Efe Tur Sahibi Kim?

1990 Yılında merhum Mehmet Sadık Efe tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuş olan Efe Tur 2012 yılının Ekim ayı itibari ile Sayın Kadir Alper Birant ve Sayın Halit Bıçak ortaklığında yoluna devam etmektedir.

Efe Tur nereli?

Efe Tur Kocaeli firması sahibi kimdir:

İzmitli Efe ailesi, 2012 yılında Efe Tur’u sattı. Alper Birant ve Halit Bıçak tarafından satın alınan Efe Tur, bu iki ailenin kontrolünde 10 yıldan beri hizmet veriyor.

Halit Bıçak kimdir?

Kocaeli’nin önde gelen otobüs firmalarından Efe Tur’un sahibi Halit Bıçak (60) geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ani ölümüyle sevenlerini yasa boğan Bıçak aynı zamanda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu Harun Karaosmanoğlu’nun da kayınpederiydi.

Efe Tur hangi ilimizin?

Kocaeli’nin tanınmış firmalarından biri olan Efe Tur’un sahibi Halit Bıçak, 17 Haziran 2018 senesinde 60 yaşında iken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir.

Efe Tur kaç otobüsü var?

Bugün Efe Tur, 1000’i aşkın çalışanı, 130 adet bilet satış noktası, 120 araçlık filosu ve şehir içi servis hizmetleriyle günde ortalama 10.000 yolcu taşımaktadır. Hizmette sınır tanımayan firmanın temel çalışma prensibi, yolcularına “huzurlu ve güvenli bir yolculuk” imkânı sağlamaktır.

Efe Tur satıldı mı?

Çok uzun zamandır satışı gündemde olan Efe Tur`un yüzde 50 hissesinin satışı az önce gerçekleşti. Efe Tur`un yüzde 50 ortağı olan İzmirli Mithat Dabak, hisselerini İzmit Seyahat`in sahiplerinden Levent Birant`a sattı.

You might be interested:  Ramazan Ayında Ne Tür Ibadetler Yapıyorsunuz?

Kadir Alper Birant kimdir?

Bugün 6 bin 500 araç ile günlük 280 bin kişilik taşıma kapasitesine ulaşan Gürsel Turizm Taşımacılık ve Servis Ticaret A.Ş. isimli aile firmasını yöneten Birant, sektördeki ilklerin de uygulayıcısı olur. İzmit Seyahat’i kuran, Efe Tur, Özemniyet Tur’u bünyesine katan Birant, yurt dışına da açılır.

Efe Tur kaç yaşında?

Hakkında. Efe Tur, 1990 yılında Mehmet Sadık Efe tarafından Kocaeli’nde kurulmuştur. 2012 Ekim ayında el değiştirip yoluna Kadir Alper Birant ve Halil Bıçak ortaklığında devam eden firma, “Önce İnsan” anlayışını benimseyerek, kurulduğu tarihten günümüze kadar hizmet ağını genişletip sektördeki yerini almıştır.

Özemniyet Otobüs Firması nereye ait?

Özemniyet Turizm’in adından da anlaşılacağı üzere firma için en önemli şey yolcuların güvenliğini sağlamaktır. Firmanın merkezi Bartın’dır.

Kamil Koç kaç tane otobüsü var?

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 1100 araçlık filosuyla Türkiye’nin en genç ve en büyük filosuna sahip karayolu yolcu taşıma firmalarının başında geliyor.

Pamukkale kaç tane Otobüs var?

Pamukkale Turizm otobüs firması hakkında

Şu an yılda 13 000 000’un üzerinde yolcu taşımaktadır ve 500 araçlık modern bir araç filosuna sahiptir.

Efetur bilet fiyatları ne kadar?

Efe Tur Otobüs Biletleri

 • İstanbul – İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti 70,00 TL.
 • İzmit (Kocaeli) – İstanbul. Otobüs Bileti 70,00 TL.
 • İzmit (Kocaeli) – Ankara. Otobüs Bileti 200,00 TL.
 • Ankara – İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti 160,00 TL.
 • Bartın – Ankara. Otobüs Bileti 89,00 TL.
 • Ankara – Bartın.
 • Gölcük – İstanbul.
 • Bolu – İstanbul.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *