Swiss Otel Izmir Sahibi Kim?

Yarattığı Turkcell markası ile en zenginler arasına giren Murat Vargı’nın eşi Birgül Vargı, grubun Tahincioğlu Ailesi ile birlikte aldığı İzmir Efes Oteli’nin işletecek. Otelin yeni adı ise Swissotel Grand Efes İzmir olacak.

Swiss Otel Izmir müdür?

Swiss Otel Grand Efes İzmir’in Genel Müdürlüğü Görevini Dört Aydır Sürdüren Ferry Warnke, Görevi Rıza Elibol’a Devretti. Swiss Otel Grand Efes İzmir’in Genel Müdürlüğü görevini dört aydır sürdüren Ferry Warnke, görevi Rıza Elibol’a devretti.

Swiss Otel izmir ne zaman açıldı?

Swissôtel Büyük Efes, Türkiye’nin İzmir şehrinde yer alan beş yıldızlı bir oteldir. Konak ilçesinde, Cumhuriyet Meydanı’nın hemen arkasındadır. 1964’te hizmete giren otel, merkezi İsviçre’nin Zürih şehrinde olan Swissôtel otel zincirinin bir parçasıdır.

Swiss Otel hangi ülkenin?

Dünyada en tanınan İsviçre markalarından birisi olan Swissôtel Hotels & Resorts, kökleri İsviçre konukseverlik geleneğinde olan tazelik ve zindeliğin alplerin enerjisi ile harmanlandığı çağdaş oteller sunar.

Ankara Swiss Oteli kim aldı?

Mayıs ayına açılışı yetiştirilecek olan otel başkentin Yıldız Mahallesi’nde. Kardeşleri Mehmet ve Refik Gül ile ortak olan Gülsan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Şefik Gül, Swissotel’i 25 milyon dolara tamamladı.

Uğur Talayhan kimdir?

Türkiye Accor Otelleri Operasyon Başkan Yardımcısı

Şef’lik kariyerine 17 yaşında başlamış olup sonrasında Londra’da 27 yaşında önce Mutfak Şefi ardından Yiyecek & İçecek Müdürü olarak kariyerini ilerletmiş olup sırasıyla Portekiz, Dubai ve Çin’de değişik yöneticilik pozisyonları ile devam etmiştir.

You might be interested:  Piyano Hangi Tür Müzik Aletidir?

Swiss Otel izmir kaç odalı?

Swissotel Buyuk Efes, Izmir

Otelin, 55’i özel dizayn edilmiş suitlerden oluşan, son teknolojilerle donanımlı 402 odası, gerek iş, gerekse eğlence amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş.

Rıza Elibol nereli?

ELİBOL: İzmirliyim. Selanik’ten göç edip İzmir’e yerleşen bir ailenin çocuğuyum. Ancak ilkokula giderken İzmir’den İstanbul’a taşındık. Turizm sektöründeki kariyerime 1977 yılında, üniversitede okurken staj yaptığım İstanbul Etap Oteli’nde başladım.

Swiss Otel kaç katlı?

Otelin kapasitesi

Bu otel 402 odalıdır. Bu otel 5 katlıdır.

Swissotel Büyük Efes Izmir kimin?

MV Holding ile Tahincioğlu Holding’in 2005’te 121.5 milyon dolara Emekli Sandığı’ndan satın aldığı otel yenilendi, Swissotel Grand Efes İzmir adını aldı.

Anadolu Japan Turizm A Ş kimin?

İSTANBUL’un önde gelen 5 yıldızlı otellerinden Swissotel, Hüsnü Özyeğin’in sahibi olduğu Fiba Holding’e satılıyor. Fiba Holding, dün yaptığı yazılı açıklamada, Swissotel The Bosphorus’un sahibi olan Anadolu Japan Turizm A.Ş.’nin hisselerinin yüzde 85.2’sinin satın alınması konusunda anlaşma sağlandığını duyurdu.

Swissotel kim kurdu?

1988 yılında Japon ve Alman ortaklığında inşa edilmeye başlanan ve 1991 yılında hizmete açılan Swissotel the Bosphorus’u Fiba Holding’in patronu Hüsnü Özyeğin, 100 milyon dolara alarak aynı zamanda grubunun turizm sektöründeki ilk önemli yatırımını da yaptı.

Swiss Otel hangi grup?

Bugün Swissotel Hotels & Resorts olarak dünyanın en büyük küresel otel şirketi olan AccorHotels Group çatısı altına girmiş olup markamıza ve ilhamını İsviçre’den alan otellerimizden oluşan bu inanılmaz koleksiyona heyecan verici yeni bir bölüm ekledik.

Swiss Otel kaç tane var?

Swissotel; Raffles, Fairmont ve Swissotel markaları altında dünya çapında 110 adet otele sahip önde gelen global otel şirket FRHI Hotels & Resorts’un bir parçasıdır.

You might be interested:  Fransa gezinizde tatmanız gereken lezzetler

Swiss Otel nerede var?

AVRUPA

 • Swissotel Tallinn. Estonya. Daha Fazla Bilgi.
 • Swissotel Berlin. Almanya. Daha Fazla Bilgi.
 • Swıssotel Bremen. Almanya. Daha Fazla Bilgi.
 • Swissotel Dresden. Almanya.
 • Swissotel Amsterdam. Daha Fazla Bilgi.
 • Swissotel Krasnye Holmy Moskova. Rusya.
 • Swissotel Resort Sochi Kamelia. Rusya.
 • Swissotel Le Plaza Basel. Daha Fazla Bilgi.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *