Otel Transilvanya Nerede?

HOTEL TRANSYLVANIA (Transylvania, Romanya) – Otel Yorumları ve Fiyat Karşılaştırması – Tripadvisor.

Otel Transilvanya nerede yayınlanacak?

Amazon, Sony Pictures Animation’dan gelen “Hotel Transylvania: Transformania”nın lisansını aldı. Gişe rekorları kıran serinin dördüncü (ve son) bölümü, Çin hariç tüm dünyada 14 Ocak 2022’de Prime Video’da yayınlanacak.

Otel Transilvanya ne ile ilgili?

Otel Transilvanya, 2012 yapımı Sony Pictures Animation tarafından üretilen, fantastik ve komedi türünde bir 3D bilgisayar animasyonudur. Filmin yönetmeni Genndy Tartakovsky, yapımcısı ise Michelle Murdocca’dır. Genndy Tartakovsky Samuray Jack, Dexter’ın Laboratuvarı ve Sym-Bionic Titan çizgi filmleriyle tanılır.

Otel Transilvanya Transformanya Türkiyede ne zaman çıkacak?

Otel Transilvanya: Transformanya

Yönetmen Jennifer Kluska Derek Drymon
Kurgu Lynn Hobson
Stüdyo Columbia Pictures Sony Pictures Animation
Dağıtıcı Sony Pictures Releasing
Çıkış tarih(ler)i 14 Ocak 2022

Otel Transilvanya ne anlatıyor?

Çocuklarıyla sinemaya gitmek isteyen aileleri Kont Dracula, kızı Mavis, bir insan evladı ve canavarlar ordusunun başrollerde olduğu bir animasyon beklemekte. Otel Transilvanya, 118 yaşına basan kızını insanlardan uzak tutmaya çalışan Kont Dracula’nın boşa çabalarını anlatıyor.

Hotel Transylvania 4 hangi sinemada?

Hotel Transylvania 4 hangi sinemada? Film, seyircisiyle Amazon’da bir araya gelecek! Amazon, Sony Pictures Animation’dan gelen “ Hotel Transylvania: Transformania”nın lisansını aldı. Gişe rekorları kıran serinin dördüncü (ve son) bölümü, Çin hariç tüm dünyada 14 Ocak 2022’de Prime Video’da yayınlanacak.

You might be interested:  E Devlet'Ten Seyahat Izni Alma Nasıl Yapılır?

Transilvanya bölgesi hangi ülkeye ait?

Erdel (Macarca: Erdély, Rumence: Ardeal, Almanca: Siebenbürgen, Yunanca: Τρανσυλβανία) veya Transilvanya (Transylvania; Latince: Transsilvania) bugünkü Romanya’nın batı ve orta bölgelerine eskiden verilen isimdi. Asıl ismi Macarca Erdély, Rumence Ardeal, Sırp, Bulgar ve Yunan dillerinde ise Erdel olarak kullanılmış

Otel Transilvanya kaç yaş için?

Aile eşliğinde, 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Otel Transilvanya 4 ne zaman Türkiye’ye gelecek?

Geçen kış Hotel Transylvania 4 duyurulmuş, çalışmalara da hemen başlanmıştı. 22 Aralık 2021’de yayınlanması planlanan film diğer bütün yapımların ertelendiği bir dönemde erkene alındı ve yeni vizyon tarihi 6 Ağustos 2021 olarak açıklandı.

Sing 2 ne zaman çıkacak?

Şarkını Söyle 2, Illumination tarafından üretilen ve Universal Pictures tarafından dağıtılan bir Amerikan bilgisayar animasyonlu müzikal komedi filmidir. 2016 yapımı Şarkını Söyle filminin devamı niteliğindedir. Film, 22 Aralık 2021’de gösterime girmiştir.

Otel Transilvanya 4 kaç yaş üstü?

OTEL TRANSİLVANYA 4: TRANSFORMANYA 7+

Otel Transilvanya 4 var mı?

Amazon, Sony Pictures Animation’dan gelen “ Hotel Transylvania: Transformania”nın lisansını aldı. Gişe rekorları kıran serinin dördüncü (ve son) bölümü, Çin hariç tüm dünyada 14 Ocak 2022’de Prime Video’da yayınlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *