Ayvalık tekne turu

 • ayvalık tekne turu
 • ayvalık tekne turu
 • ayvalık tekne turu
 • ayvalık tekne turu
 • ayvalık tekne turu
 • ayvalık tekne turu
 • ayvalık tekne turu
 • ayvalık tekne turu

Gezilecek Yerler

AYVALIK, TEKNE GEZİNTİSİ, CUNDA

Kalkış

06:30 Üçkuyular Meydan yazıhaneler önü, 06.40 Susuz Dede, 06:50 Üçyol İşbankası Yazaneler önü, 07.10 Bornova E.Ü.H Önü, 07:20 Karşıyaka ESCANTUR önü, 07:25 Girne Yunuslar, 07:30 Bostanlı İskele önü, 07:40 Mavişehir Mavibahçe Karşısından

AYVALIK TEKNE

EĞLENCE.. ANİMASYONLAR

İNCİRLİ ADASI-AKVARYUM KOYU-ORTUNÇ KOYU- CUNDA ADASI

ÖĞLE YEMEĞİ-İZMİR’DEN ULAŞIM-REHBERLİK DAHİL

Tur Programı

Sabah saat 06:30 Üçkuyular Meydan yazıhaneler önü, 06.40 Susuz Dede, 06:50 Üçyol İşbankası Yazaneler önü, 07.10 Bornova E.Ü.

H Önü,  07:20 Karşıyaka ESCANTUR önü, 07:25 Girne Yunuslar, 07:30 Bostanlı İskele önü, 07:40 Mavişehir Mavibahçe Karşısından misafirlerimizi aldıktan sonra Ayvalık'a gidiyoruz. Saat 11:00 'de teknemize biniyor ve keyifli turumuza başlıyoruz.

İlk adamız olan İncirli adası koyunun tadını çıkartıyoruz.

Yüzme molamızın ardından, Muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna hareket ediyoruz bir süre burada yüzdükten sonra Ortunç Koyuna geçip bir sürede burada mola verdikten sonra Cunda Adası'na geçiyoruz. Cunda'da kısa bir molanın ardından bizleri bekleyen otobüsümüze biniyor İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 • Otobüs ile ulaşım
 • Yemekli Tekne Turu
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Sabah kahvaltısı
 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (06:30)
 • SUSUZ DEDE DURAĞI (06:40)
 • ÜÇYOL KAMİL KOÇ YAZIHANESİ ÖNÜ (06:50)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (07:10)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (07:20)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (07:25)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (07:30)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM KARŞISI (07:40)

* Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

ayvalık tekne turu

Ayvalık Yat Turu

ayvalık tekne turu

Ayvalık Sularında Yüzmek

ayvalık tekne turu

Ayvalık Manzarası

ayvalık tekne turu

Ayvalık Tekne Turları İzmir Çıkışlı Hergün Turlar

 • REZERVASYON
 • 0850 371 95 35 // 0232 388 30 33
 • 0545 388 30 35 // 0549 388 30 38 // 0545 388 30 33
 • İzmir Çıkışlı Ayvalık Tekne Turu Günübirlik
You might be interested:  Çeşme Zigana Otel Kimin?

07:45 İzmir'den çıkış 11:15 Tekne ile adalara hareket edilecektir.

13:00 Öğlen Yemeği balık ve salata olarak (istenildiği kadar açık büfe) Teknede canlı müzik eşliğinde animasyonlar, yarışmalar yapılacak olup; Körfezdeki 22 adadan Karada akvaryum koyu (ada kayalıklarına yanaşılarak), Maden adası, Ortunç koyu (Mavi bayraklı), Kaydırak cenneti karşısı gibi yelerde açık denizde yüzme molaları verilecektir. 16:00 Meyve ikramı yapılacak 17:00 Cunda adasında serbest gezi 18:30 Ayvalık limana varış ve ardından İzmir'e dönüş için hareket edilecektir.

İZMİR SERVİS DAHİL KİŞİ BAŞI ÜCRET : 120.00 TL

ayvalık tekne turu ayvalık tekne turu

Cunda Adasında serbest zaman ve adaya özel tatlara bakma imkanı.

Adada 1 saat zamanımız oluyor.

Ayvalık’taki Cunda Adası ise özel bir lezzet merkezi. Çeşitli deniz ürünü ve balık mezeleriyle, papalina gibi özel balıklarıyla tanınıyor. Mübadillerin kasabası Ayvalık’ta, Midilli ve Girit mutfağının etkisini görmemek mümkün değil. Otlarla yapılan mezeler, balık yemekleri, sakızlı dondurma ve kurabiyeler, lor tatlısı ve lokma burada tatmanız gereken lezzetler arasında.

Sabah 08:00'de hareketle turumuza başlıyoruz. Aliağa Sebat Tesislerinde vereceğimiz molanın ardından Ayvalık'a Doğru yola çıkıyoruz. Türkiye'nin zeytin ve zeytinyağı üretiminde Önemli bir yer tutan Ayvalık'a geliyoruz.

Volkanik tüf kayasından (sarımsak taşı) yapılmış taş evleri, Rum evlerini ve şehri gezip çok yakında bulunan Cunda(Alibey adası) adasına geliyoruz.

Ada'da muhteşem sahil lokantaları, alışveriş mekânları, kapı tokmakları İle ünlü tarihi Rum evleri ve kiliseyi geziyoruz. Öğle yemeği molamızı burada veriyoruz.

Akşam güneşin batışını tüm Ayvalık sahilini ve Adalarını görebileceğimiz ŞEYTAN SOFRASI'ndan seyrediyoruz. Daha sonra akşam saatlerinde yola çıkarak gerekli molaların ardından İzmir'e varıyoruz. Bir başka organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ayvalık tekne turu

SATIN AL

Online Bilet almak için Satın Al butonuna tıklayınız !

Veysel Kaptan Gezi Tekne Turları

ayvalık tekne turu

Ayvalık Tekne Turu

Günlük Gezi Tekne Turumuzda Ayvalik ve Cunda Adasının muhteşem koylarını gezeceğiniz, eğlencenin ve huzurun keyfini birlikte çıkaracağınız, enfes yemekli, unutulmaz bir tekne gezisi hazır mısınız? Profosyonel hizmet anlayışımızla, Animatorlerimiz , Dans gösterilerimiz ve canlı müzik aktivitelerimiz ile bu tur unutulmaz olacak..

Ayvalık Tekne Turu İçeriği;

“Muhteşem turumuz 11:30 gibi teknemizin Ayvalık ‘tan kalkması ile başlar. Teknemiz gideceği ilk ada olan incirli adasına doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar  ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk adamız olan İncirli adasının koyuna vardığımızda saatimiz 13:00 gösteriyor olur.

Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız.. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak;  Doyurucu Çipura Balığı, Çoban Salatımız ve Makarnadan oluşan menumuz ile yemek ziyafeti çekeceksiniz.

You might be interested:  Rusya gezinizde tatmanız gereken lezzetler

( Nadiren de olsa Balık sevmeyen misafirlerimiz için alternatifli menumuz servis edilecektir.) Ayvalık Tekne Turu eğlencenin adı Veysel Kaptan ın sürprizleri sizleri bekliyor hazırladığımız Dans Yarışmaları, Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacağız.

Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek..

 Bu muhteşem Koydan ayrılıp Ortunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz yol almaya başlayacak Bu esnada Yaz ayının vazgeçilmez meyvesi Karpuz ikramımız … Yaklaşık bir saat Cunda Adasında Gezinme Fırsatı bulduktan sonra 18:30-19:00 arası teknemiz Ayvalık‘a geri dönüşle turu tamamlayacak.”

Tur ya da Teknemiz ile alakalı hertürlü bilgi, rezervasyon için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bununla birlikte en özel günleriniz için teknemizi hizmetinizde, Doğum Günü,  Kına Gecesi, Ayvalik Düğün, Evlenme Teklifi, Sünnet Düğünleri, Özel Organizasyon Yemekleri, Mehtap Turlarımız.. Özel günleriniz aynı zamanda unutulmaz günleriniz olsun istemez misiniz?  Ayvalık Veysel Kaptan Hizmetinizde Hemen Şimdi Arayın!

ayvalık tekne turu

Ayvalık Tekne Turu

Unutmadan Ayvalık Zeytinyağı yine kendi fabrikamız olan Veysel Kaptan Zeytinyağlarından temin edebilirsiniz.. Fabrikamız siz değerli Müşterilerimiz için Zeytin, Zeytin yağı, Sabun vb ürünleri son derece kaliteli olarak üretmektedir. Dileyen Müşterilerimizin evlerine kadar Kargolama imkanı ile.

Ayvalık Tekne Turu – 2021 Ayvalık Tekne Turu Fiyatları ve Detayları I Ayvalık Tekne Turları

2021 YAZ SEZONUNDA AYVALIK’TA KALABALIK GRUPLAR İLE DÜZENLENEN TEKNE TURU HİZMETİ VERMEMEKTEYİZ. 

Kuzey Ege’nin en hareketli, en popüler tatil beldelerinden biri olan Ayvalık, hem Cunda gibi şahane bir adaya sahip hem de harika plajlara ve koylara.

Yazın yolunuz da Ayvalık’a düşerse Ayvalık tekne turu olmazsa olmazlarınızdan biri bize kalırsa.

Ayvalık tekne turları sayesinde hem harika koylarda yüzebilir, hem denizin tadını çıkarabilir hem de Cunda Adası’nı keşfedebilirsiniz.

Tur Fiyatı: Yetişkin: ₺100
Çocuk: ₺50
Bebek: Ücretsiz
Tur Günleri: Mayıs Ekim Arası Her Gün
Tur Başlangıç Saati: 11:00
Dönüş Saati: 18:30
Tur Rotası: İncirli Adası, Akvaryum Koyu,
Ortunç Koyu, Cunda Adası
Yanınızda Gelirken Getirin: Havlu, Güneş Kremi ve Gözlüğü, Yüzme Kıyafetleri
Fiyata Dahil Olanlar:
Öğle Yemeği (Izgara balık ya da tavuk, makarna ve salata)
Sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar:
İçecekler
Diğer Harcamalar

2021 Ayvalık Tekne Turu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1- Ayvalık Tekne Turu Fiyatları Ne Kadar?

Ayvalık tekne turu fiyatları 2021 yılında kişi başı 100 lira. 6-12 yaş arası çocuklar için ise 50 lira ödeniyor. 0-6 yaş arası ise ücretsiz. Bu fiyata öğle yemeği (balık, makarna ve salata) dahil. Tur fiyatı 7-12 yaş arası çocuklar için 45 lira, 7 yaş altı çocuklar için ise ücretsiz.

You might be interested:  Foçaya otobüsle ulaşım

Balık ile aranız yok ise rezervasyon yaptırırken bize söylemeniz durumunda tavuk ya da köfte menüsü de çıkarabiliyoruz. Bu arada öğle yemeği süresince sınırsız yemek tüketebiliyorsunuz. İçecekler ise ekstra ücrete tabii. Teknede dilediğiniz alkollü ve alkolsüz içkiyi makul fiyatlara satın alabilirsiniz.

2- Ayvalık Tekne Turları Nereden Kalkıyor?

Ayvalık tekne turumuz sabah saat 11 civarında Ayvalık sahilinden kalkıyor. Rezervasyon yaptırmanız durumunda sizlere tam konum da atılacak ve tekne ismi söylenecektir. Bu sayede kolaylıkla tekneyi bulabileceksiniz. Tekne turumuz ise akşamüzeri 18:00-18:30 arası sona eriyor. Yani yaklaşık 7 saatlik harika bir tur sizleri bekliyor.

3- Tur Rotası Nedir?

Ayvalık tekne turunda toplam 4 durağımız var ve bunların üçünde denize girebiliyorsunuz. Deniz molalarımız ise 30 dakika ile 1 saat arasında değişiyor. Bu el değmemiş koylarda yüzmek başlı başına harika bir deneyim emin olabilirsiniz.

Ayvalık Tekne Turu Rotası:

 • İncirli Adası
 • Akvaryum Koyu
 • Cunda Adası
 • Ortunç Adası

Cunda Adası hariç tüm bu koylarda yüzme molası veriliyor. Cunda Adası’nda ise sizlere 1 saatlik serbest zaman tanıyoruz. Bu boş vaktinizde Cunda Adası’nın şahane evleri önünde fotoğraf çektirebilirsiniz, sokaklarında kaybolabilirsiniz, Rahmi Koç Müzesini gezebilirsiniz ya da sadece oturup denizi seyrederek çayınızı, kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

4- Rezervasyon Süreci Nasıl İşliyor?

Rezervasyon yaptırmak oldukça kolay. Yukarıda yazan numaradan bizi arayabilir ya da altta bulunan Whatsapp butonundan direkt olarak bize yazabilirsiniz. Sizden gerekli bilgiler alındıktan sonra sizlere dijital bir bilet gönderiyoruz. Bu bileti tur günü teknede gösterip tura katılıyorsunuz.

5- Önceden Ödeme Yapmak Zorunda Mıyım?

Normal şartlarda herhangi bir ön ödeme talep etmiyoruz. Fakat sezonun ya da teknenin yoğun olduğu zamanlarda yerinizi garanti altına almak ve iki taraflı mağduriyet yaşatmamak için çok küçük bir miktar kapora talep edebiliyoruz. Kalanı ise tur günü teknede ödüyorsunuz.

 • Ege’nin Bu Harika İlçelerindeki Tekne Turları da İlginizi Çekebilir:
 • ???? Dikili Tekne Turu 2021
 • ???? Çeşme Tekne Turu 2021
 • ???? Didim Tekne Turu 2021

Evet, Ayvalık tekne turu yazımız bu kadar. 2021 Ayvalık tekne turu fiyatları ve detayları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan başka bir soru var ise yorum kısmına yazabilir ya da yukarıda yazan numaraya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli turlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *