Selectum Otel Kimin?

Aile oteli Selectum Family Resort (eski adıyla Letoonia Golf Resort) ise 2020’de büyük bir yenilemenin ardından açıldı. Otel Haziran 2019’da ATG hotel tarafından devralındı.

ATG otelleri kimin?

Anex Tourism Group’u, konaklama sektöründeki markası olan ATG Hotels’i Hakan Çiftçioğlu’na emanet etti.

Selectum Luxury Resort Genel müdür?

Konaklama sektörünün deneyimli ismi Gökhan Ergen, Selectum Luxury Resort’ün Genel Müdürü oldu. Daha önce Concorde De Luxe Resort, Sherwood Club Kemer, Susesi Luxury, Gloria Serenty’de görev yapan Gökhan Ergen, deneyimlerini artık Antalya-Belek’te yer alan Selectum Luxury Resort için kullanacak.

Hakan Çiftçioğlu kimdir?

Daha önce Anex Tour’da Chief Operating Officer (COO) görevini başarıyla yürüten Çitfçioğlu, ATG Hotels’in yeni CEO’su oldu. 1989 yılında turizm kariyerine Besim Tibuk ile birlikte adım atan Çiftçioğlu, 1993 yılından sonra Sentez Turizm A.Ş.’nin 17 yıl boyunca Türkiye Genel Koordinatörlüğü’nü yürüttü.

Neşe Koçkar kimdir?

1973 yılında Kars’ta doğan Koçkar ANEX Turizm Grubunu kurdu ve grup 2016’da Yirminci yılını kutladı. Rusya, Ukrayna, Kazakistan gibi ülkelerin en büyük tur operatörlerinden olan Anex Tour’a ek olarak 26 uçaklık filoya sahip Azur Air de grup çatısı altında hizmet yürütüyor.

Pine Beach Genel müdür?

hava coşkun – GENEL MÜDÜR SEKRETERİ – MARITIM PINE BEACH RESORT | LinkedIn.

Hikmet Arabacı kimdir?

1 kasım 2018 yılından bu yana Anex Group bünyesinde yer alan ATG hotels CEO ve Yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunan Hİkmet Arabacı, 25 Haziran 2021 itibari ile ATG hotels bünyesindeki tüm görevlerinden ayrıldığını duyurdu.

You might be interested:  Dergi Ne Tür Bir Kitle Iletişim Aracıdır?

Anex kaç oteli var?

Selectum Hotel Belek, Asteria Belek, Fastasia Hotel Çamyuva, WOW Bodrum ve Art Hotel ile bünyesinde 5 otel bulunan ATG Anex Tourism Group, Antalya Alanya’daki Utopya Turizm’e ait Utopia World Hotel için de harekete geçti.

Anex sahibi kimdir?

Neşet Koçkar’ın sahibi olduğu Rus Tur Operatörü Anex Tour tarihinde ilk kez bugün itibariyle Türkiye’de yeni bir premium sınıf turizm ürününü piyasaya sürdü. Anex Tour, tarihinde ilk kez Eylül ayı ortasında Türkiye’de yeni bir premium sınıf turizm ürününü piyasaya sürdü.

Vural Karasu kimdir?

Turizm Aktüel

başarılı turizmci Vural Karası, 1996-2001 Papillon Belvil Genel Müdür Yardımcısı 2001-2003 Attaleia Holiday Village Genel Müdür ve 2003-2010 Anextour Genel Müdür’lük görevlerinde bulunmuştu. Karasu, Tez Tour’da Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam edecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *