Miracle Otel Sahibi Kim?

MÖN İnşaat’ın sahibi ve Fenerbahçe yöneticisi Nihat Özbağı’ya ait Miracle Otel.

Ahmet Illez kimdir?

ANTALYA- Miracle Resort Hotel Genel Müdürü Ahmet İllez, GM dergisine tüm yaşamını anlattı. sözlerinin bir bölümünde profesyonel yöneticiyi tarif eden Ahmet İllez, ‘Profesyonel yönetici çalışacağı oteli ve o misyonu üstlenmeli, üstlenemeyeceği işletmeye girmemesi.

Mehmet Özbağı kimdir?

Mehmet ve Nihat Özbağı, Türkiye’nin köklü şirketlerinden Mön İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.’nin sahipleridir. 1981 yılında kurdukları firma Türkiye’nin gözbebeği olmuş ve parmakla gösterilecek konuma gelmiştir.

MÖN inşaat kimin?

Nihat Özbağı, Mön İnşaat Ortağı ve Genel Müdürüdür. Yüksek Mimar Nihat Özbağı, MÖN İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.’ni 05 Şubat 1981’de 25 milyon 200 bin TL sermaye ile ortağı Yük. Elk.

Resort otel ne anlama geliyor?

Geniş bir alana konumlandırılmış, hizmet kapasitesi yüksek, en az 4 yıldız ve üzeri standartlara sahip otellere “ resort otel ” adını veriyoruz. Ülkemizde oluşmuş yanlış bir yargı ise, bu tarz otellerin deniz kenarında konumlanmış olması.

Resort ne anlama geliyor?

Belli başlı bazı anlamları ile Türkçede Resort kelimesi artık yerleşmiş biçimde kullanılmaktadır. – Herhangi bir tatil yeri. – Herhangi biri yere başvurmak. – Dinlenme yeri.

De luxe otel ne demek?

İngilizce bir kelime olan Deluxe; gösterişli, ihtişamlı, lüks anlamlarına geliyor. Anlamından da anlaşılabileceği gibi Deluxe oda, standart odalardan daha lüks imkanlara sahip odalara verilen bir isim. Deluxe odalarda bir adet çift kişilik büyük boy veya iki kişilik ekstra büyük boy yatak bulunuyor.

You might be interested:  29 ekim tatiline Özel 3 günlük kaçış rotaları

Beach resort otel ne demek?

Geniş bir alana konumlandırılmış, hizmet kapasitesi yüksek, en az 4 yıldız ve üzeri standartlara sahip otellere “resort otel” adını veriyoruz. Ülkemizde oluşmuş yanlış bir yargı ise, bu tarz otellerin deniz kenarında konumlanmış olması.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *