Up Ne Tür Bir Film?

Yukarı Bak (Özgün adı: Up), 2009 çıkışlı ABD yapımı 3 boyutlu komedi-drama macera türlerindeki animasyon filmi. Film Pixar Animation Studios tarafından yapılmış ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılmıştır.

Up filmi kaç yaş?

Birlikte çalışmak ve bağlılık konusunda heyecanlı ve duygusal bir sınavdan geçiyorlar. 6+ yaşlar için gayet uygun olan filmin DVD’si ülkemizde çıkmıştı. iTunes’dan Türkçe dublaj desteğiyle de izlenebilmekte. Türkçe dublajında Carl’ı usta tiyatrocumuz Erol Günaydın seslendirmişti

Yukarı Bak filmi gerçek mi?

Geçtiğimiz yıl 82. Oscar töreinden En İyi Animasyon ve En İyi Müzik dallarında Oscar heykelciği kazanan ‘Up’ (Yukarı Bak) filmi gerçek oldu. National Geographic Tv ‘How Hard Can It Be’ (Ne Kadar Zor Olabilir) isimli televizyon programı için ‘Up’ filmindeki uçan evi inşa ederek bir çizgi filmi gerçeğe dönüştürdüler.

Yukarı Bak filmi çocuklar için uygun mu?

Muazzam bir hayal gücü ürünü olan bu animasyon, çocukların hatta büyüklerin dahi hayal dünyasına hitap edebilecek düzeyde fantastik bir hikaye sunuyor. Ayrıca beton binaların arasında kalarak doğadan ve doğasından koparılan kent çocukları için de bu konuya minik bir dokundurma yapılıyor.

Croodlar 2 kaç yaş?

CROOD’LAR 2: YENİ BİR ÇAĞ 7+

Up filminin konusu nedir?

Hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerika’nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu Carl Fredricksen’ın hikayesinin anlatıldığı yeni bir komedi.

You might be interested:  Tablet Bilgisayar Hangi Tür Bilgisayardır?

Buz Devri kaç yaşında?

Animasyon 9 yaş ve üzeri için uygundur.

Yukarı bakma ne anlatıyor?

Yukarı Bakma, Don’t Look Up filminde insanlık için çok büyük bir tehlike arz eden dev bir göktaşı nedeniyle insanları uyarmak için çalışan iki gökbilimcinin hikayesi anlatılıyor. Everest Dağı büyüklüğünde bir kuyruklu yıldız hızla Dünya’ya yaklaşmaktadır ve oluşacak çarpışma Dünya’nın yok olmasına neden olacaktır.

Yukarı Bak nereden izlenir?

Up (2009) Nasıl ve Nereden İzlenir? – Bul ve İzle – Netflix Amazon Prime Exxen Blu TV Gain Bein Connect.

Yukarı Bak filmindeki yaşlı adam nasıl bir ulaşım aracı icat ediyor?

Fredricksen, dünya turuna çıkmak için evini kullanır. Binlerce balonu evine bağlayıp perdelerden de yelken yapan Carl, çatıdaki rüzgâr gülünü ise dümen olarak kullanır. Ev uçuşa geçince büyük bir mutlulukla koltuğuna yaslanır ve uçuşun tadını çıkarmaya başlar ki bu huzur dolu anlar çok kısa sürer.

Yukarı Bak kim seslendiriyor?

Usta oyuncu Erol Günaydın, animasyon filmi ‘Up-Yukarı Bak’ın Türkçe seslendirmesinde filmin baş karakterini seslendirecek.

Yukarı Bak filmi hangi kanalda?

Yukarı Bak / Up SinemaTV’de! 3 Günde 8 Milyon Kere İzlenen Bu Videoyu Şimdi Türkçe İzleyin Yukarı Bak!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *