Keter Sınıfı Hangi Tür Scp Varlıklarına Verilir?

Keter sınıfı SCPler düzenli veya güvenli bir şekilde saklanması son derece zor olan ve saklama prosedürleri uzun ve karışık olan anomalilerdir. Vakıf genellikle bu SCPleri, hakkında sağlam bilgi bulunmadığından veya nesneyi saklamak ya da karşılık verebilmek için gerekli teknolojiden noksan olduğu için saklayamaz.

Thaumiel ne demek?

hainliği, acımasızlığı ve despotluğu ile bilinen ölüm meleğidir. kether’in gölgesidir. emrindekiler ağır cezalar ile korkutarak yönetir.

SCP Vakfı Keter nedir?

Açılımı Secure, Contain, Protect olan ve bu kelimelerin ilk harflerinden adını almış SCP Foundation yani SCP Vakfı 2008 yılında kuruldu. Vakfın amacı, dünyada gerçekleşen anomalileri incelemek ve bu anomalilerde yer alan varlıklar ile nesneleri güvence altına almak, muhafaza etmek ve korumak.

Öklid ne demek SCP?

Euclid(Öklid): Anormal etkileri henüz tam belirlenmemiş olan, tehlikeli olabilen, fakat Keter kadar güçlü bir tehdit barındırmayan SCP kategorisidir. Çeşitli durumlar haricinde kontrol altına alınabilir.

SCP 96 gerçek mi?

SCP-096 veya tasvirlerinin her türlü fotoğraf, video veya kaydı, Dr. ███ ve O5-█ onayı olmadığı sürece kesinlikle yasaktır. Açıklama: SCP-096, yaklaşık 2.38 metre uzunluğunda insansı bir yaratıktır. SCP-096 çok düşük vücut kütlesine sahiptir ve vücut analizi beslenme bozukluğuna işaret etmektedir.

SCPF nedir?

SCP Vakfı (İngilizce: SCP Foundation), aynı adlı internet tabanlı işbirlikçi yazma projesi tarafından belgelenen kurgusal bir vakıftır. Web sitesinin kurgusal evreninde SCP Vakfı, SCP’ler olarak adlandırılan doğal hukuku ihlal eden bireyleri, varlıkları, yerleri ve nesneleri saptamaktan ve saklamaktan sorumludur.

You might be interested:  Şehirlerin günübirlik gezi rotaları

SCP 682 gerçek mi?

Açıklama: SCP-682 kaynağı bilinmeyen, büyük ve belirsiz türden bir sürüngene benzeyen bir yaşam formudur. Son derece akıllıdır ve SCP-079 ile birbirlerine maruz kaldıklarında karmaşık konuşmalara girdikleri görülmüştür. SCP-682 yaşamdan nefret etmektedir, ve bunu çeşitli görüşmelerinde belirtmiştir.

SCP zararlı mı?

SCP’ler, Safe ise, pek zararlı eylemlerde bulunmaz, ve kendi hallerince yaşarlar. SCP’ler Euclid ise, çoğunluk ile kendini tetikleyen bir özellik ile insanlara zarar verir. SCP’ler Keter ise, tamamen insanlığı yok etmeyi amaçlar.

SCP vakıf personelinin görevleri nelerdir?

İstihbarat teşkilatı SCP varlıkların araştırılması, bulunması ve yakalanması ile görevlidir. Aynı zamanda düşman vakıf benzeri kuruluşlar hakkında bilgi toplarlar. İstihbarat ajanları, yüksek nüfusa sahip bölgedeki toplum ve kuruluşlar içerisinde gizli olarak çalışırlar.

SCP 49 gerçek mi?

Not: SCP’ler gerçek değildir, kurgudan ibarettir. Özel saklama prosedürleri: SCP-049 Site 19 Araştırma Sektör 2’de standart güvenlikli insansı muhafaza hücresinde tutulmalıdır.

SCP 008 nedir?

Açıklama: SCP-008 Karmaşık bir priondur. Her bir örneği G2 binalarında bulunmaktadır. SCP-008’in üstünde yapılan araştırmalar çok gizlidir ve genel olarak SCP-008’in başka bir kurum yada ülke tarafından gelecekte sentezlenmesini önlemek içindir.

SCP 100 nedir?

SCP Vakfı bir kurgudur, kendi evrenlerinde doğanın bozulması ile oluşan anormali canlıları insanlardan gizleyerek ve onları muhafaza etmeyi kendilerine 100 yıldır görev yapmışlardır. SCP bir Wikidot sayfasıdır. 6000’den fazla SCP bulunmaktadır her dil için ayrı branş vardır ve Türkiye branşı şimdilik resmi değildir.

SCP 999 ne demek?

Açıklama: SCP-999, fıstık ezmesine benzer bir kıvama sahip, yaklaşık 54 kg (120 lbs) ağırlığında, yarı saydam, turuncu renkte, büyük, şekil alabilen jelatinimsi bir kütledir. Nesnenin büyüklüğü ve şekli sıkça değişir, ancak çoğu zaman büyük bir puf koltuğun boyutuna gelir.

You might be interested:  Birim Antrenman Ana Bölümünde Hangi Tür Antrenman Programı Uygulanır?

Siren kafa bir SCP mi?

ürkütücü bir hayali korku öğesi. bazı scp anomalilerine çok benzese de bir scp değildir.

O5 Konseyi nedir?

O5 Konseyi, Vakfın en üst düzey yöneticilerinden oluşan komitedir. Muhafazadaki anomalilere ilişkin tüm bilgilere tam erişim sağlayabilen O5 Konseyi, dünyadaki tüm Vakıf operasyonlarını denetler ve uzun vadeli stratejik planları yönetir.

SCP 343 nedir?

Açıklama: SCP-343, görünüşte ırkı olmayan, insansı, bariz bir şekilde her şeye gücü yeten bir erkektir. SCP-343, Prag sokaklarında dolaşırken keşfedildi ve bir ekip üyesinin kendisinin sokakta gözden kaybolup bir çatı katında tekrar ortaya çıkmasına şahit olması sonucunda gözaltına alındı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *