Boğa Burcu Erkeği Ne Tür Kadınlardan Hoşlanır?

Aldıkları kararı onaylayacak ve yanında olacak kadınlardan hoşlanır. Boğa burcu erkeği gösterdiği değerin karşılığını almak ister, bunu vermeyen kadınlardan hoşlanmaz. Zeki, sevecen, duyarlı kadınlardan daha çok hoşlanırlar.
– Boğa burcu erkekleri kendisi ile ilgilenen ve modayı takip eden kadınlardan hoşlanırlar. Toplum içerisinde güzel hareket eden, çevresi olan ve iletişimi güçlü olan kadınlar her zaman ilgisini çeker. – Boğa burcu erkekleri iletişimi güçlü kadınlardan hoşlanır. – Boğa burcu erkekleri uç noktalardan hoşlanmazlar.

Boğa burcu erkeği fizik olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Boğa burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır diye sorulduğunda, naif, ince kadınlardan diyebiliriz. Onlar için şefkat, sevgi, sarılma misali unsurlar çok önemli olduğu için, bunları minyon kadınlarda bulabileceklerine inanırlar.

Boğa burcu erkeği kime aşık olur?

İlk kural, bakımlı ve zarif olmak. Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli özelliklerden biri zevk sahibi ve bakımlı olmasıdır. Özellikle saçlarınızın yumuşaklığı ve parfümünüzle onu etkileyebilirsiniz. İddialı olmaktan çekinmeyin.

Boğa burcu erkeği kıskandığını nasıl belli eder?

Boğa burcu erkeği aşık olduğunda ve bundan istediği karşılığı alamadığında kadını kendisine çekmeye çalışır. Bir nevi kaçan kovalanır oynama eğilimindedir. Fakat samimiyeti hiçbir zaman elden bırakmaz. Çünkü her an avının üzerine atlayacak yırtıcı bir hayvan gibi pusuda beklemektedir.

You might be interested:  Uhd Otel Ne Demek?

Boğa burcu erkeği çapkın mı?

Boğa burcu erkeği şık ve cömerttir, sadık dost, şefkatli bir baba ve mükemmel bir aile reisi olur. Güzele merakı onu zaman zaman gizli bir çapkın da yapabilir. Dengeli ve kontrollü davranır.

Boğa burcu erkeği sekste nelerden hoşlanır?

Boğa Burcu Erkeği Cinsellik

Boğa erkeği cinsellik konusunda oldukça iddialıdır. Eğer size aşık bir boğa erkeği ile birlikteyseniz cinsel hayatınız kitaplada yer bulabilir! O sevdiği kişinin zevk almasını önemser, titiz ve oldukça arzuludur.

Boğa burcu erkeği neden korkar?

BOĞA BURCU (20 NİSAN – 20 MAYIS)

O yüzden hızlı olan şeyler onu ürkütür. O her şeyi aheste bir şekilde yapma taraftarıdır. Boğalar aynı zamanda biriyle rekabet etmekten de korkarlar. Ona meydan okunması, boğa burcu insanını delirtebilir.

Boğa burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir?

İlişkilerinde hayatı size zindan etmeyi tercih eden boğa erkeği, dürüstlükle ayrılmak yerine bahanelere sığınır ve sizden kendini soğutur. Sonunda kaçan siz olursunuz. İlişkide ona tapılmasını isteyen boğalar, ilişki süresince dört dörtlük olsanız bile sizde bir hata görüp kendinden soğutmayı başarabilir.

Boğa burcu geri döner mi?

Boğa burcu erkeği çabalarla geri döndürülmesi zor insandır. Onu döndürmek için zaman ihtiyacınız olan tek şeydir. Gittikten sadece birkaç gün sonra bile geri dönebilir.

Boğa erkeği kimleri kıskanır?

Boğa erkekleri yaptıkları hiçbir şeyde aceleyi sevmezler. Çok şanslısınız! İdealinde hep Akrep ve Başak burcu vardır. Zıt cazibesi Yengeç ve İkizleri bir mıknatıs gibi çeker.

Boğa erkeği nasıl bir aşıktır?

Boğa burcu erkeği bir boğa gibi güçlü ve kararlıdır. Gerçek aşkı arar ve bu aşkın elbet bir gün karşısına çıkacağına inanır. Kendine olan güveni oldukça yüksek ve güçlü görünür. Aşık olduğu zaman tanımakta zorluk çekersiniz. Hiç beklenmedik derecede romantik ve partnerine düşkün olabilirler.

You might be interested:  Istanbul Sheraton Otel Nerede?

Boğa burcu erkeği kıskandırır mı?

BOĞA: Kıskandırmak Boğa’nın hiç tarzı değildir! Kıskanmaktan nefret eden, güveninin son haddine kadar kullanan, baskılara dirense de en son kıskanmaya zorlanan Boğa, düşmek istemediği kuyuya kimseyi çekmez, dibi görmeden aklına karpuz kabuğu sokturmaz!

Boğa burcu nasıl intikam alır?

Boğa: Öfke ve kin dedik mi ürkülecek burçlardan biridir Boğa. Çabuk öfkelenir belki ama sizden intikamını almak için sabredecek kadar da kindardır. İntikam almak için acele etmez. Önce kısık ateşte intikamını yavaş yavaş planlar.

Boğa burcu erkeği karısını aldatır mı?

Boğa burcu sadakatiyle bilinir, ancak eşlerinin onları aldattığını öğrenir veya hissederlerse Boğalar da aldatır Aldatmak yalnızlık hislerini yok eder ve bu sevgi dolu burcun birlikte olduğu kişiyi ihmal etmesine neden olur Boğa güvenilirdir, sadakat duygusuna darbe indirirseniz ilgisini kaybedersiniz

Boğa burcu erkeği yalan söyler mi?

Dürüstlüğe ve doğruluğa her şeyden çok değer veren Boğalar, yalandan hiç haz etmeyen burçlardan biri. Hoş ne olursa olsun insanın yalan söylemek zorunda kaldığı durumlar da meydana gelebilir tabii. Dayanıklılığı ve sabrı ile taşı çatlatan bir burçtan yalanı sezdirmesi ise beklenemez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *