Taladro Hangi Tür Müzik Yapıyor?

kısacası arabesk rap ile rap dinlemeye başlamış bir çocuğun underground rap’e geçiş evresidir taladro.

Canfeza ne tür müzik yapıyor?

‘ayın yirmiüçüncü günü’ anlamında da kullanılan farsça bir birleşik sıfattır. ‘gönüle ferahlık veren, can artıran, cana can katan’ anlamlarına gelen şiir sesli bir kelime.

Taladro neler yaşadı?

1991 yılında Adana’da doğan Taladro (Abdullah Evgi) rap müziğe 1999 yılında Eminem dinleyerek başladı.Daha sonra okul hayatına daha iyi şartlarda devam edebilmek için Mersine taşınan ve 8 sene burada kalan Taladro ilk öğretimini burada tamamladıktan sonra orta okulu 2002 yılında taşındıkları Antakya’da okumuştur.

Canfeza ne okudu?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1993 mezunudur. 1999 yılında aynı fakültede İç Hastalıkları Uzmanı, 2001 yılında da Tıbbi Onkoloji Uzmanı oldu.

Taladro’nun gerçek adı ne?

Gerçek ismi Abdullah Evgi olan Taladro Antakya’da doğup büyümüştür ve küçük yaşlarda rap müziğe merak salmıştır. Kısa süre sonra rap müzik alanında birçok sanatçıyı dinleyip bu müzik alanında oldukça fazla bilgi sahibi olmuştur.

Taladronun hikayesi nedir?

Abdullah Evgi, nam-ı diğer Taladro 1991 yılında Adana’da doğdu. Küçük yaşlarda rap müziğe merak sardı. Kendi yazdığı şarkılarla kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edindi. “Uçurtma”, “Kendine İyi Bak”, “Deniz Kızı” gibi şarkılarıyla milyonlarca kez dinlendi.

No 1 kimdir hayat hikayesi?

Biyografi. Can Bozok namı diğer No1, 1988 Denizli doğumlu ve halen Denizli’de yaşamakta. Rap yaşantısına bundan 10 sene önce başladı. Kendi ev stüdyosunda çalışmalarını yapan No.1 ilk abümü olan Çalıntı Mikrofon’u 2005 Eylül ayında dinleyicilerin beğenisine sundu.

You might be interested:  Dunyanin Gunes Etrafinda 1 Tam Tur Dolanmasi Icin Gecen Sureye Ne Denir?

Sancak boyu kaç cm?

Sancak 1989 yılının Temmuz ayında dünyaya gelmiştir, burcu Yengeç’tir. Gerçek ismi Yılmaz Erdoğan olan sanatçı İstanbul, Gaziosmanpaşa doğumludur. Boyu, 1.78 cm, kilosu ise 75’tir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *