7’den 70’e Herkesin Gitmesi Gereken

7'den 70'e Herkesin Gitmesi Gereken Eğlence Merkezi Vialand

Yerli Disneyland olarak gösterilen Vialand, İstanbul’un Gaziosmanpaşa ile Eyüp ilçeleri arasında bulunan ülkemizin ilk temalı parkıdır. Vialand’da parkın dışında da farklı alternatifler mevcut. Parka ek olarak gösteri merkezi ve alışveriş merkezleri de yer alıyor.

Vialand, gösteri merkezi, ve tema park olmak üzere toplam 3 bölümden oluşuyor. En popüler bölümü tema parktır. Bu bölümde kısmına giderek korku dolu anlar yaşayabilir ya da ’nda yer alan lunaparka gidebilirsiniz. Tema park daha çok çocuklara hitap etmekle beraber, yetişkinlerinde keyifli vakitler geçirebileceği alanlar mevcuttur. Tema park bölümünde, çocukların eğlenip hayal dünyasını geliştireceği çok sayıda aktiviteler bulunur.

Alışveriş yapmak isteyen ebeveynler içinde dünyaca ünlü birçok markanın bulunduğu alışveriş merkezini ziyaret edebilir. Bunun dışında sinema severlerde, alışveriş merkezinde bulunan sinema salonlarında en güncel filmleri izleyebilmektedir.

7'den 70'e Herkesin Gitmesi Gereken Eğlence Merkezi Vialand

Vialand Eğlence Merkezi

İçerisinde bulunan sınırsız aktivitelere sahip Vialand Eğlence Merkezi, 7’den 70’e herkesin eğlenceli ve hoş vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet veriyor. Açıldığı zamandan beri her geçen gün ziyaretçi sayısının artması ile birlikte birçok yeni ünitede eklenerek, Avrupa standartlarının üstünde bir eğlence merkezi olarak yoluna devam etmektedir. ‘’Limitsiz eğlence ve özgürce alışveriş’’ sloganıyla dünyada ilk kez tema parkı ile gösteri merkezi ve alışveriş merkezlerini birleştiren bir kompleks olmuştur.

7'den 70'e Herkesin Gitmesi Gereken Eğlence Merkezi Vialand

Vialand’a Nasıl Gidilir?

Vialand, toplu taşıma araçlarına çok yakın bir mesafede olduğundan dolayı, ziyaretçileri bu konuda sıkıntı yaşamayacaktır. Özel araçları ile gelmeyi düşünenler için 8 bin araçlık bir otoparkı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Vialand’ın resmi internet adresinden ücretsiz müşteri servislerinin kalkış yerlerini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.

7'den 70'e Herkesin Gitmesi Gereken Eğlence Merkezi Vialand

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Pasaportsuz Gidilebilecek Ülkeler başlıklı makalemizde pasaport olmadan seyahat edilecek ülkeler, Pasaportsuz gidilecek ülkeler ve pasaportsuz nerelere gidilir? hakkında bilgiler verilmektedir.

SON YAZILARIMDAN HABERDAR OL

E-Mail adresime kayıt olursanız haftalık yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazın