Zigana Otel Kimin?

Mehmet Ali Yılmaz’ın oğlu Soner Yılmaz’ın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Tek-Art Holding bünyesindeki Alaçatı Zigana Resort, 96 standart, 6 suit, 65 apart villa tipi ünite olmak üzere toplam 167 odaya sahip. 80.966 m² yüzölçümüne sahip otel, ilk misafirlerini 2017’de ağırlamaya başlamıştı.

Zigana otelin sahibi kim?

Soner Yılmaz’ın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Tek-Art Holding’in en yeni üyesi Alaçatı Zigana Resort, açık ve kapalı havuzlara sahip. 500 metre uzunluğunda sahil şeridi olan Alaçatı Zigana Resort’te futbol başta olmak üzere bir çok spora yönelik aktivite alanları da bulunuyor.

Zigana Otel ne zaman açıldı?

İki otelin açılış tarihi 18 Haziran

Tarafımızca gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde Antalya Club Zigana Tatil Köyümüz ve Alaçatı Resort Zigana Hotelimizin sezon açılış tarihi olarak 18 Haziran 2020 belirlenmiştir.

Zigana Resort Alaçatı ne zaman açıldı?

Antalya Club Zigana Tatil Köyü ve Alaçatı Resort Zigana Hoteli 18 Haziran’da açılıyor! Tek-Art İnşaat tarafından gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde Antalya Club Zigana Tatil Köyümüz ve Alaçatı Resort Zigana Hoteli’nin sezon açılış tarihi olarak 18 Haziran 2020 belirlendi.

Alaçatı Beach Resort sahibi kim?

Pekcan Havuz yetkilileri, Alaçatı Beach Resort’ta yapımını tamamladıkları 600 metrekarelik özel filtrasyon deniz suyu havuzu ve yine kısa süre önce yapımını bitirdikleri Zaguda Spa merkezinin sağlıklı yaşamın anahtarını sunduğunu söyledi. 55 dönüm arazi üzerine kurulan ve toplam 45 odayla hizmet veren Alaçatı Beach

Zigana Resort Alaçatı satıldı mı?

Gökhan Artan / İstanbul, 29 Kasım (DHA)- TEK-ART İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar Anonim Şirketi’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı bildirime göre İzmir Alaçatı’da bulunan Resort Zigana Alaçatı Hoteli 200 milyon euro üzerinden satılıyor.

You might be interested:  Ne Tür Yazıcı Almalıyım?

Biblos Resort Alaçatı sahibi kimdir?

En az altı ay denize çimento ve çamur basıldı. Ben artık burada kalmak istemiyorum. Alan olursa otelimi de satıp gideceğim buralardan” İddiaları Biblos İnşaat’ın sahibi Hasan Savaş’a da soruyoruz. Açıklaması şöyle: “Çeşme Belediyesi’nde bizim ruhsatımız var.

Biblos holding sahibi kimdir?

Bilindiği gibi, Bodruma’a bağlı Turgutreis’ten Çeşme’ye bağlı Alaçatı’ya giderken motorundaki arıza nedeniyle yanmaya başlayan Biblos isimli yatın Biblos İnşaat firmasının sahibi Hasan Savaş’a ait olduğu belirlendi.

Alaçatıyı kim meşhur etti?

16 yıl önce ilk keşfeden Avrupalı sörfçülerdi. Ege’nin bu küçük kasabası dalgalar üzerinde uçan sporcularla doldu. Onları şehirden kaçanlar izledi. Ve Alaçatı 2000 yılında Bodrum’un papucunu dama atacak patlamayı yaşadı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *