Maldivler Ayada Otel Kimin?

Otelin sahibi Aydeniz Group’un Yönetim Kurulu üyesi Fırat Aydeniz “Maldivlerde beni en çok şaşırtan şey, gün içerisinde oluşan gelgitler sebebiyle öğlen üzerinde dolaştığınız bir plajın akşamüzeri orada olmayışı.

Ayada sahibi kim?

Aydeniz Grubu, inşaat, gıda ve turizm alanlarında faaliyet gösteren bir aile şirketi. Ayada Resort’ta ailenin iki genç temsilcisi görev yapıyor. Mali ve idari işlerden sorumlu Diyar Aydeniz ile yiyecek-içecekten sorumlu Orhan Aydeniz.

Maldivler Ayada otel sahibi kimdir?

Ülkü Aydeniz Çalışkan ve üretken. Ayrıca, birçok kişiye istihdam sağlayan çok da başarılı bir iş insanı. Onu çok özel kılan girişimlerinden biri de Maldiv Cumhuriyeti’nde hizmete açtığı Ayada Maldives Resort.

Joali kimin?

Joali Maldives’in ödülü, Joali Maldives Kurucusu Esin Güral Argat aldı. Ödül ile ilgili konuşan Esin Güral Argat, şunları söyledi: “2018 yılında misafirlerimizi ağırlamaya başladığımız ilk yurt dışı yatırımımız Joali Maldives ile “En İyi Resort” unvanını almak bizim için büyük bir gurur.

Maldivler hangi ülkeye ait?

Maldivler (Maldivce: ދިވެހިރާއްޖެ, Dhivehi Raajje) ya da resmî adıyla Maldivler Cumhuriyeti, Hint Okyanusu’nda 1.200 adadan oluşan bir devlettir. Hindistan’ın güneyinde ve Sri Lanka’nın yaklaşık 750 kilometre (435 mil) güneybatısında yer alır.

Ülkü Aydeniz Kimdir?

1990 yılından beri Türkiye’nin çeşitli yörelerinde tarım ve hayvancılık faaliyeti yürütmektedir. 2008 yılında turizm sektöründe yer almıştır. Maldivler Cumhuriyeti’nde turizm yatırımı yapım ve işletmesi faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkü AYDENİZ 1987 – 1993 Ahmet Aydeniz İnşaat A.Ş.

You might be interested:  Stefan Zweig Ne Tür Yazıyor?

Maldivler tatili ne kadar?

Maldivler seyahat planlamasında, otel için 2 kişi 5 gece döneme göre değişmekle birlikte minimum 1200 usd civarı ve üzeri, uçak bileti için 2 kişi gidiş dönüş olarak ortalama 1400-1600 usd arasında bir bütçe gerekmektedir.

Aydeniz inşaat kimin?

Aydeniz Grubu’nun faaliyetleri; 1975 yılında, Ahmet Aydeniz İnşaat ve Taahhüt firmasının kurulması ile başlamıştır. Grubun, 1998 yılında tarımla başlayan yeni sektörlere açılma süreci; 2000 yılında dondurulmuş gıda, 2007 yılında turizm, 2009 yılında hayvancılık sektöründe yapılan yatırımlarla devam etmiştir.

Maldivlerde denize girilir mi?

Tropikal iklime sahip olan Maldivler’de ısı derecesi 26 derenin altına düşmez ve güneş rahatsız etmeden fazlasıyla yakıcı olabilir. Bu sebepten güneşlenirken ve denize girerken güneş kreminizi ihmal etmemenizi tavsiye ederiz. Maldiv adaları son derece güvenlidir ve adalar arasında sürekli bir iletişim vardır.

Maldivler bir ülke mi?

Maldivler 1.192 ada üzerine kurulmuş küçük bir ülkedir. Toprakları 300 km², deniz alanı dahil 90.000 km²’dir.

Türkiye Maldivler nerede?

Burdur’un Yeşilova ilçesindeki beyaz kumsalı ve turkuaz rengi suyunun güzelliğiyle ‘Türkiye’nin Maldivleri’ olarak ünlenen Salda Gölü’nün, 2020’de 800 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladığı bildirildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *