Side otel seçenekleri

side otel seçenekleri
 

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya, sahip olduğu tarihi ve doğal güzellikleriyle yaz aylarında turistik gezilerin gözde noktalarından biridir. Antalya sahilleri ve plajlarını yanı sıra tarihiyle de dikkat çeker. Sahip olduğu tarihi kalıntılar ve yüzyıllar öncesinden kalma antik kentleri sayesinde geçmiş kültürün günümüzde de yaşamasını sağlar. Birçok tatil beldesine sahip olan Antalya’nın Manavgat ilçesi de çok sık dikkat çeken bölgelerindendir. Manavgat’a bağlı olan Side dört mevsim boyunca ziyaret edebileceğiniz ve her daim eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bölgelerden biridir. Antalya Side otelleri sahip olduğu sayısız seçeneklerle dikkat çeker. Bu seçenekler, herkesin kendine uygun bir konaklama noktası bulmasına yardımcı olur. Tüm bu seçenekler arasında bulunan otellerin tümü birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Side’de yapılabilecek farklı aktiviteler sayesinde farklı türde tatiller yapmak isteyen kişilerin keyifli vakit geçirebilmesi sağlanır. Birbirinden kaliteli ve rahat otel seçenekleri sayesinde bölgede harika zaman geçirmeniz mümkün hale gelir. Siz de tüm bu otel seçenekleri arasında yapacağınız aktivitelere uygun olan, yakın olmak istediğiniz bölgelerde konumlandırılmış alanları tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Side Otel Seçenekleri

Side otelleri arasında herşey dahil hizmet içeriği olan türde seçenekler mevcut olduğu gibi, apartman dairesi şeklindeki ev havasını yapılacak türde oteller ede mevcuttur.

Side apart oteller tatilleri sırasında başkalarıyla yemek alanı paylaşmak istemeyen ve ev hissine sahip olmak isteyenler için oldukça uygundur. Bir apartman dairesini andıran bu otellerde mutfak da bulunduğu için istediğiniz zaman yemek pişirebilirsiniz.

Bu otellerde ayrıca yemek salonları da mevcut olduğu için yemek yapmaya zamanınız olmadığında bu salonlarda yemek yiyebilirsiniz. Side butik otelleri de samimi havalarıyla dikkat çeken örneklerdendir.

Az sayıda misafire sahip olan bu tür oteller, ayrıca beldenin merkez bölgesine yakın olduğu için çarşılara rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlar. Butik oteller genellikle aile işletmeleridir. Çiçeklerle süslü küçük bahçeleri mevcuttur.

Side Beldesinde Bulunan Muhafazakâr Oteller

Otel seçimi yaparken kendinize uygun türde oteli seçmek tatilinizin rahat geçmesi için çok önemlidir. Aileleriyle tatil yapmak isteyenler için Side muhafazakâr otelleri oldukça uygun seçeneklerden biridir. İslami yaşam tarzını benimsemiş olan kişilerin rahat bir şekilde tatil yapabilmesi için bu tür oteller oldukça büyük kolaylık sağlar.

Çocuklu ailelerin de rahatlıkla kalabileceği bu otellerde çocuklar için özel havuzlar ve eğlence alanları da mevcuttur. Ayrıca bu seçeneklerde çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için özel olarak tasarlanmış olan çeşitli gösteriler de yapılır.

Güvenlikli yapısıyla ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını emanet edebileceği oyuna ilanları sayesinde çocuklar da hayalindeki tatili yaşayabilirler. Side tesettür otelleri kadın ve erkekleri ayrı yüzebileceği havuz seçeneklerine sahiptir. Bu sayede tesettürlü kadınlarda rahatlıkla istedikleri gibi tatil yapabilirler.

Side aile otelleri alkolsüz içecek seçenekleri ve İslami değerlere uygun oda servisi çeşitleriyle dikkat çekerler. Bu oteller sayesinde inançlarınızı rahatlıkla yaşamaya devam edebilir ve aynı zamanda keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Dört Mevsim Tatil Yapabileceğiniz Side Otel Seçenekleri

Side her ne kadar genellikle yaz döneminde ziyaret edilen bir tatil beldesi olsa da her mevsimde ziyaret edilebilecek son derece donanımlı bir beldedir. Kış tatilleri de en az yaz tatilleri kadar keyfi olabilir. Önemli nokta doğru oteli bulmak ve kaliteli vakit geçirmektir.

Side kış otelleri soğuk havalara karşı donanımlı olan ve rahat bir tatil geçirmenizi sağlamayı amaçlayan seçeneklerdir. Kış aylarında Side çok daha sakin olacağı için kalabalıktan hoşlanmayan kişileri için bu dönem çok daha uygun olabilir. Bölgenin doğal güzelliklerinin tadını kışa aylarında çıkarmak da mümkün olur.

Yılbaşı dönemi Side’yi ziyaret etmek için oldukça uygun bir dönemdir. Side yılbaşı otelleri bu dönemde düzenledikleri aktiviteler ve partilere sayesinde unutulmayacak anlar geçirmenizi sağlar. Yılbaşına özel geceler düzenleyen bu oteller sayesinde yeni yıla en güzel şekilde girebilirsiniz.

Side spa otelleri de dört mevsim ziyaret edebileceğiniz ve hava koşulları ne olursa olsun rahatlayabileceğiniz alternatiflerdendir.

5 Yıldızlı Side Otelleri

Otellerin sahip olduğu hizmet çeşitliliğine göre farklı sayıda yıldızlar verilir. Bu yıldızları almak için karşılanması gereken bazı standartlar bulunur. Side otelleri 3 yıldızlı ekonomik seçenekleri de sizlere sunar. Bu seçenekler bünyelerinde yüzme havuzu bulundurdukları için istediğiniz an yüzebilmenizi sağlar.

Ayrıca bu otellerde bulunan çamaşır yıkama servisi sayesinde uzun süreli tatillerde de rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz. Side 4 yıldızlı otelleri ise bu hizmetlerin yanı sıra bünyelerinde çeşitli restoranlar da bulundurur.

Bu sayede Yemeklerinizi yemek için evden çıkmanıza gerek kalmaz ve yemeklerinizde çeşitlilik istediğinizde otel bünyesinde bu çeşitliliği rahatlıkla bulabilirsiniz. Side 5 yıldızlı otelleri hizmet açısından oldukça donanımlı seçeneklerdir. Bu tür otellerin en büyük özelliği konforlu odalar ve misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik sayısız servis seçeneğidir.

Odalarda bulunan çeşitli materyaller sayesinde çok daha rahat bir tatil dönemi geçirmek mümkün olur. Kapalı ve açık olmak üzere farklı havuz seçenekleri bulundurması da keyifli vakit geçirebilmeniz için oldukça önemli bir özelliktir.

Sınırsız Hizmet ile Dikkat Çeken Side Otelleri

Side tatil otelleri ile ilgili en önemli özellikler arasında otellerin sahip olduğu hizmetler bulunur. Otellerin misafirlerine verdiği hizmet tatillerinin keyifli geçebilmesi için büyük öneme sahiptir.

Kalitesiz hizmet veren oteller tatil boyunca çeşitli pürüzlerin ortaya çıkmasına sebep olabilir ve bu durumda rahatlamanız gereken dönemin stresli bir hale dönüşmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Side herşey dahil otelleri misafirlerine verdikleri hizmetlerle dikkat çeken seçeneklerdir.

Her şey dahil konsepti misafirlerin sahip olduğu ihtiyaçların tümünün otel tarafından karşılanmasını sağlayan son derece rahat bir alternatif. Bu sayede birçok durumla ilgili kafanızı yormadan çok rahat bir tatil geçirmeniz mümkün olur. Side lüks otelleri bu hizmete sahip olan oda seçeneklerine sahip.

Her şey dahil konseptinde misafirlere ücretsiz akşam yemeği, öğle yemeği ve kahvaltı hizmetleri verilir. Bu sayede yemeklere ayrı bir harcama yapmak zorunda kalmazsınız. Her şey dahil konseptinde yemeklerin yanı sıra atıştırmalıklar da misafirlere sunulan hizmetlerdendir. Ayrıca alkollü ve alkolsüz faklrı içecek çeşitleri de misafirlere bu konsept dahilinde sunulur.

Side Otelleri Fiyatları

Tatiliniz için konaklama alanı seçerken dikkat çeken önemli noktalardan biri de fiyatlar olur. Herkesin bütçesi farklı aralıklara sahiptir. Bütçe aralığına uygun konaklama bölgesini seçmek tatilinizin daha rahat ve stressiz geçmesini sağlar. Ayrıca tasarruf yapmak için düşük maliyet ile yüksek hizmete sahip olan konaklama alanlarının tercih edilmesi gerekir.

Side otelleri fiyatları sahip oldukları çeşitli özelliklere göre değişiklik gösterir. Siz de bu özellikleri incelemeli ve kendi bütçenize uygun seçeneği tercih etmelisiniz. Otelin türü fiyatını etkileyen önemli özelliklerden biridir. Side bungalov otelleri genellikle sakin bir tatil geçirmek isteyenler için uygun olan ve az misafir sayısı ile dikkat çeken otellerdir.

Daha hareketli ve canlı bir tatil geçirmek isteyenler için ise Side şehir otelleri uygun seçenek olabilir. Bu iki seçenek farklı türde kullanıcılara hitap ederken fiyatsal açıdan değişiklik gösterir. Side golf otelleri gibi farklı konseptlere sahip konaklama alanları da fiyatsal açıdan farklılıklara sahiptir.

İlgi alanlarınızı göz önüne alarak bu tür konseptlere sahip otelleri de tercih etmek mümkündür.

Side Ulaşım Seçenekleri

Tatile çıkarken önem taşıyan noktalardan biri de ulaşım olur. Tatil beldesine ulaşımın yanı sıra tatil beldesi içerisinde ulaşım da önemlidir. Side Antalya Ya bağlı bir ilçe olduğu için Antalya merkezinden bu beldeye ulaşmak oldukça kolaydır.

Antalya merkezinde Manavgat ilçesine direkt olarak ulaşım sağlayan otobüsler bulunur. Bu otobüslere farklı duraklardan binerek Manavgat'a ulaşabilir ve daha sonra Sideye ulaşım sağlayabilirsiniz. Side merkez otelleri kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Bu otellere dışarıdan ulaşmak çok kolaydır. Ayrıca merkezde bulunan oteller beldedeki farklı alanlara rahatlıkla ulaşabileceğiniz yerlerdedir. Beldenin tam merkezinde konumlandırılmış olan bu oteller sayesinde istediğiniz bölgeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bölge içerisinde ulaşım son derece kolaydır.

Belde küçük bir tatil alanı olduğu için yürüyerek birçok yere ulaşabileceğiniz gibi, daha uzun mesafelerde rahatlıkla minibüsleri kullanabilirsiniz. Kiralayabileceğiniz bisikletler sayesinde de belde içerisinde bisiklet sürerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beldenin farkl sahillerini tekne turlarıyla keşfetmek de mümkündür. Tüm ulaşım araçları sayesinde beldede istediğiniz alana kısa sürede varabilir ve istediğiniz her türlü aktiviteyi 

gerçekleştirebilirsiniz.

Eşsiz Güzellikleriyle Side

side otel seçenekleri

Side hem doğal hem de tarihi güzellikleriyle dikkat çeken eşsiz bir beldedir. Bölgenin zengin kültürü sayesinde gezebileceğiniz sayısız yer bulunur. Side Antik Kenti tarihi zenginlikleri keşfetmek isteyenler için doğru rotadır. İki bin yılı aşkın süre önce kurulduğu tahmin edilen bu kent yüzyıllar boyunca sayısız devlete ve imparatorluğa ev sahipliği yapmıştır. Bu sayede tüm bu farklı kültürlerin ve devletlerin izlerini üzerinde taşır. Apollon Tapınağı da gezi rotanıza ekleyebileceğiniz tarihi ve kültürel zenginliklerin biriidr. Bu tapınak Roma Barışı adı verilen dönemde ışık tanrısı Apollon için inşa edilmiştir. Köprülü Kanyon ise beldenin doğal güzelliklerinden biridir. 14 km boyunca uzanan bu kanyon rafting yapmak isteyenlerin de ilk tercihi olur. Side yetişkin otelleri bu tarihi alanlara yakın bölgelerdeki seçeneklere sahiptir. Bu otel seçenekleri sayesinde ulaşım derdine sahip olmayan bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. Titreyengöl de herkes tarafından görülmesi gereken eşsiz güzelliklerden biridir. Titreyengöl etrafındaki otelleri tercihe derek sabahları keyifli yürüyüşlere çıkabilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

You might be interested:  Dikiliye otobüsle ulaşım

Side'de Denemeniz Gereken Lezzetler

Akdeniz bölgesinde bulunan ve yüzyıllar boyunca farklı kültürlere ev sahipliği yapmış olan Side, Akdeniz mutfağının en önemli temsilcilerindendir. Beldenin mutfağı yıllar boyunca birikmiş olan kültürlerin birikimini yansıtır.

Tadılması gereken en popüler yiyecekler arasında zeytinyağlılar bulunur. Zeytinyağlı yemekler, Akdeniz havasında hafif lezzetleriyle dikkat çekerler. Bölgede bulabileceğiniz deniz ürünleri restoranlarında da kalamar, karides gibi birbirinden lezzetli deniz ürünlerini tadabilirsiniz.

Taze balıklar da bu restoranların öne çıkan ürünlerdendir. Biribrinden farklı otlarla lezzetlendirilmiş bu ürünler kokularıyla ve lezzetleriyle eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlar. Bölgenin yöresel lezzetleri arasında öne çıkanlardan biri de arabaşı çorbası olur.

Tavuklu, tereyağlı ve salçalı bir çorba olan arabaşını her restoranda rahatlıkla bulabilirsiniz. Side balayı otelleri etrafında da bu restoranlar konumlanmıştır.

Otellerin etrafında bölgeye özü lezzzetleri misafirlerine sunan sayısız restoran seçeneği bulunması farklı yiyecekleri keşfedebilmeniz için oldukça önemli bir özelliktir. Bölgedeki farklı tatları deneyimleyerek tatiliniz boyunca lezzet yolculuğa çıkabilirsiniz.

En Ünlü Side Plajları

Side özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan beldelerden biridir. Bu beldede bulunan birbirinden temiz suları ve yumuşacık kumlarıyla plajlar en keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlardandır.

Sıcak yaz günlerinin bunaltıcı havasından kaçmak isteyenler için Side’nin serin suları harika bir seçim olur. Çolaklı ve Kumköy plajları ön plana çıkanlar arasında bulunurlar. Sidede bulunan plajların birçoğu mavi bayrağa sahiptir.

Bus ayede çocuklarınızla birlikte tatil yapabilir ve sağlığınızdan endişe duymadan keyifle yüzebilirsiniz. Plajların etrafinda bulunan sayısız kafe ve restoran sayesinde yemek yemek için deniz keyfinizi yarım bırakmanıza gerek kalmaz.

Side denize sıfır oteller kendi içlerinde sahile sahip oldukları için oldukça lüks bir tatil geçirmenize oanak sağlar. bu oteller rahatlıkla plajlara ulaşabilmeniz sağlayacağı için tatil günleriniz boyunca isteidğiiz saatte denize girebilmenizi imkân tanır.

Side sahil otelleri manzaraları ve ferahlatıcı havalarıyla da rahatlıkla konaklayabileceğiniz yerlerdendir. Sahilde bulunan oteller sayesinde deniz havasını her adiam içinize çekebilirsiniz. Odaların sahip olduğu manzaralar sayesinde masmavi suların eşsiz görüntüsünün tadını her daim çıkarabilirsiniz.

Side’de Yapabileceğiniz Aktiviteler

Side çok sayıda gezilecek yere ve sahile sahip olduğu için aktivite açısından da büyük bolluk gösterir.

Bölgede tatil yapan kişiler için bulunan sayısız çeşitlilik sakin bir tatil isteyenler için uygun yerlerin yanı sıra hareketli ve canlı bir tatil geçirmek isteyenler için de uygun alanların bulunmasını sağlar. Side’de yapabileceğiniz en keili aktivitelerden biri rafting olur.

Köprülü Kanyonun mavi sularında rafting macerasına çıkabilir ve bu eşsiz güzelliğin tadını istediğiniz gib çıkarabilirsiniz. En çok bilinen doğal güzelliklerden biri olan Manavgat Şelalesini de ziyaret ederek tekne turlarına katılabilirsiniz.

Side aquapark otelleri kendi içlerinde bulundurdukları eğlenceyle hiçbir planlamaya ihtiyacınız olmamasını sağlar. Oteller içerisinde kurulmuş olan aquapark her yatan misafirinin eğlenceli anlar getirilmesine yardımcı olur.

Side’yi ziyaret ettiğinizde alışveriş yaparak da oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu alışverişler sırasında tatilinizden anı kalacak otantik kıyafetler bulabilirsiniz. Side Çarşısı bu aktivite için harika bir alandır. Sayısız hediyelik eşya dükkanı sayesinde hem sevdikleriniz için hem de kendiniz için süs eşyaları edinebilirsiniz.
 

Side Nerede?

Side Akdeniz bölgesinde, Antalya’nın doğusunda bulunur. 

Side Nereye Bağlı?

Side, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı olan turistik bir tatil beldesidir. 

Side Kaç Km?

Side, Antalya merkezine yaklaşık olarak 70 km mesafede bulunur. Manavgat ilçesinin merkezine ise yaklaşık 7 km mesafededir ve kolaylıkla ulaşılabilir. Ankara’ya ise yaklaşık 500 km mesafede bulunur.

Side Nerede Kalınır?

Side bölgesinde farklı yerlerde konumlandırılmış olan çok sayıda otel bulunur. Pansiyonlarda bölgede sık rastlayabileceğiniz konaklama yerlerindendir. Butik oteller ve bungalov tipi oteller de rahatlıkla bölgede bulabilirsiniz. 

Side’de Neler Yapılır?

Belde özellikle yaz aylarında yapılabilecek sayısız aktiviteyle doludur. Rafting bu aktiviteler arasında en sık tercih edilenlerden biridir. Dalış kursları da sık rastlayabileceğiniz aktivitelerdendir. Bölgede bulunan sayısız tarihi alan sayesinde kültürel bir gezi rotası oluşturmak da mümkündür.

Side’de Nerede Denize Girilir?

Beldede bulunan sahiller birçoğu mavi bayrağa sahip olduğu için çok geniş bir seçeneğe sahip olursunuz. Titreyengöl sık tercih edilen plajlardan biridir. Çolaklı ve Sorgun’da yine sıcak ve yumuşak kumlarıyla dikkat çeken plajlar arasındadır.

Side’de Nerede Yemek Yenir?

Side’de yemek yemek için oldukça geniş bir çeşitlilik bulunur. Daha yöresel ve Anadolu lezzetlerini tatmak isteyenler için Kumköy yolu üzerinde bulabileceğiniz pideciler harika bir seçim olabilir. Ayrıca bölgede bulabileceğiniz köy kahvaltısı restoranları da harika bir deneyim yaşamanızı sağlar. 

Side Nereye Yakın?

Side Manavgat’a bağlıdır ve Antalya ya yaklaşık 1 saatlik mesafededir.

Side Otelleri ve En Uygun Side Otel Fiyatları – %70 İndirim

Türkiye’nin tatil başkenti Antalya, birbirinden özel destinasyonları ve nefes kesen güzellikteki plajları ile misafirlerini büyülüyor. Siz de muhteşem bir Akdeniz tatili yapmak, denizin ve güneşin keyfini sürmek, çok özel anılar biriktirmek ve benzersiz lezzetler tatmak istiyorsanız, Antalya’nın sevilen beldesi Side’yi radarınıza almalısınız.

Misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi vadeden Side, merkeze yakın konumu, tarihi ve doğal güzellikleri, berrak denizi ve yemyeşil doğası ile öne çıkıyor. Beldede keyifli anlar geçirmek, geçmişi binlerce yıl öncesine uzanan göz kamaştırıcı tarihi eserleri yakından görmek ve sakin koylarda keyifle yüzmek isterseniz, Side otellerine hemen yakından bakın.

Antalya otelleri arasında avantajlı konumları ve otantik konseptleri ile öne çıkan eşsiz Side otellerinde tatilden beklentiniz ne olursa olsun unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız.

Antalya’nın en popüler tatil beldelerinden biri olan Side’de her tatil anlayışına uygun tesisler bulmak mümkün.

Tatilde de muhafazakar yaşam stilinin çizdiği sınırlar içinde kalmak istiyorsanız, Side bölgesinde yer alan İslami otelleri değerlendirebilirsiniz.

Resmi tatil günleri de dahil olmak üzere yılın neredeyse tamamında hizmet veren muhafazakar oteller, İslami konseptleri ile öne çıkıyor.

Kadın ve erkek misafirlerine özel havuz, plaj, sauna, hamam gibi ayrı ortak alanlar sunan Side İslami otellerde yalnızca helal gıdalar servis edilmekte. Bir başka deyişle bu tesislerde güvenle yiyip içebilir, huzurla tatil yapabilirsiniz.

Side tatilinizde Antalya’nın kendine özgü kültürel ve tarihi dokusunu keşfetmek, bölgeyi yakından tanımak ve nefes kesen güzellikleri yakından görmek isterseniz, Side merkez otellerini ya da Antalya merkez otellerini tercih edebilirsiniz. Merkezi konumları ile öne çıkan şehir otellerinde konakladığınız süre boyunca şehrin hareketli gece hayatını ve renkli kültür sanat aktivitelerini keşfedebilir, keyifli etkinliklere katılarak hoş zaman geçirebilirsiniz.

Otantik bir tatil deneyimi yaşamak, yerel lezzetleri tatmak, Akdeniz kültürünü ve Yörük kültürünü yakından tanımak isterseniz, Side’de yer alan butik otelleri tercih edebilirsiniz.

Bölgenin dokusuna saygılı bir mimari anlayış ile inşa edilen butik oteller sıklıkla tarihi binalarda ya da taş evlerde hizmet vermekte.

Yaz aylarında özellikle serin olma özelliğine sahip bu yapılarda keyifli bir konaklama deneyimi yaşayabilir, Antalya’nın köylerinden gelen organik ürünlerle hazırlanmış muhteşem lezzetleri tadabilirsiniz.

Antalya bölgesinde yer alan Alanya otellerini ya da Side otellerini tercih ederek görkemli bir Akdeniz tatili yapmak, dert ve tasalarınızdan uzaklaşarak enerji depolamak, doğa ile baş başa anlar geçirmek istiyorsanız, benzersiz konaklama alternatiflerine hemen göz atmalısınız! Yapımında doğaya saygılı, geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanıldığı bungalov evlerde unutulmaz bir Antalya tatili yapabilir, Toroslar’ın taptaze, oksijence zengin havasını içinize çekerek huzur dolu günler geçirebilirsiniz. Yüksek tavanları ve şık verandaları ile öne çıkan bungalov evler, misafirlerine özel yaşam alanı, özel giriş, özel banyo, özel yatak odası, özel mutfak gibi imkanlar sunmakta. Tatilde de ev konforunu arayanlardansanız, arada kendi yemeğinizi pişirmek ya da koltuğunuza yayılıp keyifle TV izlemek istiyorsanız, bungalov evler tam da size göre! Özellikle gözden uzakta, dingin bir tatil geçirmek isteyenlerin gözdesi olan bungalov evlere hemen yakından bakın!

Tatilde ihtişam seviyor, kendinizi doyasıya şımartmak istiyorsanız Side bölgesinde yer alan villa otellerini değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Birbirinden özel villalarda hizmet veren şık ve gösterişli tatil villaları, misafirlerine krallara layık bir konaklama deneyimi yaşatmak için eşsiz imkanlar ile donatılmış.

Sauna, SPA merkezi, jakuzi, özel havuz, concierge hizmeti, oda servisi, 24 saat açık resepsiyon, a la carte restoran gibi pek çok ayrıcalıklı hizmet sunan villa otellerde Tatil.com farkıyla keyifli bir Antalya tatili yapmak istiyorsanız hemen yerinizi ayırtın! Erken rezervasyon otelleri arasında yer alan tatil villalarından rezervasyon yaptırarak Tatil.

com’a özel indirim ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için acele edin!

side otel seçenekleri

Side Otel Fiyatları

Antalya’nın incisi Side’de keyifli bir tatil yapmak için binlerce lira harcamanıza gerek yok! Misafirlerine yüzlerce farklı tarz ve konseptte konaklama alternatifi sunan Side’de her bütçeye uygun oteller bulmak mümkün.

Side tatilinizde kendinizi şımartmak, romantik anlar yaşamak ve çok özel imkanlardan yararlanmak istiyorsanız, bölgede yer alan balayı otellerini ya da yetişkin otellerini değerlendirebilirsiniz.

Gurme bir tatil yapmak, dünyanın dört bir yanından muhteşem lezzetleri tatmak isterseniz, Her Şey Dahil ya da Ultra Her Şey Dahil konseptinde hizmet veren tesisleri tercih edebilirsiniz.

Bütçenizin ciddi bir kısmını konaklamaya ayırmak istemiyorsanız ya da uzun süreli bir konaklama planlıyorsanız, Side bölgesinde yer alan bütçe dostu apart otelleri düşünebilirsiniz.

Misafirlerine ev konforu ve otel ayrıcalıklarını beraber sunan apart otellerde odalar, apartman dairesine benzer şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple oturma alanı, mutfak, banyo gibi imkanlara sahiptir.

Böylece apart oteller ile konakladığınız süre boyunca dilerseniz kendi yemeğinizi yapabilir, dilerseniz de kıyafetlerinizi yıkayabilirsiniz.

Side otellerinde bütçenizi zorlamadan eşsiz bir tatil yapmak, stresinizden arınmak ve yenilenmek istiyorsanız, hemen Tatil.com farkıyla birbirinden özel konaklama alternatiflerine yakından bakın.

Her tatil zevkine ve her kese hitap eden eşsiz Side otelleri, başka yerde bulamayacağınız indirim ve ödeme kolaylıkları ile Tatil.

com’da sizi bekliyor! Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak ve muhteşem kampanyaları yakalamak için acele edin, hemen yerinizi ayırtın!

You might be interested:  Şirin bir liman kasabası; kaŞ

5 Yıldızlı Side Otelleri

Tatilde kendini şımartmayı sevenlerden misiniz? O halde 5 yıldızlı Side otelleri tam da size göre! Misafirlerine açık havuz, kapalı havuz, özel plaj, havalimanı servisi gibi muhteşem imkanlar sunan, görkemli 5 yıldızlı otellerde dillere destan bir tatil yapmak istiyorsanız, hemen yerinizi ayırtın! Yalnızca Tatil.com’a özel indirim ve ödeme kolaylıklarından yararlanarak bütçenizi yormadan lüks bir tatil yapın.

Side Otel Fırsatları

Antalya’nın en sevilen tatil yerleri arasında olan Side’de yalnızca Tatil.com’a özel otel fırsatlarından yararlanarak masal gibi bir tatil yapmaya var mısınız?

Termal oteller başta olmak üzere pek çok farklı konseptte hizmet veren otelde geçerli benzersiz kampanya ve fırsatlardan yararlanarak hayallerinizin tatilini bütçenizi yormadan deneyimleyebilirsiniz. Muhteşem indirimlerden yararlanmak ve Tatil.com’dan başka bir yerde bulamayacağınız ödeme kolaylıklarını değerlendirmek için elinizi çabuk tutun, hemen yerinizi ayırtın!

Her Şey Dahil Side Otelleri

Türkiye’nin en sevilen tatil destinasyonlarından biri olan Side’de yer alan Her Şey Dahil otellerde gurme bir tatil yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse, hemen birbirinden özel Her Şey Dahil otellere yakından bakın!

Her Şey Dahil konseptinde hizmet veren otellerde konaklama bedeline ana öğünlerin (sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği) yanı sıra ara öğünler, ikramlar, atıştırmalıklar, tatlılar, alkollü içecekler ve alkolsüz içecekler dahildir. Böylece konaklamanız boyunca Türkiye’nin ve dünyanın en özel lezzetlerini tadabilir, kendinizi doyasıya şımartabilirsiniz.

Side Tatili

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı olan Side, doğal ve tarihi güzelliklerle bezeli şirin bir tatil beldesidir. Antik Çağ’dan bu yana pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan belde tarihi değerler bakımından oldukça zenginken aynı zamanda doğa bu şirin beldeye oldukça cömert davranmıştır. Dolayısıyla Side gezilecek yerler bakımından zengindir.

Kent Surları, Su Kemerleri, Büyük Anıtsal Çeşme, Kolonnel Cadde, Anıtsal Kütüphane ve Devlet Agorası, Piskopos Sarayı ve Bazilikası, Üç Havuzlu Çeşme, Büyük Liman Hamamı, Apollon Tapınağı ve Athena Tapınağı bu yerlerden yalnızca birkaçıdır.

Bu nimetler ve birbirinden güzel Side otelleri sayesinde belde yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelmiştir.

Side adını biraz araştırdığımızda, kelime anlamı olarak Anadolu’da “nar ” anlamına gelmek olduğunu görebiliriz. Yazıtlardan elde edilen bilgiye göre Side’nin tarihinin Hititlere kadar uzandığını düşünülmektedir. M.Ö. 7. yüzyıldan önce kurulduğu da söylenmektedir. Side Eski Pamphylia’nın en geniş limanı olup denize doğru kuzey / güney yönünde uzanan bir yarımada üzerinde kurulmuştur.

885’de Girit’ten Side’ye göç eden Türkler ile Side’de turizm başlamıştır. Göç eden 90 aile tarım, hayvancılık ve balıkçılıkla uğraşmışlardır. Side’deki ilk küçük oteli Halikarnas Balıkçısı Şakir Kabaağaç’ın kardeşi Suat Şakir Kabaağaç kurmuştur. Kabaağaç sadece oteli kurmakla kalmamış balıkçılara, balıklar ve balıkçılıkla ilgili bilgi vermiş ve ev pansiyonculuğunu özendirmiştir.

Böylece Sideliler evlerinin bir odasını kiraya vermeye başlamıştır. Ancak ilk zamanlar para bile istememişlerdir. 1975’den sonra küçük işletmelerin çoğaldığı şehirde 1986 yılından sonra da kitle turizmi başlamıştır. Side’nin belediye olması ise turizme oldukça katkıda bulunmuştur. İmar planlarının yapılmasıyla yüksek kapasiteli otellerin önü açılmıştır.

Bugün ise Side lüks otelleri, tatil köyleri sayesinde popüler şehirlerden biri olmuştur. Tarihten taşıdığı derin izleri, kendine özgü mimarisi, berrak denizi, temiz kumsallarıyla ve misafirlerine konfor ve huzuru sunmayı amaç edinen Antalya Side otelleri ile dikkat çeken bu şirin belde tatilleriniz için ideal bir seçim olacaktır.

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için Side erken rezervasyon otelleri sayfasına göz atabilirsiniz.

Son olarak belirtmek gerekirse; her yıl yerli ve yabancı birçok turistin Side’ye akın etmesinin en önemli nedenlerinde biri de birbirinden farklı eğlence imkanlarının bulunmasıdır.

Gündüzleri yapacağınız kültür turları ve çeşitli spor aktivitelerinin ardından gece hareketlenen Side gece hayatının renklerinden biri de siz olabilirsiniz.

Side’nin keyfine tatil köylerinde varmak için, Side tatil köyleri seçeneklerimiz hizmetinizde.

Antalya otelleri arasında en çok tercih edilen Side otelleri için erken rezervasyon imkanlarından yararlanmayı unutmayın!

Side Uygun Otelleri

Antalya’nın en özel tatil beldelerinden biri olan Side, lüks otellerin yanı sıra uygun fiyatlı tesisler de vadetmekte. Tatilde yalnızca konaklamaya binlerce lira harcamak istemiyorsanız, en uygun Side otelleri tam da size göre! Siz de Antalya otelleri arasında yer alan Side’den tercih yapmak isterseniz hemen tatil.com fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Side Otelleri | Antalya Side Otel Fiyatları | TatilBudur

side otel seçenekleri

Her şey dahil konseptlerine sahip otelleri tercih eden tatil severler için birçok 5 yıldızlı otel Side’de bulunuyor. 5 yıldızlı Side otellerinin üstün hizmet ve kaliteli konaklama seçenekleriyle uygun fiyatlara unutulmaz bir tatil yapabilmeniz mümkün.

Tertemiz denize ve mis gibi havaya sahip Side otellerinde birçok etkinliğe de katılabilirsiniz. Ailenizle beraber katılabileceğiniz animasyon, şovlar, dans kursları, havuz oyunları gibi eğlenceli aktivite seçenekleri Side aile otellerinde bulunuyor.

Haydi siz de şimdi erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın, TatilBudur.com ile daha fazla tatil yapmanın keyfini çıkartın.

Side tatilinizi güzelleştirecek birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Rafting, su sporları, at safarisi ve bisiklet turu Side’de yapmadan dönmemeniz gereken aktivitelerden birkaçı.

Doğa sporları için Köprülü Kanyon, tarihi keşifler için Side Antik Tiyatro, Side Müzesi ve Apollon Tapınağı, deniz, güneş, kum için Titreyengöl, Sorgun ve Kumköy plajları tatil listenize dahil olmalı. Akdeniz’in sayısız beldelerinden biri olan Side, birçok medeniyetin hüküm sürdüğü antik bir yerleşim alanıdır.

Günümüzde her ne kadar deniziyle ve kumsallarıyla dikkat çekse de, sahip olduğu tarihi kalıntılarıyla uzun bir yolculuğun kapılarını açıyor. Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı olan beldenin tarihi M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanıyor.

Lidya, Pers, Bergama Krallığı, Roma gibi birçok medeniyetin izlerini taşıyan Side, Osmanlı ve Selçuklu hakimiyetine girmiş olsa da, Türk mimarilerine ait çok fazla kalıntı yoktur.

Side hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız Side’nin gezilecek ve görülecek yerlerine, aktivitelerine, gece hayatına, mutfağına hatta festivallerine kadar tüm bilgileri sizin için hazırladığımız listeden bulabilirsiniz. Doğa ve tarihin bütünleştiği bu harika rotada konaklamak için 2020 erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıp Side otellerinden yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.

Antalya’nın incesi Side’da birbirinden farklı konsepte sahip çok sayıda otel bulunuyor. Her zevke hitap eden otel türleriyle beraber, Side ekonomik tatil yapmak isteyen tatil severler tarafındanda sıklıkla tercih ediliyor.

Side otel fırsatları için TatilBudur.com’u takip edebilirsiniz.

Otellerin sıklıkla düzenlediği kampanyalardan faydalanarak hayalinizdeki tatili gerçeğe çevirebilir, üstelik Side’de daha fazla tatil yapabilme avantajını da elde edebilirsiniz.

Side Antik Tiyatro: Side Antik Tiyatro Side’nin gezilecek ve görülecek yerleri arasında en temel konuma sahiptir.

Binlerce yıldır tarihe geçmişe ışık tutan bu tiyatro Anadolu’daki tek örnektir. Ülkemizin en görülesi yerlerinden biri olup 17 bin kişilik kapasiteye sahiptir.

Side Otellerinde konaklayarak beldenin muazzam güzellikleri arasında Side Antik Tiyatro’sunu görmeden dönmeyin.

Side Antik Kenti: Farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve tarihi geçmişi M.Ö. 7. yüzyıla dayanan Side Antik Kenti, eşsiz mimarisiyle ziyaretçilerin ilgi odağı olmakta. Side tatilinizde antik kentin tarihi ve muazzam güzellikleriyle tanışmadan buradan ayrılmayın.

Köprülü Kanyon: Antalya’dan Isparta’ya kadar uzanan ve yıl içerisindeki ziyaretçi potansiyeli yüksek olan Köprülü Kanyon, doğaseverlerin ilk duraklarından biri. İsmini kanyonun üzerinde bulunan köprülerden alıyor. Kanyonda hem trekking hem de rafting yapabilirsiniz.

Side Müzesi: Side Antik Kenti sınırları içerisinde bulunan Side Müzesi’nde tarihin birçok devrine ışık tutan kalıntılar sergileniyor. Hellenistik dönem başta olmak üzere Roma ve Bizans dönemlerine ait lahitler, heykeller, sütun kaideleri, mezar stelleri ve yazıtların sergilendiği müzeye bir saat ayırmanız yeterli.

Apollon Tapınağı: Dikkat çekici bir mimariye sahip olan Apollon Tapınağı, Yunan mitolojisinde Işık Tanrısı olarak bilinen Apollon’dan ismini alır. Tapınağın Roma Barışı döneminde inşa edildiği biliniyor. Side gezilecek ve görülecek yerler listenizde Apollon Tapınağı´na mutlaka yer verin.

Aspendos Köprüsü: Aspendos Tiyatrosu yolu üzerinde karşınıza çıkacak bu tarihi köprü Romalılar zamanından kalmıştır. Türk mimarisi özelliklerini taşıyan Aspendos Köprüsü’nün tamamlanması Selçuklu dönemini bulmuştur. Side’nin harika doğası içinde göreceğiniz bu tarihi yapı manzarası ile ziyaretçilerini kendine hayran bıraktırıyor.

Titreyengöl: Side’nin tatil merkezlerinden biridir Titreyengöl. Sorgun’dan doğusunda konumludur. 3000 metrekarelik bir alana sahip göl çevresinde lüks konaklama seçenekleri mevcuttur. Beldede esen rüzgarlar göl yüzeyinde titrek görüntüler oluşturduğundan ismine Titreyengöl denilmiştir.

Nymphaeum: Başlı başına ayrı bir tarihi geçmişe sahip bu yapı, açıkhava müzesi özelliği taşır. Şehre ait kalıntılar barındıran yapının tarihi M.S. 2. yy’a dayanır. Antik tiyatroya yürüme mesafesinde kalan yapı yol kenarında konumlandığından yoldan geçerken durup gezilmesi mümkün olan ve dışarıdan fotoğraflanması kolay olan bir yerdedir.

Devlet Agorası: 2. yüzyılda inşa edilen Devlet Agorası, tarihi geçmişinde şehrin yönetim merkezi olarak kullanılmıştır.

Manavgat Şelalesi: Side merkezine 7 km ötede kalan Manavgat Şelalesi buz gibi sularıyla tatilcilerin popüler rotaları arasında. Buraya gittiğinizde Manavgat Çayı’nın piknik alanlarını ziyaret edebilir, balık tutabilir, büyüleyici doğasında harika saatler geçirebilirsiniz.

Plajlar: Tatilinizin her gününü Manavgat-Side’nin farklı plajlarında geçirebilirsiniz. Titreyengöl plajları, Sorgun Plajı ve Kumköy plajları tercih edebileceğiniz noktalar arasında.

Side Limanı: Tarihi geçmişi milattan öncesine dayanan Side Limanı, taş blokların üst üste binmesiyle oluşmuş bir mendirekle çevrili olup yarımadanın güneyinde konumludur.

 • Side plajları her zaman popülerliğini koruyor. İçinde toplam 9 adet plaj bulunan beldedeki kimi plaj merkezde kimi ise yürüyüş mesafesinde. Bunların başında Titreyengöl plajları, Sorgun plajı, Side plajı ve Kum köydeki plajlar geliyor. Mayıs ayında ısınan su sıcaklığı tatilcilere yaz boyunca harika bir deneyim sunuyor.

 • Side’de yapılacak aktivitelerin başında su sporları geliyor. Tam bir aktivite cenneti olan Side’de dalış, su kayağı ve jet-ski gibi su sporlarını deneyebilirsiniz.
 • Köprülü Kanyon rafting için en uygun nokta. Doğaseverler tarafından yoğun ilgi gören kanyonda yakın çevrenizle birlikte rafting yapabilirsiniz.

 • Doğa sporlarına elverişli bir bölge olan Side’de yapabileceğiniz pek çok aktivite var. Yamaç paraşütü ve trekking turları sayesinde çevredeki tüm güzellikleri yakından keşfedebilirsiniz.
 • Doğayla iç içe zaman geçirmek istiyorsanız jeep safari keyifli bir alternatif olabilir.

  You might be interested:  Seyahat Belgesi Hangi Durumlarda Alınır?

  Böylelikle hem eğlenceli bir aktiviteye dahil olabilir hem de Side’nin doğasında birçok nokta keşfedebilirsiniz.

 • Side’nin su altı dünyasıyla tanışabileceğiniz pek çok dalış noktası mevcut. Dalış seviyenize göre alternatifler sunan bu noktalarda gece dalışı, derin dalış ve batık dalışı yapabilirsiniz.

 • Akdeniz’in birçok tatil noktasında olduğu gibi Side’de de tekne turları mevcut. Manavgat ve Side’nin birbirinden güzel plajlarını ve koylarını gezip denizin serin sularında yüzme fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • Side’nin berrak sularına açılmak isteyenlerin tercihi mavi turlardan yana oluyor. Torosların enfes güzellikleri içinde manzaranın seyrine doyamayacaksınız.

 • Side gece hayatı diğer beldelere göre nispeten daha sakin ve kalitelidir. Oteller dışında çok fazla alternatif olmasa da merkezdeki gece kulüpleri ve diskolar tercih edilebilir.
 • Her tatil beldesinde olduğu gibi Side’nin de yaz geceleri oldukça hareketli geçer.

  Apollon Tapınağı ve Antik Tiyatro yaz gecelerinde verilen konserler ve canlı müzik programları ile çok popülerdir.

 • Side’de yapılacak aktivitelerin biri de at safarisi. Şayet ata binmeyi seviyorsanız çocuklarınızla birlikte ata binerek tatilinize hareket katabilirsiniz. Çocuklarınız için Midilli atlarını tercih edebilirsiniz.

 • Side büyük bir yer olmadığı için burada bisiklet turu yapmak da ayrı bir keyif veriyor. Merkezine doğru gittiğinizde bisiklet kiralanan yerler karşınıza çıkar. Burada yapılacak aktiviteler arasına bisiklet turunu eklerken yanınızda fotoğraf makinesi bulundurmayı ihmal etmeyin. Side’nin tarihi yerleri arasında gezerken çekmeniz gereken birçok kalıntı çıkacak karşınıza.

 • Türkiye’de gün batımını izleyebileceğiniz en güzel yerlerden biridir Side. Doğal güzellikleri içinde tarihi yapılarının ihtişamını gözler önüne seren o ana mutlaka şahit olmalısınız.
 • Gümüş takılar, markalı tekstil ürünler, el işçiliği ile yapılmış çeşitli dekoratif eşyalar ve dahasını bulacağınız Side’de alışveriş keyfine katılın. Ayrıca belirli günlerde kurulan köy pazarlarını ziyaret ederek tazecik ürünlerden alabilirsiniz.
 • Akdeniz mutfağına özgü yemeklerin bulunduğu Side mutfağında çeşitli salatalar ve deniz ürünleri ön plana çıksa da, Side restoranlarında kebaptan fast food ürünlerine, hatta İngiliz ve Çin mutfağına kadar birçok lezzeti deneyebilirsiniz. Side’nin en meşhur yemeklerinin başında saç kavurma gelir. Buna ek olarak arapaşı, sebzeli kebap, hibeş, laba gibi lezzetlerini de denemenizi öneririz. Alabalık için ise beldenin sahil kesimindeki balık restoranlarını tercih edebilirsiniz.

  Her yıl olduğu gibi bu yılda Side otellerine ilgi büyük. Erken rezervasyon fırsatları ile yerinizi hemen ayırtın, eğlencenin hiç bitmediği Side’de harika bir tatilin kapılarını aralayın. Herkese uygun eğlence türü bulunan bu rotada, gündüzleri spor aktiviteleri ve kültür turları, akşamları ise renkli gece hayatı tatilinize eşlik edecek.

  Harika bir doğa içinde konumlu Side’nin dünyaca ünlü etkinliği olan Side Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’ne katılmadan geri dönmeyin. Temmuz ayında düzenlenen bu festivalde keyifli zaman geçireceksiniz.

  Side’ye özgü figürler, takılar, hediyelik eşyalar ve daha pek çok şey bulabileceğiniz bir alışveriş turu sizi bekliyor. Semt pazarlarına gittiğinizde beldenin tazecik sebze ve meyvelerinden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda deri ve tekstil konusunda da zengin olan Side’de deri ceketler, ayakkabılar, kemerler, kıyafetler, yöreye özgü işlemeli ürünler ön planda.

  Renkli gecelerin adresi Side, özellikle gençler tarafından büyük ilgi görmekte. Merkezdeki gece kulüpleri, disko ve kafeler yaz sezonu boyunca dolup taşıyor. Hareketli gecelere ev sahipliği yapan Side’de kafa dinleyebileceğiniz mekanlar da ön planda. Tercihini otellerin eğlencelerinden yana kullanmak isteyenlere özel renkli gösteriler ve türlü animasyonlar sunulmakta.

  Yazları sıcak ve kurak olan Side’de Akdeniz iklimi hakimdir. Side’nin muazzam plajlarında yazın tadını çıkaracağınız en güzel aylar Nisan-Ekim ayları arasıdır.

  İstanbul’dan 775 km, Ankara’dan ise 527 km’lik otobüs yolculuğuyla Side’ye ulaşabilirsiniz. Antalya Havaalanı üzerinden 60 km’lik bir yolculuk sonrası beldeye ulaşmak mümkün.

  Şayet kendi aracınızla yola çıkacaksanız yaklaşık 11,5 saat (775 km) sonra beldeye varabilirsiniz.

  Side Otelleri – En Uygun Side Otel Fiyatları

  En Çok Tavsiye Ettiklerimiz

  (287 deÄŸerlendirme)

  Side merkezine 4.3 km uzaklıkta

  Side merkezine 3.5 km uzaklıkta

  Otel

  İki gezgin için harika

  Side merkezine 14.5 km uzaklıkta

  Side merkezine 0.8 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  150 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  (1678 deÄŸerlendirme)

  Side merkezine 3.7 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  1350 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 1.4 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  299 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 0.7 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  3066 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  (344 deÄŸerlendirme)

  Side merkezine 4.0 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  1980 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 1.8 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  1984 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 1.4 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  2231 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 7.5 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  1488 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Tatil Oteli

  Tüm Yıl Açık

  Side merkezine 22.8 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  623 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 1.9 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  260 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 1.1 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  1400 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  (257 deÄŸerlendirme)

  Side merkezine 3.4 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  551 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Tatil Oteli

  İki gezgin için harika

  (366 deÄŸerlendirme)

  Side merkezine 1.1 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  470 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 0.7 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  666 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 17.4 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  238 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Side merkezine 320.3 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  239 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Motel

  İki gezgin için harika

  Side merkezine 534.8 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  425 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Tatil Oteli

  İki gezgin için harika

  Side merkezine 1.1 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  782 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Otel

  İki gezgin için harika

  Side merkezine 0.4 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  278 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Tatil Oteli

  Havaalanı Servisi

  Side merkezine 13.0 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  1400 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Tatil Oteli

  İki gezgin için harika

  (1404 deÄŸerlendirme)

  Side merkezine 12.7 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  1218 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Otel

  İki gezgin için harika

  Side merkezine 0.7 km uzaklıkta

  En Uygun Fiyat

  266 TL'den baÅŸlayan fiyatlarla

  Antalya ilinin Manavgat ilçesine bağlı olan Side, özellikle yaz tatili için muhteşem otelleri ve denizi ile sizleri bekliyor.

  Oldukça büyük tatil köyleri, son derece lüks otelleri ile muhteşem bir yaz tatili geçirmek için en ideal seçeneklerden biri Side olabilir.

  Özellikle Side 5 yıldızlı otelleri oldukça popüler seçenekleri barındırıyor. Bunun yanı sıra Side butik otelleri de k

  Side Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Side oteller bölgesi listesinde yer alan tesislerin tamamını Neredekal.com'un Side otelleri sayfasında yer alıyor. Bu sayfada listelenen Side otelleri herÅŸey dahil tesisler ile Side çevresindeki otelleri kolayca bulabilir ve tüm otelleri en ince ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfada tesislere yapılan gerçek kullanıcı yorumlarını okuyup tesisleri puanlarına göre sıralayabilirsiniz. Bölgede hizmet veren tesislerin hemen hemen hepsi en iyi tesisler olup bu tesisler arasında; Side otelleri denize sıfır, 4 yıldızlı oteller, Side otelleri beÅŸ yıldızlı konseptte hizmet verenler ve Side butik otelleri olarak karşımıza çıkıyor. Side doÄŸa otelleri için de bölgede hizmet veren Side bungalow otelleri oldukça popüler.Side otelleri en uygun fiyat ve konaklama fırsatları Neredekal.com'un Side sayfasında oda fiyatlarına ve tesis özelliklerine göre tek tek listeleniyor. Side otelleri fiyatları ile sunulduÄŸu bu sayfadaki tüm tesislerin konaklama ve oda fiyatlarını karşılaÅŸtırabilir ve bütçenize en uygun tesisi bulabilirsiniz. Bölgede otel fiyatları çok fazla deÄŸiÅŸmese de Side otel fiyatları herÅŸey dahil olsun isterseniz tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olacaktır. Otel fiyatlarının birbirinden farklı olmasının bazı sebepleri var. 350TL'den baÅŸlayıp 1000TL'ye kadar deÄŸiÅŸen Side otel fiyatlarında görülen bu farklılıklar arasında; tesislerin konumu ve imkanları, odalarının manzarası ve büyüklükleri, odalarda misafirlere sunulan imkanları sayabiliriz. Side otelleri en ucuz fiyatı hangisi derseniz de gecelik kiÅŸi başı 350TL'den baÅŸlayan fiyatlarıyla Side pansiyonları ve konukevleri oluyor. Antalya Side otelleri merkezde ve çevresinde yer alan tesisler özellikle yaz aylarında tatilcilerin en sık tercih ettiÄŸi yerlerin başında geliyor. Side Aquapark otelleri olanlar bol bol yüzmek ve dinlenmek isteyen tatilcileri bekliyor. Buna ek olarak tesislerin merkezi konumu da akÅŸam saatlerinde eÄŸlence dolu restoranlara, kafe ve eÄŸlence noktalarına kısa bir yürümeyle ulaÅŸma imkanı sunuyor. Böylece tatilciler tatilini dilediÄŸi ÅŸekilde deÄŸerlendirebiliyor. Side apart otelleri, Side balayı otelleri ve diÄŸer türdeki tüm tesislerin sunduÄŸu olanaklar deÄŸiÅŸkenlik göstermekle birlikte büyük bir kısmında her sabah serpme kahvaltı servisi, restoran – kafe – bar, 7/24 resepsiyon hizmeti, oda servisi ve ücretsiz WÄ°-Fi eriÅŸimli kablosuz internet ağı gibi hizmetler mevcut.5 yıldızlı Side otelleri özellikle konforuna ve lüksüne düşkün ziyaretçilerin tercihi oluyor. Side otel beÅŸ yıldız çocuklu ailelerin, havuz tatilini sevenlerin, çiftlerin ya da arkadaÅŸ gruplarının en çok tercih ettiÄŸi tesis türlerinin başında geliyor. Herkes tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilen Side aile otelleri farklı konseptlerden meydana geliyor. Bazı Side oteller bölgesi oda kahvaltı konseptine sahipken, bazı tesislerde ise tam ve yarım pansiyon seçenekleri bulunuyor. Her ÅŸey dahil sisteminde tüm yemekler zengin açık büfe olarak servis ediliyor. Tam pansiyonda oda ücretine sabah, öğle ve akÅŸam yemekleri dahil ediliyor. Yarım pansiyon konseptinde ise ziyaretçilere yalnızca sabah kahvaltıları ve akÅŸam yemekleri servis ediliyor. Side günlük kiralık daireler ise evinizin rahatlığında bir konaklama sunuyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *