tur hangi şehirlere gidiyor?

1990 yılında Kocaeli’nde kurulan Efe Tur’un İstanbul, Ankara, Antalya, Zonguldak, Yalova, Muğla, Aydın, İzmit (Kocaeli), Bartın, Sakarya (Adapazarı), Karabük, Balıkesir, Düzce, İzmir, Bursa, Bolu, Çanakkale, Manisa ve Burdur şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır.

Efe Tur istanbul izmit kaç saat?

En Ucuz İstanbul – İzmit (Kocaeli) Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Kale Seyahat 69,00 TL 2 Saat 58 Dakika
Kamil Koç 70,00 TL 2 Saat 29 Dakika
Efe Tur 70,00 TL 1 Saat 43 Dakika
As Turizm 70,00 TL 2 Saat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *