Jolly Tur Sahibi Kim?

Jolly Tur, Ahmet Mete Vardar’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Mert Vardar’ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ortaklığında yönetilmeye devam etmektedir.

Mert Vardar Kimdir?

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, şirketin kurumsal yapısında önemli değişiklikler yaptıklarını ifade etti. Mert Vardar’ın şirketin CEO’su olduğunu kaydeden Mete Vardar, Kültür Turları Müdürü Kerem Gökçe’nin Yurt İçi Turlar Müdürü olduğunu açıkladı.

Jolly Tur sahibi nereli?

Sinan Vardar, Jolly Tur Onursal Başkanıdır. Sinan Vardar, 27 Mart 1949 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de emekli bir astsubayın oğlu olarak doğmuştur. Türkiye’de ilk otobüs turları organize eden isim olan Sinan Vardar, ülkemizin en önemli turizm şirketlerinden Jolly Tur’un Onursal Başkanıdır.

Mete Vardar aslen nereli?

1974 yılında İstanbul ‘da dünyaya gelmiştir. Turizmci bir ailenin ilk oğlu olarak dünyaya gelen Mete VARDAR, İlköğrenimini Üsküdar Lütfi Erçin ilköğretim okulu, ortaöğrenimini Beylerbeyi Ortaokulu ve Lise öğrenimini Altunizade Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır.

Ahmet Mete Vardar Kimdir?

jollytur yönetim kurulu başkanı ve beylerbeyi spor kulübü futbol şube sorumlusudur. aslında bu durumda birazcık da galatasaray’lı olması gerekirken her nasılsa beşiktaş’lıdır. beşiktaş futbol a takımından sorumlu yönetim kurulu üyesi’dir kendisi.

Figen Erkan kimdir?

Jolly’nin genel müdürü aynı zamanda yönetim ve icra kurulu üyesi. 30 yıldır sektörün içinde. Turizme yakın ilgisi lise yıllarında başlayan Figen Erkan, sektörün en çok da yeni ortamlar ve iletişimlere açık dinamiklerini, insana keyif veren eğlenceli yanını sevip, bağlanıyor.

You might be interested:  Bu yaz tekne turuna Çıkmak İçin 7 İkna edici sebep

Tatil sepeti kime ait?

Kaan Karayal – Tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı

1996-2002 – Daha lisedeyken ortaklarıyla birlikte Daltons Organizasyon’u kurup öğrenci aktiviteleri organizasyonları yaparak profesyonel iş hayatına başladı. 2002 – DLT Turizm ve Ticaret A.Ş.’yi kurdular. 2004 – Ortakları ile tatilsepeti.com’u kurdu.

Neylan Vardar Kimdir?

Boğaziçi üniversitesi Turizm Bölümünü başarıyla bitiren, örnek evliliğini yürüttüğü turizm sektörünün öncü firmalarından Jolly Tour Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ile üniversite stajını yaparken tanışan ve kısa süre sonra evlenen Neylan Vardar, bugün iki çocuk sahibi harika bir anne.

Jolly Tur Genel Müdürü kim?

Jolly Tur Genel Müdürü Figen Erkan.

Vardar turizm sahibi kim?

Sinan Vardar Türkiye’de Turizm sektörünün öncü isimlerindendir. Türkiye’de ilk otobüs turları organize eden isim olan Sinan Vardar Jolly Tur Onursal Başkanı’dır. Peki, Sinan Vardar kimdir?

Sinan Vardar neden ihraç edildi?

Beşiktaş Disiplin Kurulu, Vardar’a 3 yıl önce 5 yıl boyunca seçme ve seçilme hakkını dondurma cezası vermişti. Yönetim kurulu Sinan Vardar’ın geçtiğimiz Ocak ayında Veli Kavlak’a ödenecek ücretle ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımını neden göstererek ihraç kararı verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *