Pine Bay Otel Kimin?

Göçtur Turizm Yatırım ve Tic. A.Ş.

Naile Göçen Çukurova kimdir?

Almanca ve İngilizce bilen Naile Göçen Çukurova MEHMET NURİ GÖÇEN EĞİTİM, KÜLTÜR VE SANAT VAKFI’nın kurucusu ve Başkanı’dır. Uluslar arası Kültür Sanat Diyalogları Derneği Kurucu Üye ve As Başkanıdır.

Pina Otel sahibi kim?

1962 yılında Sadık Özyiğit ve eşi Nimet Hanım tarafından, Türkiye’nin ilk turistik plaj oteli olarak hizmete sunulan tesisimiz, ülkemizde turizm ve tatil anlayışının başlamasına öncülük etmiştir.

Kuşadası Pine Bay kimin?

Turizm ve inşaat işine 1987 yılında başlayıp bugünlere kadar her aşamasında bulunarak kendisini geliştiren Naile Göçen Çukurova, aynı zamanda Kuşadası Pine Bay Otel’in de sahibi.

Pine Bay kaç oda?

Pine Bay Holiday Resort ana bina, club odaları ve suite odalar olmak üzere toplam 551 oda kapasitesine sahiptir. Tesisin odaları yenilenmiş olup, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmıştır. Ana Bina Odaları ; Denize ve Standart otel odaları ile Deniz Superior olarak ayrılmaktadır.

Göçtur Turizm kimin?

1993’te Kuşadası’nda Pine Bay Tatil Köyü’nü hizmete açan Göçtur’un Yönetim Kurulu Başkanı Naile Göçen Çukurova, 25 yıldır bu projeyi hayata geçirmenin hayallerini kurduğunu belirtti.

Mehmet göçen kimdir?

Göçay Grubu’nun kurucusu ve Başkanı Mustafa Göçen, 1953 Aydın doğumlu. Ankara Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği mezunu.

Önder körük kimdir?

Turizm işletmeciliği ve yönetimi üzerine lisans eğitimi alan Önder Körük, turizm sektöründe 1994 yılında Hapimag Sea Garden Hotel & Village Bodrum’da başladığı kariyerine R.C.C.L Miami, Palmira De Luxe Hotel Bodrum ve Mori Group Restaurants İstanbul gibi dünyanın en ünlü otel zincirlerinde devam etti.

You might be interested:  Ets Tur Nasıl Kuruldu?

Serkoç Otelcilik kimin?

Anex Tours CEO’su Serhat Koçkar’ın sahibi olduğu Serkoç, Bodrum Güvercinlik’te 170 milyon dolarlık yatırımla Lujo Hotel’i açıyor. Nisanda hizmet vermeye başlayacak otel, her şey dahil sistemiyle alacarte hizmet verecek. Lujo Hotel Genel Müdürü Önder Körük, ‘Lujo’yu bir dünya markası yapmayı hedefliyoruz.

ETS Tur promo oda nedir?

selamlar otellerde birçok oda tipi bulunmaktadır. bunlar arasında öteki odalara nazaran daha küçük, manzarasız, balkonsuz giriş kat (club odalarda) gibi genelde müşterilerin tercih etmediği odalar ötekilere nazaran daha indirimli verilir ve bunuda promosyon oda seklinde belirtirler.

Pine Bay Holiday Resort ne zaman açılacak?

Tesis aquaparkı 01.04.2022- 01.11.2022 tarihleri arasında hizmet veriyor. Kapalı havuzun ısıtma tarihi 11.03.2022-10.04.2022 dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *