Hangi Otel Yanıyor?

Yangın yerine yapılan otel yanıyor Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Güvercinlik’te bir otelin tahliye edildiğini söyledi. Pakdemirli’nin bahsettiği otel, daha önceki bir yangınla kül olan orman arazisine yapılan ünlü 5 yıldızlı Titanik Otel’i olduğu öğrenildi.

Bodrum’da hangi otel yandi?

Onlarca turist fenalık ve baygınlık geçirdi, karada bekleyen ambulanslarda tedavi edildiler. Yangın kontrol altına alındıktan sonra yangının ulaştığı ve tahliye edilen Lujo Hotel Bodrum ve La Blanche Bodrum otellerine müşteriler geri dönmeye başladı.

Yanan otel hangisi?

Yangına 2 helikopter ve 20 arazözle müdahale ediliyor. Alevler, bölgeye yakın 5 yıldızlı Titanic Deluxe Bodrum otele kadar yaklaşınca müşteriler, tedbiren deniz yoluyla güvenli alana tahliye edilmeye başlandı. Otel çalışanları da güvenli bölgeye alındı.

Yanan Titanik Otel nerede?

Orman arazisi içinde bulunan Bodrum Güvercinlik’te bulunan Titanic Deluxe Bodrum Hotel’i alev çemberi sardı Milas-Bodrum sınırında bir yer. Güvercinlik Mahallesi’nde bulunuyor, burada çok büyük 5 yıldızlı oteller var. Oteller bölgesi olduğu için oldukça öneme sahip bir yer.

Marmaris’te hangi otel yandı?

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Muğla’nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınına müdahale eden 1 personelin şehit düştüğünü açıkladı. Odatv ise yangının ardından uzmanlara ve yangını inceleyen ekiplere detayları sordu. Aktarılan bilgilere göre yangının olduğu yer AKP’li Serkan Yazıcı’ya ait Grand Yazıcı Otel’e yakın.

You might be interested:  E-Devlet Ten Seyahat Izni Nasil Alinir?

LUJO Bodrum yandi mi?

Muğla’nın turistik ilçesi Bodrum’daki yangın, saat 14:30 sıralarında Güvercinlik köyü yakınlarındaki Kuyucak mevkiinde bulunan ormanlık alanda başladı. Rüzgarın etkisi hızla büyüyen yangın, turistik otellerin bulunduğu bölgeye yöneldi. Alevlerin tehdit ettiği Titanic ve Lujo otelleri boşaltıldı.

La Blanche otel sahibi kim?

“La Blanche” markasıyla Bodrum’un yıldızlı otellerini hizmete açan Çankırı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Çankırı, “Cennet Bodrum’a layık olan her türlü turizm hizmetini vermek için yatırımlarımızı Bodrum’a yönelttik.

Ne kadar bölge yandı?

Türkiye’de 2008 ila 2020’de her yıl ortalama 20 bin 760 hektarlık alan yanarken, bu miktar son 8 ayda yüzde 755 arttı. 2021’in ocak ile ağustos ayları arasında kül olan ormanlık alan 177 bin 476 hektara ulaştı.

Güvercinlik yandı mı?

Muğla’nın Milas ilçesi Meşelik Mahallesi’nde dün çıkan ve rüzgarın da etkisiyle Bodrum’un Güvercinlik Mahallesi’ne sıçrayan orman yangını kontrol altına alındı. Havadan ve karadan soğutma çalışmalarının yapıldığı yangında, ilk belirlemelere göre 80 hektarlık alan zarar gördü.

LUJO otelin sahibi kim?

Anex Tours CEO’su Serhat Koçkar’ın sahibi olduğu Serkoç, Bodrum Güvercinlik’te 170 milyon dolarlık yatırımla Lujo Hotel’i açıyor. Nisanda hizmet vermeye başlayacak otel, her şey dahil sistemiyle alacarte hizmet verecek. Lujo Hotel Genel Müdürü Önder Körük, ‘Lujo’yu bir dünya markası yapmayı hedefliyoruz.

Güvercinlik Titanic otel sahibi kim?

Titanic Hotelin sahibi Mehmet Aygün’dür. Mehmet Aygün aslen Giresunlu olan eski kasap ve restoran sahibi bir iş insanıdır.

Titanic Otelin Sahibi Mehmet Aygün nereli?

Aslen Giresunlu olan Mehmet Aygün şimdilerde turizm sektöründe faaliyet gösteren eski kasaplardandır. Eskiden kasaplık, sonrasında lokantacılık yapan Mehmet Aygün kısa süre içerisinde turizm sektörünün büyüyen isimlerinden biri oldu. Aygün son olarak Bodrum’da meydana gelen yangından sonra gündeme geldi.

You might be interested:  Valilikten Seyahat Izni Nasıl Alınır?

Titanic otel Bodrum nasil yapildi?

genel kanının aksine bulunduğu bölgedeki ağaçların kesilmesine/yok olmasına sebep olan otel değildir. bölge turizme yıllar önce açılmıştır ve başka bir firma tarafından inşaatı başlanan proje titanic grubu tarafından alınmış ve tamamlanmıştır. eksileri; – otel yamaçta, yürüyen merdivenlerle plaja iniliyor.

Marmaris de yangın nerede?

Marmaris’in İçmeler yolu üzerindeki Armutalan Mahallesi Siteler mevkisinin üst kısımlarındaki kızılçam ağaçlarıyla kaplı ormanlık alanda, 29 Temmuz günü saat 13.00 sıralarında yangın çıktı. Yangın, kuru otların tutuşması ve şiddetli rüzgarın da etkisiyle kısa sürede yayıldı.

Marmaris Kumlubük yandı mı?

Muğla’nın Marmaris ilçesinde Perşembe günü saat 13.05’de tek bir noktadan başlayan orman yangını kırsal mahalleler olan Turunç, Osmaniye, Orhaniye, Bayır, Çiftlik, Kumlubük, Değirmenyanı ve Hisarönü mahallerinde devam ediyor. Datça ilçesi ile Turunç ve Osmaniye yolları kapatıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *