Bursa Almira Otel Sahibi Kim?

Bursa’da iş dünyasının önemli isimlerinden Alaattin Yazıcı hayatını kaybetti. Almira Oteli’nin sahiplerinden Alaattin Yazıcı, bir süredir tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesi’nde bugün hayatını kaybetti.

Nesrin Yazıcı neden öldü?

Bursa’nın ünlü insanlarından Almira Otel’in sahibi Tacettin Yazıcı’nın eşi Nesrin Yazıcı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Almira Hotel ne zaman kuruldu?

Bursa’nın en eski otellerinden Almira Hotel, 1987 yılından beri hizmet veriyor. Yazıcı ailesinin yatırımıyla hayata geçen otel 203 odası, 446 yatak kapasitesi, 5 farklı konseptte restoranları ve Spa tesisiyle öne çıkıyor.

Bursa Almira Otel ne zaman yapıldı?

BURSA’da 1987 yılında Alaattin Yazıcı ve Tacettin Yazıcı tarafından hizmete açılan Almira Hotel, 203 oda, 450 yatak kapasitesi, 10 kişiden bin kişiye kadar ileri teknolojiyle donanımlı 10 toplantı salonu, 4 adet balo ve davet salonu ile hizmet veriyor.

Alaattin Yazıcı Kimdir?

Bursa’nın tanınmış iş adamlarından ve Almira Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Yazıcı, bir süredir tedavi gördüğü özel hastanede dün 67 yaşında hayatını kaybetti. Evli ve 3 kız çocuğu babası olan Alaattin Yazıcı, ikindi vakti Ulucami’de kılınan cenaze namazının ardından Göynüklü Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Almira Hotel kaç katlı?

Bu otel 203 odalıdır. Bu otel 10 katlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *