Rihanna Hangi Tür Müzik Yapıyor?

Rihanna’nın dördüncü stüdyo albümü ‘Rated R’ 2009’un Kasım ayında piyasaya çıktı. ‘Rolling Stone’ albümü ‘Rihanna ses dönüşünde bulundu onun en iyi R&B albümlerinden biri’ diyerek yorumladı. Albüm Bilboard 200 listesine 4 numaradan giriş yaptı. Recording Industry Association tarafından da platin aldı.

Rihanna ne tür?

Rihanna uluslararası Karayip müziği, R&B, Reggae, danchall ve pop müzik yaparak biliniyor.

Rihanna kimden?

Robyn Rihanna Fenty (d. 20 Şubat 1988), Barbadoslu şarkıcı ve şarkı yazarı. Saint Michael’da doğup Bridgetown’da büyüdü ve 2003’te albüm yapımcısı Evan Rogers’ın yönetiminde demo kasetler kaydederek müzik endüstrisine girdi.

Rihanna nerede?

Rihanna nerede yaşıyor Haberi

Ünlü şarkıcının Los Angeles çevresindeki lüks bölgelerde dört tane malikanesi bulunuyor. Başarılı sanatçı malikane için 7.8 milyon dolar istiyor. Rihanna’nın satışa çıkardığı mülkünün 6 tane yatak odası ve 8 tane banyosu var. Ana yapının hemen yanında bir de konuk evi var.

Rihanna ismi ne anlama gelir?

Love You RİHANNA~ – Rihanna isminin anlamı ‘Ayın tanrısı,mükemmel kraliçe’. Kökeni Arapça ♥ | Facebook.

Rihanna kimden hamile?

Hamilelik stiliyle adından sıkça söz ettiren Rihanna anne olmak için gün sayarken şoke olan bir olay yaşadı. Rap şarkıcısı Asap Rocky ile ilk çocuklarını bekleyen şarkıcı iddialara göre aldatıldı. Asap Rocky iddiaya göre Riri’yi ünlü ayakkabı tasarımcısı Amina Muaddi ile aldattı.

Rihanna kurt mu?

Robyn Rihanna Fenty, bilinen adıyla Rihanna 20 Şubat 1988’de küçük bir ada ülkesi olan Barbados’un Saint Michael bölgesinde doğmuş Amerikalı şarkıcıdır. Barbadoslu beyaz bir babanın Ronald Fenty ve Guyanalı siyah bir annenin Monice Fenty’in en büyük kızları olarak dünyaya geldi.

You might be interested:  Lpg Ne Tür Karışım?

Rihanna aldattın mı?

ÜNLÜ ÇİFT SESSİZ

Sosyal medyada bir çığ gibi yayılan bu iddiaya göre aldatılan Rihanna ile gerçek adı Rakim Mayers olan ASAP Rocky de yollarını ayırdı. Bütün bunlara ne Rihanna ne de sevgilisinden ise herhangi bir doğrulama ya da yalanlama geldi.

Rihanna’nın bebeğinin babası kim?

Rakim Nakache Mayers veya bilinen sahne adıyla ASAP Rocky, 8 Ekim 1988 yılında doğmuştur.

Rihanna gözleri ne renk?

Rihanna’nın göz rengi ise kahverengiden maviye oradan da yeşile kadar uzanıyor. Sanıldığının aksine lens değil tamamen doğal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *