ADRENALİN TUTKUNLARI İÇİN AVRUPA’NIN EN HARİKA

Tatil denildiğinde pek çok kişinin aklına sakin bir dinlenmeden ziyade eğlenmek gelmektedir. Bir de bu eğlence anlayışı Avrupa tarzı olduğunda eğlence miktarı kendini kaplamaktadır. Eğlenmeyi seven kişileri oldukça memnun kalacakları mükemmel bir yolculuğa çıkarıyoruz. Hem eğlenmek hem de bir avrupa seyahati düşünüyorsanız sizlere oldukça evleneceğiniz bazı noktalar önereceğiniz. Bu eğlence noktaları ile adrenalin duygusunu yaşarken Avrupa tatiliniz de unutamayacağınız güzel bir serüven halini alacaktır. Mükemmel bir avrupa seyahati için adrenalini tüm vücudunuzda hissedeceğiniz eğlence noktalarından şu şekilde bahsedebiliriz:

Gardaland Eğlence Parkı

ADRENALİN TUTKUNLARI İÇİN AVRUPA

İtalya’nın kuzeyine doğru gittiğinizde Gardaland ile karşılaşacaksınız. Gardaland adrenalin tutkunlarına oldukça eğlenceli bir vakit yaşatacak olan eğlence parklarından bir tanesidir. Bu eğlence Merkezi’nde macera severleri birbirinden farklı aktiviteler beklemektedir. Hayal gücünüzün alabildiğince değişik aktiviteler ile adrenalini tüm vücudunuz da yaşayabilirsiniz.

Bu eğlence merkezinin yanında Garda adında bir göl bulunmaktadır. Gardaland eğlence merkezi de adını bu göl sayesinde almıştır. 1975 senesinden bu yana macera sevenlere kapılarını açmaktadır. Giden kişilerin bir daha gitmek istediği oldukça güzel bir eğlence merkezi olan Gardaland büyük bir alan üzerine kurulmuş ve adrenalin sevenleri ağırlamaya devam etmektedir.

İletişim numarası: +39 045 644 97 77

Port Aventura Eğlence Parkı

ADRENALİN TUTKUNLARI İÇİN AVRUPA

Tematik park denildiğin de ilk alan gelen yer olan Port Aventura Eğlence Parkı Avrupa’nın turist çeken noktalarından bir tanesidir. Bu eğlence parkı İspanya’da yer almaktadır. İçerisinde hem adrenalin duygusunu yaşayacağınız birbirinden farklı ve güzel aktiviteler varken bir yandan da eşsiz manzarası ile sizlere doyumsuz bir güzellik yaşatmaktadır. Yerli ve yabancı turistlere sürekli ilgisini çekmeyi başaran Porti Aventura eğlence parkının içerisinde birbirinden farklı dikkat çekici oyunlar ve gösterilerde yapılmaktadır. İspanya’ya yolunuz düştüğünde Port Aventura da unutamadığınız dakikalar sizleri beklemektedir.

İletişim numarası: +0034 977 779 090

Efteling Eğlence Parkı

ADRENALİN TUTKUNLARI İÇİN AVRUPA

Avrupa seyahatini sırasında Hollanda’ya yolunuz düştüğünde sizlere macera dolu ve eğlenceli dakikalar yaşatacak olan bu eğlence parkında adeta büyülenmiş gibi vakit geçireceksiniz. Her yaştan konut için birbirinden farklı aktiviteleri içinde bulunduran Efteling “ Harikalar dünyası” sloganı ile aktivitelerini düzenlemek de ve bu sayede her yaştan konuğu eğlendirmeyi başarmaktadır. Diğerlerinden farklı olarak oldukça kendine özgü bir mimariye sahip olan bu eğlence parkında yağış alanları dikkat çekmektedir. Efteling’e geldiğiniz de yaşadığınız bu tatili unutamayıp tekrar bu eğlenceyi yaşamak için geleceğinize eminiz.

İletişim numarası: +31 (0)416 537 777

Europa Park Eğlence Parkı

ADRENALİN TUTKUNLARI İÇİN AVRUPA

Her yıl yerli ve yabancı çok sayıda turisti ağırlayan Europa unutamayacakları bir eğlence yaşamak isteyen adrenalin severlere kapılarını açan bir eğlence parkıdır. Eğlence trenleri ile macera sevenlere kucaklarken bir yandan da farklı özellikleri ile de dikkat çekmeye başarmaktadır. Bu eğlence trenleri Europa’nın diğerlerinden en çok ayrılan özelliklerin başında gelmektedir. Bu eğlence törenlerine adrenalin tutkunuza göre farklı uzunlukta olanlarından istediğinizde tercih edebilirsiniz. En çok sevilen tren Silver Star trenidir. Yüksek hız tutkunlarının özellikler tercih ettiğini Silver Star ile vücudunuzun vücudunuzun eğlenirken yüksek dozda pompaladığı adrenalini hissedeceksiniz.

İletişim numarası: +49 7822 776 688

Walibi Eğlence Parkı

Belçika’da yer alan Walibi eğlence parkı hem macera severleri hem de doğal güzellikleri yaşamak isteyen birbirinden farklı ziyaretçileri kucaklayan bir yerdir. Rasja Nehri’nde doğal güzellikler ile ruhunuzu dinlendirirken, eğlence trenleri ile bir anda adrenalininizi yükseltebilirsiniz. Her yaştan ziyaretçiye hitap eden Walibi de oldukça keyfili vakti geçirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan En Büyük Yaz Eğlencesi: Türkiye’deki En Keyifli 5 Aqua Park başlıklı makalemizde Aqua Park hakkında bilgiler verilmektedir.

SON YAZILARIMDAN HABERDAR OL

E-Mail adresime kayıt olursanız haftalık yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazın