Kaya Otel Kimin?

1974 yılında Burhanettin Kaya tarafından kurulan Kaya Holding, bugün 8 şirket ve 2500’ü aşkın profesyonel kadrosuyla inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kaya Holding sahibi Burhanettin Kaya nereli?

Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden biri olan Erzurum’da geniş toprakları olan Kaya Ailesi’nin 5 erkek çocuğundan biri Burhanettin Kaya Burhanettin Bey, baba ocağından yıllar önce ayrılmış, Sivas’a yerleşmiş. İnşaat malzemeleri satarak ticaret hayatına atılmış.

Kaya Palazzo Girne sahibi kim?

Kaya Hotels & Resort Belek’teki yeni oteli Kaya Palazzo Golf Resort’un kapılarını misafirlerine açtı. Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ve Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doruk Kaya Palazzo markası ve yeni otellerinin hedeflerini anlattı.

Beylikdüzü Kaya Otel kime ait?

Aylardır tartışılan otelin sahibi, Kaya Oteller Grubu- Kaya Holding Sahibi Burhanettin Kaya ile görüştük önceki gün… Karaoğlanoğlu’ndaki Zeyko’nun bulunduğu yerde devam eden inşaatı, daha önce patlak veren arazi tartışmalarını ve siyaseti konuştuk.

Kaya izmir Thermal kimin?

Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinde biri olan Kaya Holding toplam 7 otel ve 7 bin 500 yatak kapasitesiyle turizm sektöründe hizmet veriyor. Kaya Grubu’nun, İzmir’deki ilk yatırımı olan Kaya İzmir Thermal & Convention’ı da bünyesine ekleyerek muhteşem bir tören ile otel açılışını gerçekleştirdi.

Kaya Holding kaç oteli var?

Antalya’nın ilk 5 yıldızlı otelini Kaya Side ile gerçekleştiren Kaya Hotels & Resorts ve Palazzo Luxury Collection, bugün Türk turizmine toplam 13 otel, 18 delikli bir golf sahası ve 14.000 yatak kapasitesiyle uluslararası kriterlerde hizmet vererek sektörünün öncü kuruluşu olmayı sürdürmektedir.

You might be interested:  Alüminyum Hangi Tür Metaldir?

Doç Dr Burhanettin Kaya kimdir?

Dr. Burhanettin Kaya kimdir? 1988 İstanbul Tıp Fakültesi Mezunu 1996 yılında Cumhuriyet Üniversitesinde Psikiyatri Uzmanı oldu. 1996-1998 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi, 1998-2007 tarihleri arasında İnönü Üniversitesinde çalıştı. 2016’da Doçent oldu.

Kıbrıs Kaya Artemis Otel sahibi kim?

1974 yılında Burhanettin Kaya tarafından kurulan Kaya Holding, bugün 8 şirket ve 2500’ü aşkın profesyonel kadrosuyla inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kaya Ramada sahibi kim?

Burak Kaya ise Kaya Grubu’nun 1975’ten beri inşaat, turizm, finans ve petrol sektörlerinde faaliyet gösterdiğini önümüzdeki dönemde turizmde ana faaliyet alanı olarak daha da büyüyeceklerini anlattı. Kaya Ramada’nın inşaası 1998’de başladı. Otel 690 yataklı ve 4 bin kişilik konferans ve toplantı salonuna sahip.

Ramada Otel sahibi kim?

Günümüzde Gıda’nın yanı sıra Yatçılık, Finans, İnşaat, Turizm, Havacılık, Çimento ve Enerji olmak üzere farklı sektörlere de yatırımlarına devam eden Başaran Holding, Hüseyin Başaran’ın Başkanlığında; Ramada Resort Bodrum ve Ramada Plaza Trabzon ile turizm yatırımları gerçekleştirmiştir.

Ramada Otel hangi ülkenin?

Ramada Otelleri hangi ülkenin? Ramada markası Amerika’da 1954 yılında kurulmuştur. Ramada Otelleri 63 ülkede bulunmaktadır ve Wyndham Hotels & Resorts çatı markası altında Ramada By Wyndhams adı altında üç ayrı kategoride hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *