Çağatay Akman Ne Tür Müzik Yapıyor?

Çağatay Akman, rap müzik sanatçısı olarak tanımlansa da tarzının rap olmadığını evrensel olduğunu belirtmektedir.

Çağatay Akman neden şarkı çıkarmıyor?

YouTube’da Çağatay Akman’ın popüler şarkısını açmaya kalktığınız zaman, şarkının orjinal sahibi Anna RF tarafından bulunan telif hakları sebebi ile artık kullanımda olmadığına dair bir ifade bulunmakta.

Gece Gölgenin Rahatına Bak hangi şarkıdan alıntı?

ANNA RF isimli grubun Jump isimli şarkısından alıntı yaptığı öne sürülen Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı, Youtube’a yapılan şikayetler dikkate alınarak Gece yayından kaldırdı.

Nasil Cagatay Akman?

Sadece 19 senelik bir hayatı anlatmıyor. Şans, sadece onu arayanın kapısını çalar sözünü doğruluyor bir yandan da. Kitabın adına bakıp da ortaya bir iddia koymaya çalıştığımız sanılmasın. Bu kitap ‘Bizim Çato’dan, soyadıyla anılma aşamasına gelen bir gencin, yeni başlayan hikayesine sadece küçük bir önsöz bırakıyor

Akman kimdir?

Çağatay Akman, 31 Temmuz 1998’de Çankırı’nın Korgun ilçesine bağlı Kesecik köyünde doğdu. İki kez üst üste sınıfta kaldığı için liseden atıldı. Çağatay Akman, 12 Haziran 2016’da yayımlanan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile tanındı. 8 Haziran 2017’de “Sensin Benim En Derin Kuyum” adlı şarkısını yayımladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *