Jolly Tur Nasıl Iptal Edilir?

Sigorta yaptırdıysanız konaklama gününden 72 saat öncesine kadar müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Seyahat planınızda değişiklik olduysa firma yetkilileriyle iletişim e geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde dönüş yapılmaktadır. Jolly Tur Müşteri Hizmetleri: 444 06 44
Rezervasyon iptali için çağrı merkezimizle 444 0 644 numaradan 09:00-24:00 saatleri arasında görüşerek iptal koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz iptal seçeneği ne demek?

Ücretsiz iptal ibaresi bulunan odalar için iade işlemi belirli bir tarihe kadar kesintisiz yapılır. İade yapılmaz ibaresi bulunan odaların iptali halinde ise, ödediğiniz rezervasyon ücreti iade edilmez.

Otel rezervasyonu iptal edebilir mi?

Rezervasyonunuzu kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınız geçerli sebepleri (hastalık, kaza, ölüm vb.) resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişikliği kesintisiz yapılacaktır. İptal – değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur.

Otelden erken ayrılma para iadesi olur mu?

Otelden erken ayrılma para iadesi olur mu? Otele gelmeme ya da girişten sonra yapılan gün süresi kısaltmalarında ve iptallerde geri ödeme yapılmaz, Tahsil edilen ücret iadesi yapılmaz.

Iptal güvence paketi nedir?

İptal Güvence Paketi, tatilinizi güvence altına alır ve son anda çıkan aksiliklerden dolayı tatili planınızı değiştirmenize veya iptal etmenize olanak tanır. İptal Güvence Paketi ile %100 kesintisiz iptal hakkına sahip olur ve tatilinizin iadesini alabilirsiniz.

You might be interested:  No 309 Antalya Hangi Otel?

Uçak bileti ücretsiz iptal ne demek?

Bilet İptal Güvencesi ile hiçbir neden göstermeden uçuştan 3 saat öncesine kadar bilet iptal edilebilir ve bilet tutarının %90’ı geri alınabilir. Bilet tutarının iade edilecek olan %90’ı, sigorta tazminatı ödemesi ve müşterinin uçak bileti sağlayıcısından geri alacağı bilet iade tutarlarının toplamıdır.

Uçak bileti ücretli iptal ne demek?

Uçuşunuza 12 saat kaldığında iptal ve iade etmek isterseniz o zaman almış olduğunuz biletin fiyatı üzerinden %40 tutarında bir kesinti gerçekleşmektedir. Biletleme servis ücreti de kesildikten sonra kalan tutar tarafınıza iade edilmektedir.

Otele giris yaptiktan sonra iptal edilir mi?

b. Tatil otellerinde, yüksek sezonda girişten 30 gün öncesine kadar, sezon dışında girişten 14 gün öncesine kadar. Yukarıda belirtilen sürelerden sonra yapılan iptallerde otelin tazminat talep hakkı doğar.

Otelden kaçta çıkılır?

Dünya standartlarına göre, otellerin giriş (check-in) saati 14.00, çıkış (check-out) saati 12.00’dır.

Otel kapora iade edilir mi?

-Kapora ya da bağlanma parası sözleşmeden dönülmesi halinde belirli şartlar altında iade alınabilirken cayma parası iade alınamaz. Esasen cayma parasının özelliği belirli bir tutarı vererek sözleşmeden dönme imkanına sahip olmaktır. Bu açıdan sözleşmeden dönme halinde cayma parası iade edilmez.

Erken rezervasyon güvence paketi nedir?

Bu süreçlere ek olarak, planladığınız tatil öncesinde beklenmedik iptal durumlarına hazırlıklı olmak için, 10 TL’den başlayan fiyatlarla ‘Erken Rezervasyon Güvence Paketi’ satın alabilir ve tesise giriş gününüzün 72 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu koşulsuz ve kesintisiz iptal edebilirsiniz.

Seyahat Güvence Paketi nedir?

Seyahat güvence paketi; vize reddi (vizeyi acente kanalıyla temin ettiğinde), seyahat öncesi ani gelişen rahatsızlıklar, vefat, birinci dereceden yakınlarının rahatsızlıkları veya vefatı gibi durumlarda tur iptali, seyahat esnasında ani gelişen rahatsızlıklar, kaza, bagaj problemleri (çalınması, kaybı, hasarı ve

You might be interested:  Spa Otel Ne Demek?

Tatil iptal edilir mi?

İPTAL İÇİN NELER YAPILMALI? * Tatilinize 30 gün kala kesintisiz iade hakkınız bulunuyor. * Uçuş yasağı olan ülkelerde tatilinize bir gün kalsa dahi iade yapılıyor. * Acenteler yurtiçi turlarda 30 günden az olan tatil sürecinde erteleme önerisinde bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *