Sıla Ne Tür Müzik Yapıyor?

Sıla
Tarzlar Pop · caz · rock
Etkin yıllar 2007-günümüz
Müzik şirketi Columbia · Epic · Sony
Resmî site silagencoglu.com

Sıla burcu ne?

İkizler burcu olan popçu Sıla, özel hayatını Cosmopolitan dergisine anlattı: Benimle birliktelik yaşayan adam, üç ya da dörtten fazla kadınla birlikte olur.

Sılayı kim meşhur etti?

Geniş kitleler onun sesiyle ilk kez Sezen Aksu ile yaptıkları ve ‘Sıla’ dizisinin şarkısı olan ortak besteleri ‘Sıla/Töre’ sayesinde tanıştı. Şarkıcı, 2007 yılında kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkardı.

Sıla doğurdu mu?

Amani, ‘Sıla hamile’ iddiası hakkında, ‘Bebek haberleri yalan, ama Allah büyük. Şimdilik öyle bir şey yok’ dedi. Sıla Gençoğlu-Hazer Amani çifti, 13 Ocak’ta dünyaevine girmişti.

Güliz Ayla ve Sıla kardeş mi?

Sıla’nın kardeşi Güliz Ayla kimdir, nereli kaç yaşında?

Tarkan burcu ne?

Mega Star Tarkan Tevetoğlu, 17 Ekim 1972 tarihinde Almanya’nın Alzey kasabasında dünyaya gözlerini açmıştır. Tarkan’ın doğum haritasına baktığımızda Aslan burcunun yükselmekte olduğunu görüyoruz.

Sıla kaç yaşında boyu?

Oyuncu Gözde Kansu ile lise arkadaşıdır. Sıla 1.71 metre boyunda, 59 kilo ve ikizler burcudur.

Efe Bahadır kimdir?

İstanbul doğumlu besteci 14 yaşından beri aktif olarak müzik piyasasında yer almaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 3 sene Caz Vokal Performans okuyan Bahadır, Müzik Teknolojilerine geçiş yapmış ve stüdyo teknolojileri üzerine yoğunlaşmıştır.

Gülşen kimdir nerelidir?

29 Mayıs 1976’da Fatih, İstanbul sınırlarında yer alan Çapa’da Ordulu bir ailenin üçüncü ve son çocuğu olarak dünyaya gelen Gülşen Bayraktar’ın babası Arslan Bayraktar makine mühendisiyken annesi Nimet Bayraktar ev hanımıydı.

You might be interested:  Kuyucaklı Yusuf Ne Tur Romandır?

Sıla kimden hamile?

Şarkıcı Sıla ile ünlü şef Hazer Amani, 13 Ocak’ta nikah masasına oturmuştu. Düğünün jet hızıyla olmasının ardından ortaya atılan bebek iddiaları sonrası Amani’den ilk açıklama geldi.

Sıla Daha önce evlendi mi?

Ahmet Kural’ın ardından Hazer Amani ile evlenen ve geçtiğimiz Ocak ayında evliliğini bitiren şarkıcı Sıla Gençoğlu, ardından oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Sıla Gençoğlu çocuğu var mi?

BEBEK HABERLERİ HAKKINDA KONUŞTU

Sıla ile balayına gitmediğini, sadece arkadaşları ile beraber tatil planı yaptıklarını söyleyen Amani, Sıla’nın hamilelik iddialarına da açıklık getirdi. Sıla’nın evde güzel yemekler yaptığını anlatan şef, ‘Bebek haberleri yalan. Ama Allah büyük. Şimdilik öyle bir şey yok’ dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *