Antalya Topkapı Palace Otel Nerede?

Antalya’nın Kundu bölgesinde denize sıfır konumda bulunan Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace, Antalya şehir merkezine 17 km, havalimanına 20 km ve Lara merkeze 2 km mesafede bulunmaktadır.

Swandor otelin sahibi kim?

Bir Türk markası olarak Rusya merkezli faaliyet gösteren tur operatörü Pegas Touristic, bünyesinde PGS Fly ve Nortwind olmak üzere iki havayolu şirketi ile dünyanın 5 ülkesinde Swandor, PGS ve Dessole markalarıyla hizmet veriyor.

Swandor kaç yıldızlı?

2.7 km uzaklıktaki Park Aqua’a erişime sahip aile Swandor Hotels & Resorts – Topkapi Palace Antalya, plaj koltukları, güneşlenme terası, su kaydırakları sunar. Swandor Hotels & Resorts – Topkapi Palace 5 yıldızlı bir otel, Aksu Çayı nehrine 13 km uzaklıktadır.

Swandor Topkapı Palace ne zaman yapıldı?

2017 yılında yapılan Swandor Hotels Resort Topkapı Palace Antalya, Lara bölgesinde bulunmaktadır. 85000 m2 alanda kurulmuş olan Swandor Hotels Resort Topkapı Palace ultra herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Topkapı Palace Antalya sahibi kimdir?

MNG Holding’e ait olan Antalya Kundu’daki Kremlin Palace veTopkapı Palace otelleri el değiştirdi. MNG Holding, Antalya Kundu’daki iki otelini Rusya’daki Türk kökenli tur operatörlerinden Pegas ve Anex’e sattı. Kremlin Palace’ı Anex, Topkapı Palace’ı ise, Pegas aldı.

Kremlin Palace kaça satıldı?

WOW’un sonraki projesi ise Beyaz Saray olacak. 874 oda ve 2 bin yatak kapasitesi olan WOW Kremlin Palace 11 ayda tamamlandı ve 100 milyon dolara mal oldu.

Antalya Havalimanı Topkapı Palace arası kaç km?

Swandor Topkapı Palace Antalya Havalimanı’na 18,399 km uzaklıkta olup, transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 19 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Kütüphanede Hangi Tür Kitaplar Vardır?

Fazıl dertlioğlu kimdir?

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre, Pegas Touristic’in Swandor, PGS ve Dessole markalarından oluşan otel grubunun genel müdürü Fazıl Dertlioğlu, üç marka ile dünyanın 5 ülkesinde faaliyet gösterdiklerini söyledi. Fazıl Dertlioğlu, ‘Ana şirketimiz Pegas Touristic, Rusya merkezli bir tur operatörü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *