Lujo Bodrum Otel Kimin?

Anex Tours CEO’su Serhat Koçkar’ın sahibi olduğu Serkoç, Bodrum Güvercinlik’te 170 milyon dolarlık yatırımla Lujo Hotel’i açıyor. Nisanda hizmet vermeye başlayacak otel, her şey dahil sistemiyle alacarte hizmet verecek.

Önder körük kimdir?

Turizm işletmeciliği ve yönetimi üzerine lisans eğitimi alan Önder Körük, turizm sektöründe 1994 yılında Hapimag Sea Garden Hotel & Village Bodrum’da başladığı kariyerine R.C.C.L Miami, Palmira De Luxe Hotel Bodrum ve Mori Group Restaurants İstanbul gibi dünyanın en ünlü otel zincirlerinde devam etti.

LUJO Bodrum ne zaman yapıldı?

Aynı Bodrum Güvercinlik’teki lüks ve modern tesislerinde olduğu gibi İstanbul Cahide Müzikhol’de verdikleri davette de eğlence, sürprizler, lezzetli yiyecekler ve canlı performanslar ön plandaydı. Lujo, kapılarını 2018’de, misafirlerine anlatacakları hikayeler yaratmak amacıyla açtı.

LUJO Bodrum nasıl bir yer?

Art & Joy, Lujo Hotel konseptinin iki ana direğini oluşturur ve bu samimiyet size benzersiz bir tatil ortamı sunar. Minimal mimari tarzı, doğal renkleri ve muhteşem Ege manzarasıyla Lujo Bodrum, konfor ve lüksü, hassas bir denge ve bir şaheserin sunabileceğinden daha sanatsal bir özenle harmanlıyor.

LUJO Hotel mimarı kim?

burak özmen – Architect – Lujo Hotel | LinkedIn.

LUJO Genel müdür?

Sektörün tecrübeli isimlerinden Önder Körük, Lujo Hotel Bodrum Genel Müdürlüğü görevine başladı.

LUJO Hotel Bodrum kaç odalı?

ÜNLÜ İSİMLERİ TRANSFER ETTİ Lujo’nun, en küçüğü 45 metrekareden başlayan Superior odalar, Deluxe odalar, Laguna odalar, villalar ve özel konseptli Forest odalar olmak üzere 20’den fazla oda tipi ile bin 100 yatakla hizmet vereceğini belirten Körük, sadece mutfak için 2,5 milyon Euro yatırım yaptıklarını kaydetti.

You might be interested:  E Devlet'Ten Seyahat Izni Nasıl Alabilirim?

BOEL Hotel Bodrum kimin?

Adana İl Sınır Tilkicik Koyu’ndaki Elysium Otel, bir Nişantaşı markası olan Boel tarafından alındı. İşletmenin sahibi Taner Akkuş ve İstanbulun sevilen simalarından oluşan ekibi, hummalı bir çalışma içindeler. Plaj, Boel Beach olarak hizmet verecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *