Latanya Otel Sahibi Kim?

Süleyman Kilit’in sahibi olduğu Kilit Şirketler Grubu, otelciliğe 2005 yılında Belek Boğazkent’te hizmete açtığı Crystal Palace ile adım attı.

Pemar Otel sahibi kim?

Cengiz Gruba’a ait Kiriş’te Le Jardin Resort Hotel. Eko İnşaat’a ait Manavgat’ta Pemar Beach, Bodrum’da Hotel Ambarosia.

Latanya Park Resort ne zaman kuruldu?

Latanya Park Resort 17.000 m2 lik alanda kurulmuş olup Temmuz 2007 tarihinde hizmete açılmıştır. Bodrum şehir merkezine 16 km, Bodrum Milas Hava Limanına 40 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Adora Golf Resort kimin?

İMAMOĞLU, ADORA GOLF RESORT OTELİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU. Belek’te faaliyette bulunan 5 yıldızlı Adora Golf Resort Hotel de kasım ayından itibaren göreve başlayan Seyfi İmamoğlu, otelin sahibi Erol Tontu’nun yardımcısı olarak Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürecek.

Fazıl dertlioğlu kimdir?

Pegas Touristic’in Swandor, PGS ve Dessole markalarından oluşan otel grubunun genel müdürü Fazıl Dertlioğlu, ITB Berlin Turizm Fuarı’nda hem Türkiye açısından Avrupa ve Almanya pazarındaki gelişmeleri hem de firma olarak otel yatırımları ve hedefleriyle rakip ülkelerdeki durumu değerlendirdi.

Latanya nereye bağlı?

Bodrum’un Yalıçiftlik mevkiinde bulunan Latanya Beach Resort Hotel, denize sıfır konumuyla sizi Ege’nin sonsuz maviliğiyle buluşturuyor.

Latanya Park Resort kaç yıldız?

Latanya Park Resort Hotel | Muğla Bodrum | 5 YILDIZ OTEL.

Cullinan Golf Resort Belek sahibi kimdir?

Aygün Şirketler Grubunun Belek’te yaptığı CULLINAN Belek isimli otel ve golf tesisinin ne zaman açılacağı belli oldu. Üç tanesi Almanya’da, 10’u Türkiye’de olmak üzere toplam 13 otelle turizm sektöründe faaliyet gösteren Aygün Şirketler Grubunun Antalya-Belek’te açacağı yeni tesis için hazırlıklara devam ediyor.

You might be interested:  Ztk 4. Tur Kura Çekimi Ne Zaman?

Venezia Palace oteli kimin?

Ekonomist Dergisi’nin bu haftaki sayısında yer alan habere göre; Ünal şirketler Grubu, Koşuyolun’da İtalyan restoranı açıyor. Antalya’daki Venedik konseptli Venezia Palace Deluxe Resort Hotel’in ve Ankara’daki 177 odalı Meyra Palace otellerinin sahibi olan grup, sektör ağını genişletmeye devam ediyor.

Selectum Luxury Resort sahibi kim?

Aile oteli Selectum Family Resort (eski adıyla Letoonia Golf Resort) ise 2020’de büyük bir yenilemenin ardından açıldı. Otel Haziran 2019’da ATG hotel tarafından devralındı.

Swandor Topkapı Palace kaç yılında yapıldı?

2017 yılında yapılan Swandor Hotels Resort Topkapı Palace Antalya, Lara bölgesinde bulunmaktadır. 85000 m2 alanda kurulmuş olan Swandor Hotels Resort Topkapı Palace ultra herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Kremlin Palace ne zaman açıldı?

TÜRKİYE’nin ilk temalı oteli Topkapı Palace’ı üç yıl önce Antalya’da açan World Of Wonders (WOW) Oteller Zinciri, 2003 Nisan ayında Kremlin Palace’ı hizmete açtıktan üç ay sonra da Beyaz Saray’ı turizmin hizmetine sokacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *