Ets Tur Yeni Reklam Yüzü Kim?

Sevilen oyuncu Müge Boz, ailesi ile birlikte ETS’nin 2022 yılı için hazırladığı yeni reklam kampanyasının yüzü oldu. Neşeli tatil anlarını ve bir arada olmanın mutluluğunu yansıtan aile konsepti ile dikkat çeken reklam filminde Boz’a, basketbolcu eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina da eşlik etti.

ETS Tur yeni reklam yüzü kim kadın?

Ets tur reklamında kim oynuyor? Müge Boz, ailesi ile birlikte ETS’nin 2022 yılı için hazırladığı yeni reklam kampanyasının yüzü oldu.

ETS Tur reklamındaki kadın kim 2021?

Sevilen oyuncu Müge Boz’un marka yüzü olduğu reklam serisinde, Müge Boz’un basketbolcu olan eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina da yer aldı. Misafirlerine yıllardır hayallerindeki tatili sunan ETS’nin yüzü olan ünlü oyuncu, sıcak tatil anlarını yansıtan görüntülere enerjisi ve güler yüzü ile eşlik ediyor.

Voyage reklamındaki kız kim?

Voyage otellerinin yeni reklam yüzü: Shanina Shaik!

Leyla Feray hangi reklamda oynuyor?

Leyla Feray’ın Gerçek Hayat Hikayesinden Esinlenilen Bepanthol SensiDaily’nin Yeni Reklam Filmi Yayında | Bayer global.

Ünlüler reklamlardan ne kadar kazanıyor?

Şahan Gökbakar oynadığı Turkcell reklamları için yıllık 2.5 milyon dolar ücret aldı. Ata Demirer Avea reklamı için yıllık 1.5 milyon dolar almıştır. Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Akbank reklamından 2.5 milyon dolar alacağı söyleniyor. Beren Saat Patos reklamından 500 bin dolar almıştır.

Leyla Feray ve Serhat Teoman evli mi?

LEYLA FERAY’IN ÖZEL YAŞAMI

You might be interested:  Insan Kolu Hangi Tür Kaldıraçtır?

Feray, kendisi gibi oyuncu Serhat Teoman ile yaklaşık altı seneden beri birliktedir.

Garanti BBVA reklamındaki neşe kim?

Garanti BBVA, finansal sağlık üzerine kurduğu marka konumlandırmasını yeni reklam filmi ile taçlandırıyor. Fatih Artman’ın hayat verdiği Garanti BBVA çalışanı Murat’a, Leyla Feray tarafından canlandırılan (nişanlısı rolündeki) Neşe eşlik ediyor.

Garanti Bankası reklamında kim oynadı?

‘Menajerimi Ara’nın Çınar’ı Fatih Artman, reklam yüzü oldu.

Menajerimi Ara’nın Çınar’ı Fatih Artman reklam yüzü olduğu Garanti Bankası’nın yeni reklamındaki rol arkadaşı da merak konusuydu. O isim de belli oldu. Oyuncu Leyla Feray, Artman’ın reklamlarda nişanlısını oynayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *