Her yıl binlerce turisti ağırlayan geceleri ile meşhur ilçemiz Bodrum’ dayız. Bodrum denildiğinde akıla ilk olarak eğlence ve beraberinde gezgin bir yaşam sürülen il aklımıza gelmekte. Öyle ki bir çok kişi özellikle gece hayatına hitafen tatil için Bodrum’ u seçmekte. Bizde sizler için Bodrum’ da popüler olan gece kulübü ve barları derledik…

Mandalin Sound

Canlı müzik performansı ile bizlere kapılarını aralayan bir diğer mekan da Mandalina Sound. Manzarası ile oldukça şık bir ambians sunan Mandalin Sound Bodrum Kalesi’ ne bakmaktadır. Bu mekanda dünya müzikleri ve şömine eşliğinde oldukça keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Mavi Bar

Jazz ağırlıklı bir programı olan Mavi Bar Bodrum’ da küçük ama en iyi canlı müzik hizmeti sunan mekanlardan bir tanesi. Barlar sokağında Mavi Bar’ a uğrayabilirsiniz.

Gekko Cocktail & Whisky

Zaman zaman kokteyl atölyeleri olan Gekko Coctail & Whisky Asmalı tarzı mekanlardan hoşlananlar için bir nevi alternatif. Ambians olarak oldukça renkli ve kaliteli bir görünüme sahip olan mekan Bodrum’ da rağbet gören popüler mekanlardan bir tanesidir.

Moonlight Cafe Bar

Mehtap ve aş ışığına doyacağınız mekanlardan bir tanesi olan Moonlight Bar isminden de anlaşılacağı üzere sizlere gündüz cafe hizmeti sunan gece ise denize sıfır konumu ile salaş ve samimi bir ortama sahiptir. Tamamen gürültüden uzak bir yapıya sahip olan mekan kafanızı dinlemek isteyip hemde denizin eşsiz manzarasında içeceklerinizi yudumlamanız için harika bir yer.

Marina Yacht Club

Canlı müzik performansı ile adından sık sık söz ettiren Marina Yacht Club oldukça kalabalık ve ilgi gören mekanlardan bir tanesi.

Bodrum Geceleri - Popüler Mekan Önerileri

 

Bir önceki yazımız olan Fırtına Deresi - Rize başlıklı makalemizde fırtına deresi hakkında bilgiler verilmektedir.

SON YAZILARIMDAN HABERDAR OL

E-Mail adresime kayıt olursanız haftalık yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazın