Istanbul Seyahat Havalimanında Nerede?

İstanbul Seyahat Otobüsleri, İstanbul Havalimanı’nda gelen yolcu katının bir alt katında, asansörle -2. katta bulunan otobüs peronlarından kalkıyor.

Yeni havalimanı HAVAİST nereden kalkıyor?

02.10, 03.10, 04.20, 05.00, 05.45, saatlerinde Taksim Meydan’dan hareket eden araçlarımız Beşiktaş, Zincirlikuyu ve 4. Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.30 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır.

Istanbul seyahat havalimanına gidiyor mu?

Seferlerimiz 24 saate yaygın bir şekilde her 2 saatte bir Tekirdağ-İstanbul Havalimanı güzergâhında karşılıklı olarak düzenlenmektedir. İstanbul Seyahat A.Ş, ayrıca Trakya bölgesinin diğer il ve ilçelerinden de Çorlu Ağır Bakım Hareket Merkezi’n de yolcu aktarma ve transfer hizmeti sağlamaktadır.

Istanbul seyahat nerelere gidiyor?

Firma İstanbul, Ankara, Çanakkale, İzmir gibi Türkiye’nin birçok lokasyonuna sefer yapıyor. Aynı zamanda Bulgaristan ve Makedonya’ya da düzenli olarak ulaşım sağlıyor.

Istanbul hava limanından kağıthaneye nasıl gidilir?

Kağıthane’den İstanbul Yeni Havalimanı’na İETT otobüsleriyle gidebilirsiniz. Mecidiyeköy’den kalkan H-2 İETT hattı otobüsleri, Nurtepe Viyadüğü’nden geçiyor. Siz de Nurtepe-Viyadük İETT Durağı ndan geçen H2 otobüsleriyle İstanbul 3. Havalimanına gidebilirsiniz.

Havaistte abonman geçerli mi?

Havaist Otobüsleri Ödeme Seçenekleri

İstanbul kart ödemelerinde indirimli kartlar ve aylık abonmanlar geçerli olmaz. Havaist uygulaması üzerinden ödeme yapmak için, akıllı telefona indirilen Havaist uygulaması üzerinden bilet alabilir ve çıkan karekod otobüse binerken kullanılabilir.

You might be interested:  Hamilelikte Ne Tür Ağrılar Olur?

Havaistte para geçiyor mu?

Havaist araçları içerisinde nakit para ile seyahat edilemez.

Istanbul yeni havalimanı otobüsleri nereden kalkıyor?

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan şehir merkezine olan otobüs hatları şu şekilde: Beylikdüzü Tüyap, Otogar, Bakırköy,Beşiktaş, Alibeyköy Cep Otogarı, Kadıköy, Hacıosman, Tepeüstü, Arnavutköy, Kemerburgaz, Sarıyer, Başakşehir, Bahçeşehir, Mahmutbey Metro, Halkalı ve Mecidiyeköy.

Edirneden istanbul havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Esenler Otogarı’na 24 saat boyunca HAVAİST (havaş) otobüsleri gidiyor. HAVAİST araçlarıyla Esenler otogarı’na gidip, ardından NİLÜFER METRO TURİZM vb. firmalarla Edirne’ye gidebilirsiniz.

İstanbul esenler otogar İstanbul Havalimanı arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

İstanbul otobüs servisleri kalktı mı?

Büyük İstanbul Otogarı’nda ücretsiz yolcu servislerinin kaldırılması noktasında büyük firmalar anlaşma sağlandı. Otobüslerle otogara gelen yolcular, şehir merkezlerine ulaşmak için toplu taşıma araçlarını kullanacak.

Istanbul seyahat sahibi kim?

İstanbul Seyahat 2019 Yılı Güncel Filo Bilgileri

Firmanın kurucusu Abit Tırış’tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar.

Yolcum Nerede uygulaması?

‘Yolcum Nerede’ uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Istanbul Yeni Havalimanı ile Sabiha Gökçen arası kaç km?

Yeni İstanbul Büyük Havalimanı’ndan (İGA) Sabiha Gökçen Havalimanı’na (SAW) toplam mesafe yaklaşık 84 km’dir. Bu nedenle, normal trafik koşullarında, araba ile yolculuk yaklaşık 60-70 dakika sürmektedir.

Kağıthaneye hangi otobüs gider?

Karayolu ile Kağıthane’ye ulaşım seçenekleri arasında; otobüs, minibüs, taksi ve dolmuş ile ulaşım seçenekleri yer almaktadır. Otobüs ile Kağıthane’ye gidebileceğiniz İETT hatları; 62, 65A, 48, 48H, 48N, 48S, 49, 49B, 65A, 65G, 41ST, 63, 27SE, 27E, 2T hatlarıdır.

You might be interested:  Kanun Ne Tür Bir Çalgıdır?

Yenikapıdan kağıthaneye nasıl gidilir?

Marmaray hattının Yenikapı ve Kazlıçeşme duraklarında inerek, Kağıthane’nin semtlerine giden otobüs ve minibüsler ile aktarma yaparak Kağıthane’ye gidebilirsiniz. Yenikapı istasyonunda indikten sonra; M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yaparak da Kağıthane’ye ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *