Mk14 Ne Tür Bir Silahtır Pubg?

Popüler olarak MK14 olarak bilinen Mark 14, PUBG Mobile’daki en güçlü, uygulanabilir ve çok yönlü silahlardan biridir. 7.62 mm mermi tüketen ve bir şarjörde on mermi bulunan DMR sınıfı bir silahdır.

MK14 ne tur bir silah?

Yer: MK14, PUBG Mobile’da bir saldırı tüfeği olarak da kullanılan bir islahtır. Silah, oyunun tüm haritalarında (Erangel 2.0, Sanhok, Miramar, Vikendi ve Livik) airdrop’larda bulunabilir. Silah 7.62 mm mühimmat kullanıyor ve onu kullanmayı seven harika bir oyuncu tabanına sahip.

MK14 keskin nişancı mı?

9 mm cephane tipi ve 10 adet mermi kapasitesine sahiptir. MINI14: Çok hızlı ateş edebildiği için uzun mesafede bile etkilidir. PUBG Mobil’de, 20 adet mermi kapasitesine sahip tek ve en büyük nişancı tüfeğidir. 3 adet eklenti kabul eder: Sight, Muzzle, Mag. 5.56 mm cephane tipine sahiptir.

Silah uzmanı görevi nedir?

Yere düşürdükten sonra öldüreceğiniz silah ise Silah Uzmanı başarımı için gerekliler arasından seçilmeli. Unutmayın 6 farklı silahla 6 farklı ölümü tek bir maçta elde etmeniz gerekiyor… Bol sabır, biraz da çalışma ve takım arkadaşlarınızın da yardımıya kısa sürede Silah Uzmanı olabilirsiniz.

PUBG DMR ne demek?

PUBG Mobile, popüler olarak DMR olarak bilinen ve açılımı ‘ Designated Marksman Rifles ‘ olan bölümü de dahil olmak üzere oyunda çeşitli silahlar sunuyor.

You might be interested:  Otel Kayıtları Ne Kadar Saklanır?

M14 ne demek?

M14, ABD yapımı 7,62×51 fişek kullanan savaş tüfeği. Silah Vietnam Savaşı’ndan başlayarak günümüze kadar ABD ordusunun tüm birimlerince kullanılmıştır.

M16 silah kaç mermi alır?

M16
Kalibre 5.56mm (.223 inç)
Atış hızı 12-15 mermi/dk. Tam Otomatik 45-60 mermi/dk. Yarı Otomatik
Etkili menzil 550 metre (Belirli Hedefte) 800 metre (Bölgesel Hedefte)
Nişangah Ön sabit arka ayarlanabilir gez

M249 mu M416 mı?

M249: Mermi kapasitesi fazla fakat yeniden yükleme süresi yüksek. M416: Her durumda etkili, kullanımı kolay fakat yeniden yükleme süresi yüksek. AKM: Hasarı yüksek fakat geri tepme oranı da yüksek olduğu için dikkatli kullanılması gerekir.

AKM taarruz tüfeği mi?

Groza nadir bir tüfek ve sadece sandıkların içinden çıkıyor fakat düşmanlara karşı da ölümcül. AKM’yi de andıran bu tüfek, taarruz tüfekleri arasında en yüksek ateş gücüne sahip.

Aug mu M416 mi?

AUG oldukça iyi bir geri tepmeye sahip ve yeni başlayanlar için uygun bir silah. Bu arada M416, basit bir geri tepme düzenine sahiptir ve oyunculara mükemmel bir denge sunar.

PUBG Mobile hangi silah hangi mermi?

PUBG Mobile Keskin Nişancı Silahı Hasarları ve İstatistikleri

SİLAH HASAR KAFA HASARI (MERMİ)
AWM 105 1
M24 79 1
Kar98k 75 1
Win94 66 2

Yakın temas nasıl alınır?

Yakın Temas Unvanı Nasıl Alınır? Oyunda 10 metre mesafeden aldığınız leş sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

PUBG Awm silah nerede?

NOT: Oyuncular ayrıca AWM keskin nişancı tüfeklerini bölgelere gelen hava droplarından bulabilirler. AWM, PUBG Mobile’daki en güçlü silahlardan ve en iyi keskin nişancı tüfeklerinden biridir.

DMR anlamı nedir?

designated marksman rifle (dmr)

PUBG de hangi silah daha iyi?

En İyi PUBG Silahları 2022

You might be interested:  Foçaya otobüsle ulaşım
 • MG3 LMG. Bu LMG, özellikle düşman araçlarına karşı mutlak bir güç merkezidir ancak birliklere karşı da pek çok faydası vardır.
 • M416. Katı hasar verme yeteneğine sahiptir ve püskürtmeyi sevenler için; geri tepmeyi kontrol etmesi en kolay olanlardandır.
 • AKM.
 • SCAR-L.
 • UMP9.
 • S12K.
 • P18C.
 • Mini14.
 • PUBG de en iyi silah hangisi?

  DMR ve Saldırı Tüfekleri

  DMR kategorisinde, MK14 ve SLR en iyi menzile ve en yüksek hasara sahiptir. SLR atış hızı bakımından biraz daha iyidir, bu nedenle bu kategorideki en iyi silah olarak onu seçiyoruz. Ancak DMR kategorisindeki diğer her silahı da en az SLR kadar verimli ve etkili bir şekilde kullanmak mümkündür.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *