Her insan konforlu, rahat ve stresten uzak lüks bir tatil geçirmek ister. Ancak tatilimiz bazen bu isteklerimiz doğrultusunda gerçekleşmeyebilir. İnsan bütçeden dolayı tatilde bazı kriterlerden yoksun kalabilir. Ama yine de bütçenize uygun harika mekanları mevcut. En ucuz tatil yerlerini sizler için derledik.

Akyaka, Muğla

En Ucuz Tatil

Muğla’da Ula ilçesine bağlı olan Akyaka’da 200 TL ve daha düşük miktarda oda bulmanıza olanak tanıyor. Son yıllarda gerek yerli gerekse yabancı turistlerin sevgilisi haline gelen Akyaka, harika doğal güzelliğiyle ve kusursuz plajlarıyla sizlere bütçe dostu bir tatil imkanı sunuyor.

Assos, Çanakkale
En Ucuz Tatil

Belli bir tarihi olan Assos, iki bölümden oluşan harika bir turistik mekan. Dağ köyü ve limandan oluşturmaktadır. Ege’nin kuşkusuz en güzel mekanlarından olan Assos, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde bulunmaktadır. Ayrıca Yunanistan’ın Midilli olarak bilinen adasının da tam önünde bulunmaktadır. Liman bölgesinde daha çok taş evlerden kurulmuş olan oteller bulunurken, dağlık kısımda yer alan Behramkale isimli köyde de bir çok bütçe dostu pansiyon bulunmaktadır.

Avşa, Balıkesir
En Ucuz Tatil

Özellikle 1970’li yıllarda popüler bir tatil beldesi olan Avşa, son yıllarda popülerliğini kaybetmeye başladı. Adaya İstanbul, Tekirdağ ve Erdek’den deniz yolu kullanılabilerek ulaşılabilir. Güzel manzaralar sunan harika bölgeleri, koyları ve tepeleri bulunan adeta deyim yerindeyse bir cennet. Ayrıca gece hayatıda meşhurdur. Bir çok pansiyon ve motel bulabilirsiniz. Ucuz fiyatlarla konaklama imkanı sunmaktadır.

Didim, Aydın
En Ucuz Tatil

Harika plajları, muhteşem denizi ve tarihi izleriyle tüm bir sene boyunca muhteşem güneşli iklimiyla tam anlamıyla bir tatil cenneti. Oldukça uygun otel fiyatları bulunan bu tatil beldesinde, dünyaca ünlü olan Apollon Tapınağı’nıda ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca barlarda sosyalleşmeyi de ihmal etmeyin J

 

 

Bir önceki yazımız olan Güney Amerika Gezisi başlıklı makalemizde Güney Amerika Gezisi hakkında bilgiler verilmektedir.

SON YAZILARIMDAN HABERDAR OL

E-Mail adresime kayıt olursanız haftalık yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazın