Bodrumda Hangi Otel Boşaltıldı?

Alevlerin tehdit ettiği Titanic ve Lujo otelleri boşaltıldı. Lujo Oteli’ndeki konuklar, teknelerle tahliye edildi.

Bodrum’da hangi oteller yanıyor?

Yangın kontrol altına alındıktan sonra yangının ulaştığı ve tahliye edilen Lujo Hotel Bodrum ve La Blanche Bodrum otellerine müşteriler geri dönmeye başladı. T.D.B. otel müşterilerinin bir kısmının başka otellere gönderildi, otelde maddi zarar oluştu.

Bodrum Ortakentte yangın Var mı?

Söndürme çalışmalarına turistlerde katıldı. Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Ortakent-Yahşi Mahallesi’ndeki bir beach clubın arazisi içinde bulunan elektrik tellerinin rüzgarın etkisi ile Palmiye ağaçlarının dallarını tutulması ile başlayan yangın heyecanlı ve korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu.

Bodrum’da hangi otel tahliye edildi?

Muğla’nın turistik ilçesi Bodrum’daki yangın, saat 14.30 civarı Milas-Meşelik Köyü yakınlarındaki ormanlık alanda başladı. Rüzgarın etkisiyle hızla büyüyen ve turistik otellerin bulunduğu Güvercinlik bölgesine doğru yönelen alevler nedeniyle “Titanic Deluxe Bodrum Hotel” önlem amaçlı tahliye edildi.

Yangın bodrumda hangi otele sıçradı?

Bodrum’a bağlı Güvercinlik bölgesinde 29 Temmuz 2021 saat 14:30 sıralarında ormanlık alanda başlayan yangın, Titanic Deluxe Bodrum otelimizin çok yakınına kadar ulaşmıştır.

Bodrumda yangın nerede?

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Yalıkavak Mahallesi Dirmil Mevkii ile Gökçebel Mevkiisi arasında bugün saat 21.00 sıralarında elektrik tellerinden çıkan kıvılcımların kuru otları tutuşturması ile başlayan yangın şiddetli rüzgarın etkisi ile hızla büyüdü.

You might be interested:  Hava Olaylarını Gözlemlemek Ne Tür Faydalar Sağlar?

Bodrumda yanan yerler neresi?

Armutalan Mahallesi Şirinyer mevkisindeki ormanlık alanda dün çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle yayılarak İçmeler, Turunç, Osmaniye, Bayır, Çiftlik, Turgut, Hisarönü ile Orhaniye mahallelerinde etkili oldu.

Yalıkavak yanıyor mu?

Bodrum Yalıkavak’ta makilik alanda çıkan yangına Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Orman İşletme Şefliği’ne ait araçlarla müdahale edildi. Yangın 2 saatte kontrol altına alındı. Bodrum Yalıkavak’ta, makilik ve otluk alanda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Bodrumda yangın ne durumda?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde sabah erken saatlerde başlayan orman yangını 6 saat sonunda kontrol altına alındı. 2,5 hektarlık alanın kül olduğu yangına gelen Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar yangında sabotaj ihtimali var.

Bodrum’daki ses nedir?

Yarımadanın güney ve batı bölgelerinde yoğun olarak duyulan ses, komşu adalarda yüksek sesli ses çıkartma kapsülleriyle gerçekleştirilen geleneksel Paskalya kutlamalarından kaynaklandığı ortaya çıktı.

La Blanche otel sahibi kim?

“La Blanche” markasıyla Bodrum’un yıldızlı otellerini hizmete açan Çankırı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Çankırı, “Cennet Bodrum’a layık olan her türlü turizm hizmetini vermek için yatırımlarımızı Bodrum’a yönelttik.

LUJO Bodrum otel sahibi kim?

Anex Tours CEO’su Serhat Koçkar’ın sahibi olduğu Serkoç, Bodrum Güvercinlik’te 170 milyon dolarlık yatırımla Lujo Hotel’i açıyor. Nisanda hizmet vermeye başlayacak otel, her şey dahil sistemiyle alacarte hizmet verecek.

Bodrum titanik otelin sahibi kim?

Titanic Hotelin sahibi Mehmet Aygün’dür. Mehmet Aygün aslen Giresunlu olan eski kasap ve restoran sahibi bir iş insanıdır.

Bodrumda yanan 5 yıldızlı otel hangisi?

Yangın yerine yapılan otel yanıyor

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Güvercinlik’te bir otelin tahliye edildiğini söyledi. Pakdemirli’nin bahsettiği otel, daha önceki bir yangınla kül olan orman arazisine yapılan ünlü 5 yıldızlı Titanik Otel’i olduğu öğrenildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *