Xanadu Otel Kimin?

OTI Holding bünyesine 2014 yılında dahil olan ve Belek bölgesinde yer alan beş yıldızlı Xanadu Resort Hotel, High Class konseptinde işletmesi, 420 odası, büyük yeşil alanları, Uzak Doğu konseptindeki SPA merkezi ve 5500 metrekarelik Fancyland Çocuk Klübü ile hizmet veriyor.

Xanadu Resort Hotel sahibi kim?

Oteli 1 Nisan’dan itibaren OTİ işletecek. Aydıner Şirketler Grubu ve OTİ Şirketler Grubu Xanadu Resort Otel’in Antalya Belek’teki tesisinin üst hakkının devri konusunda prensipte anlaştı.

Xanadu Resort Hotel kaç oda?

Acısu mevkiinde 184,000 m² alana kurulu olan tesisin toplam 421 odası bulunuyor. Tesis, Belek merkeze 6 km, Antalya şehir merkezine 50 km, Antalya Havalimanı’na ise 40 km mesafede konumlanıyor.

Xanadu Resort Hotel ne zaman açıldı?

2014 Nisan ayından bu yana Antalya Belek otelleri içinde yer alan Xanadu Resort Hotel, hem Türkiye’den hem de Avrupa’dan gelen sayısız misafirlerini ağırlamaktadır. Belek mevkiinde Akdeniz sahil kenarında yer alan otel 5 yıldızlıdır.

Xanadu Island kaç odalı?

Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Xanadu Island’de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilmeyen oda sayısı 89’dur.

Seven Seas Hotel sahibi kim?

Otium Otelcilik, İş Bankası’nın İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı (İş GYO)’dan satın aldığı Manavgat’taki Seven Seas ile Kemer’deki İmperial otellerini resmen devraldı. Seven Seas’te 356, Kemer İmperial’de 256 oda bulunuyor.

Otium Otelleri kimin?

OTI Holding bünyesindeki Otium Hotels, 2005 yılından bu yana konaklama sektöründe yer almaktadır. Çevreye verdiği değer ile turizm sektörünün örnek gösterilen kuruluşlarından biri olan OTI Holding 2008 yılında bünyesine kattığı Otium Family Eco Club’ı, ekolojik konsept ile yenilemiştir.

You might be interested:  Ne Tür Yazıcı Almalıyım?

High Class Otel ne demek?

Az öncede bahsettiğim gibi High Class Herşey Dahil hizmet sunan bir otel. Yani sabah, öğle ve akşam yemeklerinin açık büfe sunulduğu, Türk ve dünya mutfaklarından en özel lezzetleri günün her saati tadabileceğiniz, yetişkinler için olduğu kadar çocuklar içinde kusursuz lezzetlerin hazırlandığı bir oteldir.

Xanadu Island Bodrum kaç yıldızlı?

Hotel Xanadu Island hakkında

Xanadu Island, Türkiye’nin Bodrum kentinde müşterilerine hizmet vermekte olan 222 odalı 5 yıldızlı bir oteldir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *