Dünyanın Alışveriş Merkezi Dubai Mall

Dünyanın En Büyük Alışveriş Merkezi Dubai Mall

Dünyanın En Büyük Alışveriş Merkezi Dubai Mall

Dünyanın En Büyük Alışveriş Merkezi Dubai Mall

Dünyanın En Büyük Alışveriş Merkezi Dubai Mall

Dubai’ye seyahat edip alışveriş yapmadan olmaz. Bugün sizlere dünyanın en büyük alışveriş merkezi olan Dubai Mall hakkında bilgiler vereceğiz. Özellikle hanımlar ve elektronik cihaz merakı olan beyler kaçırmasın.

Dünyanın En Büyük Alışveriş Merkezi Dubai Mall

Dünyanın En Büyük Alışveriş Merkezi Dubai Mall

Dubai Mall

Dubai’nin sembollerinden biri olan Dubai Mall, dünyanın en büyük alışveriş merkezi olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na adını altın harflerle yazdırmıştır. Dubai’ye gidenlerin, görmeden dönmeyeceği yerlerden biri. Ancak tatil planınızı yaparken Dubai Mall için asla tek bir gün ayırmayın. Dünyanın en büyük alışveriş merkezini bitirmeniz için en az 3 güne ihtiyacınız olacak, tabi kondisyonunuz sağlamsa…

Aklınıza gelebilecek tüm markaların mağazaları bulunuyor. Birçok ürünü çok uygun fiyata bulabilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce sizlere tavsiyemiz, giriş kısmındaki yerden broşür alıp inceleyin. Hangi markaların mağazasına gitmek istediğinizi ve alacağınız ürünlerin nerelerde olabileceğini tespit edin. Size vakitten tasarruf ve daha az yorulmanızı sağlayacak. Ayrıca gireceğiniz mağazada beğendiğiniz ve almayı düşündüğünüz bir ürün varsa, sonra alırım diyerek asla ertelemeyin. Çünkü bir daha mağazanın yerini bulamayabilirsiniz.

En çok ilgi gören mağazalardan sadece bazıları:

  • S*uce: Manoush, Henry Holland gibi dünya çapındaki markaların ürünlerinin satıldığı bir mağaza… Özellikle bayanların aksesuar bölümüne bayılacaklarını garanti edebiliriz.
  • Korres: Yüzlerce çeşit kozmetik ürünleri markası
  • Denim & Supply by Ralph Lauren: Erkek giyim mağazası ve içerisinde çok kaliteli oduncu gömlekler, pofuduk montlar, Jean pantolonlar gibi çok sayıda ürün mevcut
  • Pottery Barn: Ev eşyası alabileceğiniz bir mağaza

 

Elektronik eşya almak istiyorsanız, en üst katta sadece bu tarz ürünlerin satıldığı bir alan mevcut. Çok uygun fiyata ünlü marka ve modellerin televizyon, laptop, cep telefonu, kamera vb. ürünleri alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Disneyland Bilet Fiyatları ve Hakkında Her Şey başlıklı makalemizde Disneyland bilet fiyatları, Disneyland hakkında ve Disneyland nasıl gidilir hakkında bilgiler verilmektedir.

SON YAZILARIMDAN HABERDAR OL

E-Mail adresime kayıt olursanız haftalık yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazın