Grannos Termal Otel Kimin?

Haymana Grannos Termal Otel Sahibi Hacı Mehmet Şahin, Otel Müdürü Hüseyin Çiçek ve Otel Görevlisi Zeki Kök İlçemiz Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer’i makamında ziyaret ettiler.

Armada Grannos termal kimin?

Ankaralı Şahinler Grubu, turizm alanındaki ilk yatırımı hayata geçirdi. Ankara’ya 70 kilometre mesafedeki Haymana’da Grannos Thermal Hotel’e ilgi yoğun oldu. Grannos Thermal Hotel Genel Müdürü Çiçek, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da en bilinen termal otel olmayı amaçladıklarını kaydetti.

Grannos termal ne zaman açıldı?

Bu tesis için 85 milyon TL’lik bir yatırım yapıldığını anlatan Şahin, 2015 yılının başında hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

Doktorun Oteli kimin?

Kaplıcadan en yüksek faydayı sağlamayı amaçladıklarını dile getiren Doktorun Oteli Kurucusu Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı ve Tamamlayıcı Tıp Hekimi Op. Dr. Fatih Mehmet Yorulmaz, “Konaklamalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi” belgesi de alarak en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını anlattı.

Haymana Hamamı saat kaça kadar açık?

Cimcime Sultan Kaplıcamız (Merkez Kaplıca) 17.06.2021(yarın) tarihinden itibaren 09.00-21.00 saatleri arasında siz değerli hemşehrilerimizin hizmetinde olacaktır.

Haymana kaplıcaları hangi hastalıklara iyi geliyor?

Haymana termal suyu, cildi gençleştirici, yaşlılık geciktirici özelliğinin yanı sıra romatizma, kalp ve kan dolaşımı, nevralji, solunum yolu, kadın hastalıkları, sinirsel ve kas yorgunluğu hastalıklarına iyi geliyor, içildiği takdirde mide, karaciğer, safra kesesi ve pankreas üzerinde olumlu etki yapıyor.

Haymanada hangi kaplıcaya gidilir?

Haymana Merkez Kaplıcası, Ankara ilinin Haymana ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Kaplıca Haymana ilçesi merkezinde Çaldağ Mah. Kemal Paşa Sokakta bulunmaktadır. Ankara şehir merkezine yaklaşık olarak 77 km mesafede bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *