Latanya Otel Kimin?

Latanya Park Resort kimin? Denis İnşaat Tur İşletme AŞ.’ye ait olan Latanya Beach Resort ‘un Genel Müdürü Şenay Kurcebe ise Radikal’in sorularını yanıtlamaktan kaçınarak haklarındaki iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

Pemar Otel sahibi kim?

Cengiz Gruba’a ait Kiriş’te Le Jardin Resort Hotel. Eko İnşaat’a ait Manavgat’ta Pemar Beach, Bodrum’da Hotel Ambarosia.

Latanya Park Resort ne zaman kuruldu?

Latanya Park Resort 17.000 m2 lik alanda kurulmuş olup Temmuz 2007 tarihinde hizmete açılmıştır. Bodrum şehir merkezine 16 km, Bodrum Milas Hava Limanına 40 km uzaklıkta bulunmaktadır.

ATG otelleri kimin?

Anex Tourism Group’u, konaklama sektöründeki markası olan ATG Hotels’i Hakan Çiftçioğlu’na emanet etti.

Adora Golf Resort kimin?

İMAMOĞLU, ADORA GOLF RESORT OTELİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU. Belek’te faaliyette bulunan 5 yıldızlı Adora Golf Resort Hotel de kasım ayından itibaren göreve başlayan Seyfi İmamoğlu, otelin sahibi Erol Tontu’nun yardımcısı olarak Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürecek.

Latanya nereye bağlı?

Bodrum’un Yalıçiftlik mevkiinde bulunan Latanya Beach Resort Hotel, denize sıfır konumuyla sizi Ege’nin sonsuz maviliğiyle buluşturuyor.

Latanya Park Resort kaç yıldız?

Latanya Park Resort Hotel | Muğla Bodrum | 5 YILDIZ OTEL.

Hakan Çiftçioğlu kimdir?

Daha önce Anex Tour’da Chief Operating Officer (COO) görevini başarıyla yürüten Çitfçioğlu, ATG Hotels’in yeni CEO’su oldu. 1989 yılında turizm kariyerine Besim Tibuk ile birlikte adım atan Çiftçioğlu, 1993 yılından sonra Sentez Turizm A.Ş.’nin 17 yıl boyunca Türkiye Genel Koordinatörlüğü’nü yürüttü.

You might be interested:  Gaziantep gezi rehberi: gastronomi diyarına yolculuk

Neşe Koçkar kimdir?

1973 yılında Kars’ta doğan Koçkar ANEX Turizm Grubunu kurdu ve grup 2016’da Yirminci yılını kutladı. Rusya, Ukrayna, Kazakistan gibi ülkelerin en büyük tur operatörlerinden olan Anex Tour’a ek olarak 26 uçaklık filoya sahip Azur Air de grup çatısı altında hizmet yürütüyor.

Anex kaç oteli var?

Selectum Hotel Belek, Asteria Belek, Fastasia Hotel Çamyuva, WOW Bodrum ve Art Hotel ile bünyesinde 5 otel bulunan ATG Anex Tourism Group, Antalya Alanya’daki Utopya Turizm’e ait Utopia World Hotel için de harekete geçti.

Cullinan Golf Resort Belek sahibi kimdir?

Aygün Şirketler Grubunun Belek’te yaptığı CULLINAN Belek isimli otel ve golf tesisinin ne zaman açılacağı belli oldu. Üç tanesi Almanya’da, 10’u Türkiye’de olmak üzere toplam 13 otelle turizm sektöründe faaliyet gösteren Aygün Şirketler Grubunun Antalya-Belek’te açacağı yeni tesis için hazırlıklara devam ediyor.

Venezia Palace oteli kimin?

Ekonomist Dergisi’nin bu haftaki sayısında yer alan habere göre; Ünal şirketler Grubu, Koşuyolun’da İtalyan restoranı açıyor. Antalya’daki Venedik konseptli Venezia Palace Deluxe Resort Hotel’in ve Ankara’daki 177 odalı Meyra Palace otellerinin sahibi olan grup, sektör ağını genişletmeye devam ediyor.

Selectum Luxury Resort sahibi kim?

Aile oteli Selectum Family Resort (eski adıyla Letoonia Golf Resort) ise 2020’de büyük bir yenilemenin ardından açıldı. Otel Haziran 2019’da ATG hotel tarafından devralındı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *