Can Bonomo Ne Tür Müzik Yapıyor?

Can Bonomo
Tarzlar Alternatif rock · pop rock
Çalgılar Gitar · piyano, ud
Etkin yıllar 2011-günümüz
Müzik şirketi WePlay · Avrupa

Can Bonomo Alevi mi?

Can Bonomo (d. 16 Mayıs 1987, İzmir), Türk şarkıcı, şair ve oyuncudur. İçindekilerSefarad Yahudisi bir ailenin çocuğu olan Bonomo, müziğe sekiz yaşında gitar çalarak başladı.

Roman Bonomo kimdir?

1987 doğumlu olan Can Bonomo, 2021 yılı itibarıyla 34 yaşındadır. 2018 yılından oyuncu Öykü Karayel ile evlendi. Çift, 2021 yılında dünyaya gelen oğluna ‘Roman’ adını verdi. Can Bonomo 1.78 metre boyunda, 76 kilo ve boğa burcudur.

Can Bonomo oğlu ne zaman doğdu?

2018’de şarkıcı Can Bonomo ile evlenen Öykü Karayel’in bu evliliğinden 2021 yılında Roman adında bir oğlu olmuştur.

Onur Tuna kimdir nerelidir?

02.07.1985 tarihinde Çanakkale’de doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Ege Üniversitesi konservatuvarında Sanat Müziği ses eğitimi de aldı.

Can Bonomo çocuğu kaç aylık oldu?

Öykü Karayel ile evli olan Can Bonomo’dan sekiz aylık oğlu Roman’la duygusal bir paylaşım geldi. 2018’de hayatını Öykü Karayel ile birleştiren Can Bonomo Instagram’dan yaptığı paylaşımla gündeme bomba gibi düştü. Oğlu Roman ile birlikte kamera karşısına geçen ünlü şarkıcı, yazdığı notla dikkat çekti.

Akın akın özü nereli?

Süreyya Akın Akınözü (d. 22 Eylül 1990; Ankara), Türk oyuncu.

Öykü Karayel burcu ne?

Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Cemre karakteriyle şöhretini pekiştirdi. Şarkıcı Can Bonomo ile 2018 yılında dünya evine giren Öykü Karayel, 1.63 metre boyunda, 51 kilo ve Başak burcudur.

You might be interested:  Slipknot Ne Tür Müzik Yapıyor?

Can Bonomo kaçıncı oldu?

‘Love Me Back’ (Türkçe: Sen de beni sev), Can Bonomo tarafından seslendirilen, 2012 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden şarkı. 112 puan ile yedinci olmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *