Mk14 Ne Tür Silahtır Pubg?

Yer: MK14, PUBG Mobile’da bir saldırı tüfeği olarak da kullanılan bir islahtır. Silah, oyunun tüm haritalarında (Erangel 2.0, Sanhok, Miramar, Vikendi ve Livik) airdrop’larda bulunabilir. Silah 7.62 mm mühimmat kullanıyor ve onu kullanmayı seven harika bir oyuncu tabanına sahip.

MK14 ne tür silah?

Popüler olarak MK14 olarak bilinen Mark 14, PUBG Mobile’daki en güçlü, uygulanabilir ve çok yönlü silahlardan biridir. 7.62 mm mermi tüketen ve bir şarjörde on mermi bulunan DMR sınıfı bir silahdır.

MK14 keskin nişancı mı?

9 mm cephane tipi ve 10 adet mermi kapasitesine sahiptir. MINI14: Çok hızlı ateş edebildiği için uzun mesafede bile etkilidir. PUBG Mobil’de, 20 adet mermi kapasitesine sahip tek ve en büyük nişancı tüfeğidir. 3 adet eklenti kabul eder: Sight, Muzzle, Mag. 5.56 mm cephane tipine sahiptir.

M249 mu M416 mı?

M249: Mermi kapasitesi fazla fakat yeniden yükleme süresi yüksek. M416: Her durumda etkili, kullanımı kolay fakat yeniden yükleme süresi yüksek. AKM: Hasarı yüksek fakat geri tepme oranı da yüksek olduğu için dikkatli kullanılması gerekir.

PUBG DMR ne demek?

PUBG Mobile, popüler olarak DMR olarak bilinen ve açılımı ‘ Designated Marksman Rifles ‘ olan bölümü de dahil olmak üzere oyunda çeşitli silahlar sunuyor.

You might be interested:  Senkop Tıp Dilinde Ne Tür Bir Durumu Ifade Eden Bir Terimdir?

Karakin de hangi silahlar var?

Karakin haritasına Vikendi’den miras kalan bir özellik G36C silahıdır. Eskiden Vikendi haritasında bulunan bu silaha artık Karakin haritasında ulaşabilirsiniz. G36C, sahip olduğu 5.56mm’lik mühimmatı sayesinde kısa mesafede oldukça etkili bir silahtır.

M14 ne demek?

M14, ABD yapımı 7,62×51 fişek kullanan savaş tüfeği. Silah Vietnam Savaşı’ndan başlayarak günümüze kadar ABD ordusunun tüm birimlerince kullanılmıştır.

En uzun menzilli tabanca hangisi?

Tac-50, Amerikan McMillan Brothers Rifle Company firmasının 1980 yılında tasarlamaya başladığı keskin nişancı tüfeği. Bir tüfek için oldukça uzun menzilli olması ve bilinen en uzun mesafeden atılan mermi ile öldürme rekorunu kıran keskin nişancının silahı olması onu ünlü yapan özelliklerdendir.

AKM taarruz tüfeği mi?

Groza nadir bir tüfek ve sadece sandıkların içinden çıkıyor fakat düşmanlara karşı da ölümcül. AKM’yi de andıran bu tüfek, taarruz tüfekleri arasında en yüksek ateş gücüne sahip.

Aug mu M416 mi?

AUG oldukça iyi bir geri tepmeye sahip ve yeni başlayanlar için uygun bir silah. Bu arada M416, basit bir geri tepme düzenine sahiptir ve oyunculara mükemmel bir denge sunar.

M416 hangi ülkeye ait?

Heckler & Koch HK416
Çeşidi Piyade Tüfeği Manga Otomatik Silahı Karabina
Uyruğu Almanya
Hizmet geçmişi
Kullanıldığı savaşlar 2013 Lahad Datu Gerginliği Afganistan Savaşı Irak Savaşı Kuzey Mali çatışması

PUBG de hangi silah daha iyi?

En İyi PUBG Silahları 2022

 • MG3 LMG. Bu LMG, özellikle düşman araçlarına karşı mutlak bir güç merkezidir ancak birliklere karşı da pek çok faydası vardır.
 • M416. Katı hasar verme yeteneğine sahiptir ve püskürtmeyi sevenler için; geri tepmeyi kontrol etmesi en kolay olanlardandır.
 • AKM.
 • SCAR-L.
 • UMP9.
 • S12K.
 • P18C.
 • Mini14.
 • You might be interested:  Mona Lisa Tablosu Ne Tür Bir Levhanın Üzerine Resmedilmiştir?

  PUBG de en iyi silah hangisi?

  DMR ve Saldırı Tüfekleri

  DMR kategorisinde, MK14 ve SLR en iyi menzile ve en yüksek hasara sahiptir. SLR atış hızı bakımından biraz daha iyidir, bu nedenle bu kategorideki en iyi silah olarak onu seçiyoruz. Ancak DMR kategorisindeki diğer her silahı da en az SLR kadar verimli ve etkili bir şekilde kullanmak mümkündür.

  DMR anlamı nedir?

  designated marksman rifle (dmr)

  Miramarda hangi silahlar var?

  Miramar’da yer alan silahlar şöyle: AKM, Arbalet, AUG A3, AWM, Beryl M762, Deagle, Flare Gun, Groza, Karabiner 98 Kurz, M16A4, M24, M249, M416, Micro UZI, Mini 14, Mk14 EBR, Mk47 Mutant, P18C, P1911, P92, R45, S12K, S1897, S686, SCAR-L, SKS, SLR, Sawed-off, Skorpion, Tommy Gun, UMP45, Vector, Winchester Model.

  PUBG Mobile hangi silah hangi mermi?

  PUBG Mobile Keskin Nişancı Silahı Hasarları ve İstatistikleri

  SİLAH HASAR KAFA HASARI (MERMİ)
  AWM 105 1
  M24 79 1
  Kar98k 75 1
  Win94 66 2

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *