Ipeksoy Termal Otel Nerede?

İpeksoy Thermal Resort, Çankırı Kurşunlu’da kurulmuş olan bir termal oteldir. Otelimizde 115 oda bulunmakta olup 300 yatak kapasitesine sahiptir. Otelimiz tam pansiyon konsept ya da yarım pansiyon konsept ile hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemelerinizi otelimizin kapalı restoranında yiyebilirsiniz.

Ipekyol Termal nerede?

Konum olarak Çankırı Kurşunlu’da yer almaktadır. Sezon boyunca oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. İpeksoy Termal Otel, Ilgaz Kayak Merkezi’ne 55 km uzaklıkta, Çankırı merkeze 90 km ve Ankara’ya 140 km mesafede yer almaktadır. Bir termal otelde bulabileceğiniz tüm özellikler mevcuttur.

Ipeksoy termal kaç yıldız?

Çankırı’mızın hem yurt içi hem de yurt dışı tanıtımında önemli rol oynayacak Çavundur İpeksoy Termal Otel açıldı. 5 yıldızlı otelleri aratmayacak bir konsepte sahip İpeksoy Termal Otel, her birinde termal suları bulunan rahat ve ferah odaları, harikulade yemekler yiyebileceğiniz restaurantı, hamamı, saunası, buhar

Ipeksoy Termal Otel sahibi kimdir?

Çankırı’nın Kurşunlu ilçesine bağlı Çavundur’da termal otel işletmecisi ‘İpeksoy Termal’ Genel Müdür Mustafa Anaçal, işletmesini devraldıkları kaplıcanın, önümüzdeki süreçte yenilemiş haliyle tüm Türkiye’ye hizmet edeceğini söyledi.

Termal tatil nerede yapılır?

En İyi 15 Termal Otel

 1. 1 – Armas Termal Resort / Kırşehir.
 2. 2 – Aforia Thermal Residences / Afyonkarahisar.
 3. 3 – Heramis Termal Tatil Köyü / Altınoluk.
 4. 4 – Dündar Termal Otel / Afyonkarahisar.
 5. 5 – Adrina Thermal Health & Spa Otel / Güre.
 6. 6 – Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa / Manisa.
 7. 7 – Venüs Termal Butik Otel / Güre.

Türkiyedeki Kaplıcalar nerelerdedir?

Ülkemizde yaklaşık 180 kaplıca tesisi bulunuyor. Termal turizmde Denizli, Yalova, Hatay, Afyonkarahisar, Aydın, Ankara, Balıkesir, İzmir, Kırşehir, Bursa ve Ağrı gibi birçok ilimizde birbirinden şifalı kaplıcalar bulunuyor.

You might be interested:  Ne Tür Mühendislikler Var?

Kaplıca Otelleri hangi şehirlerde var?

 • Afyonkarahisar. Türkiye’nin termal başkenti olarak görülen Afyonkarahisar, içini ısıtacak kaplıca suları ile meşhur.
 • Ankara. Hem Ankara’da yaşayanların hem de başkent Ankara’yı ziyaret edenlerin huzurlu bir tatil için tercih ettiği yerlerdir Ankara kaplıcaları.
 • 3. Bolu.
 • Bursa.
 • Balıkesir.
 • Yalova.
 • 7. Kütahya.
 • 8. Denizli.
 • Termal otel için nereye gitmeli?

  Yalova, Afyon, Kütahya, Denizli, Ankara ve Balıkesir termal tesis konusunda en çok alternatif sunan şehirler arasında yer alıyor. Fakat bu şehirlerimizin yanı sıra; Sakarya, Antakya, Bolu, Rize, Kayseri, Muğla gibi şehirlerimizde de termal oteller bulunuyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *