Wolfteam Ne Tür Bir Oyun?

joygame tarafından türkiye’de yayını ve hizmeti yapılan online fps oyunu. kurt adamlarla insanların mücadelesini www.joygame.com’dan wolfteam’i takip ederek inceleyebilirsiniz. hikayesi ise soyle: fransız ordusu, “wolfteam” adında yeni ve özel bir güç kurdu. ama zaman ilerledikçe güç kontrolden çıktı.

Wolfteam hangi oyun türü?

Wolfteam çok oyunculu online istemci bir MMOFPS oyunudur. Yani silahlı ve tecrübe kasmalı bir online oyundur diyebiliriz. Oyunda Kurt adamlar ve insanlar karşı karşıya gelmektedirler. Çok hızlı bir şekilde Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu olmuştur.

Wolfteam Türk oyunu mu?

Wolfteam’de oynaması birbirinden keyifli pek çok harita ve oyun modu bulunyor ve aynı zamanda Türk oyunu olan Wolfteam, Haritaları, silahları ile de Türkiye’nin kültürel mirasını oyun dünyasına getirdi.

Wolfteam nereli?

WOLFTEAM OYUN HİKAYESİ

Fransız Ordusu, ‘WolfTeam’ yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.

Wolfteam nasıl oynanıyor?

Farklı modlar ile oynanabilen Wolfteam oyunu, aynı zamanda bir takım oyunu olması sebebi ile iki takım arasında oynanıyor. Bu özelliği ile Counter-Strike oyununu hatırlatan Wolfteam’de, insana dönüştüğünüzde silahlar, kurt adam olduğunuzda ise pençelerinizi kullanmanız gerekiyor.

You might be interested:  Huzur deposu: oylat

Joygame hangi ülkeye ait?

Aldığımız duyumlara göre Türkiye’nin popüler oyun şirketlerinden Joygame’in %50 hissesi Güney Kore’li CJ Games tarafından 15 milyon dolara satın alındı.

Rakion Türkiye neden kapandı?

2009 yılından bu yana süren macera sona eriyor.

Ancak artık veda etme zamanı geldi. Kapanış sürecine giren oyun, topluluğu madur etmemek için RNakit satışını ve yeni üyelik oluşturma seçeneklerini durdurduğunu açıkladı.

Wolfteam Classic Türkiye neden yok?

Çünkü Avrupa’da da normal Wolfteam bulunuyor ve Classic versiyonu Türkiye’de olduğu gibi erişime kapalı. Wolfteam: Classic’in Steam sayfasına bağlanmak için Asya ülkelerini seçebilirsiniz. Örneğin Hindistan’ı seçebilirsiniz. Hindistan’ı seçtiğiniz takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Wolfteam Türkiye Kapanıyor mu?

Wolfteam Classic Steam’de Türkiye’ye erişime kapandı.

Wolfteam 2021 kaç kişi oynuyor?

Wolfteam MMOFPS türünde bir oyun olduğu için, yüksek dikkat ve beceri gerektiren oyun severlerin ilgisini çekiyor. Wolfteam’in 35 milyon civarı aktif oyuncu sayısı bulunuyor.

Softnyx kurucusu kimdir?

Softnyx, 2001 yılında Jinho Kim tarafından kurulan Softnyx Ltd. bünyesindeki video oyun markasıdır.

Joygame kurucusu kimdir?

Ozan Aydemir 2015 yılından beri kendi kurmuş olduğu şirketler grubunun başındadır.

Wolfteam 10000 Nakit ne kadar?

1.000 Joypara 1.18 TL
5.000 Joypara 5.90 TL
Bonus : 0.30 TL Adet:
10.000 Joypara 11.80 TL
Bonus : 0.59 TL Adet:

Wolfteam nasıl oynanır hangi tuşlarla?

  1. F5ÖZEL MESAJ.
  2. F8EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AL.
  3. F9VİDEO GÖRÜNTÜSÜ AL.
  4. TABOYUN DURUMU.
  5. ĞFARE HASSASİYETİNİ AZALT.
  6. ÜFARE HASSASİYETİNİ ARTTIR.
  7. VEĞİL (SÜREKLİ)

Wolfteam kaç yaşında?

10 yaş güncellemesinin oyuna getirdiği en büyük değişim oyunun ara yüzünde olacak. Ayrıca Giriş Haritası isimli haritaya özel görsel zenginleştirmeler yapılacak.

Wolfteam satıldı mı?

Koreli CJ Games, 15 milyon dolar karşılığında Joygame’in yarısını satın aldı Halka açık bir firma olan Koreli CJ Games, henüz küçük bir pazar sayılan Türk online oyun sektöründe yüzde 75’lik paya sahip olan Joygame’in yüzde 50′sini satın aldı. CJ Games anlaşma için 15 milyon dolar ödedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *