Derince Seyahat Kartları Ofisi Nerede?

Taleplerin yerinde ve zahmetsizce karşılanması için kurulan yeni “Seyahat Kartları Ofisi” Derince 1071 Kültür Merkezinde hizmet verecek. Derince 1071 Kültür Merkezi’nde kurulacak olan “Seyahat Kartları Ofisi” vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek.

Kocaeli Kent Kart hangi günler açık?

5 OFİS CUMARTESİ GÜNLERİ DE AÇIK

Kocaeli genelinde İzmit Merkez, İzmit Umuttepe ( Kocaeli Üniversitesi), Gölcük, Derince ve Gebze Merkez, Seyahat Kartları Ofisleri hafta içi günlerinde vatandaşların kart işlemlerini gerçekleştiriyor.

Gebze Seyahat Kartları Ofisi kaça kadar açık?

Gebze Toplu Tasima – Gebze Seyahat Kartları (Kentkart) bürosu Cumartesi günleri 08:30 – 17:30 saatleri arasında vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. | Facebook.

Kocaeli Kent Kart cumartesi açık mı?

Kent Kart bürolarında öğrencilerin mağdur olmamaları için öğle saatlerinde de Kent Kart işlemleri yapılabiliyor. Bunun yanında cumartesi günleri de 08.30-17.30 saatleri arasında Kent Kart başvuruları alınacak.

Kocaeli Kent Kart kaça kadar açık?

MESAİ SAATLERİ İÇİNDE. Fuar içerisindeki yeni yerine taşınan Kocaeli Kart Bakiye Aktarım Noktası’nın içinde düzenlemeler yapıldıktan sonra çalışma başlayacak. Aktarım noktası, hafta içi 09.00-12.30, 13.30-17.00 saatleri arası hizmet verecek.

Kocaeli Kent Kart kaç para?

Tam bir kişi ücreti 4.40 TL, öğrenci ücreti ise 3 TL’dir. Kocaeli şehir merkezinde ve ilçelerinde bulunan kart doldurma noktalarından kart satın alıp içerisine bakiye yükletebilirsiniz.

You might be interested:  Aynı Tür Atomların Oluşturduğu Maddelere Ne Ad Verilir?

Gebze Kent Kart Nereden Alınır?

Kocaeli Kent Kart Nasıl Alınır? Kocaeli Kent Kart şehrin her yerinde bulunan satış ve dolum noktalarından temin edilebiliyor. Bu merkezler 08:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Öğrenci kent kartı ne zaman iptal olur?

31 Aralık 2020, Öğrenci Kartları için son yenileme tarihidir. Öğrencilerin bu tarihten önce mutlaka Kartlarını yenilemeleri gerekiyor. MEBSİS ve YÖKSİS’den yenileme işlemi sağlanan bilgilerle otomatik olarak yapılıyor.

200 Kocaeli istanbul kart geçiyor mu?

İSTANBUL’DA KENTKART

İstanbul’dan Kocaeli’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlar tarafından kullanılan Hat 200 yolcuları için kolaylık sağlayacak dolum cihazı, seyahat eden yolcular tarafından memnuniyetle karşılandı.

Gebze Kent Kart Ne Kadar?

PARKOMAT ÜCRETLERİNE ZAM

Gebze’de 0-1 saat 4 lira 50 kuruş olan tarife 6 liraya, 1-2 saat 8 lira 50 kuruş olarak uygulanan tarife 11 liraya, 2-3 saat 12 lira 50 kuruş olarak uygulanan tarife 15 lira 50 kuruşa yükseltildi.

Kocaeli ulaşım kartı nasıl alınır?

KENTKART almak isteyen vatandaşlar herhangi bir belge vermeden sadece 5 TL karşılığında kartlarını alabiliyor. Kocaeli genelinde 200 KENTKART satış ve dolum istasyonundan aldıkları kartı yükleyerek aktif hale getiren vatandaşlar, paralı ulaşıma göre daha ucuz yolculuk ediyor.

Kent kartımı kaybettim nasıl bulurum?

Kayıp, Çalınma ve Yıpranma halinde; Kayıp, çalınma ve yıpranma durumlarında Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğüne başvuru yapılır. 20 TL kart ücreti Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü tarafından tahsil edilir.

HES kodu Kocaeli Kent Karta nasıl yüklenir?

HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi yazılır ve 2023’e SMS olarak atılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *