Ets Tur Erken Rezervasyon Iptali Nasıl Yapılır?

Peki, ETS Tur rezervasyon iptali nasıl yapılır? ETS Tur yer ayırtma iptali, çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanarak veya ETS Tur acentelerine giderek yapılır. ETS Tur Rezervasyon iptallerinin gerçekleşmesi için herhangi bir ceza ödeme koşulu sunmaz.

ETS rezervasyon iptali nasıl yapılır?

Erken Rezervasyon İptal ve İade Paketi

  1. 444 0 387 Tatilde bir numara!
  2. 150’nin üzerinde acente.

Rezervasyon iptali nasıl yapılır?

Rezervasyonunuzu kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınız geçerli sebepleri (hastalık, kaza, ölüm vb.) resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişikliği kesintisiz yapılacaktır. İptal – değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur.

Otelden erken ayrılma para iadesi olur mu?

Otelden erken ayrılma para iadesi olur mu? Otele gelmeme ya da girişten sonra yapılan gün süresi kısaltmalarında ve iptallerde geri ödeme yapılmaz, Tahsil edilen ücret iadesi yapılmaz.

Erken rezervasyon iptal sigortası nedir?

Erken rezervasyon sigortası; erken rezervasyon döneminde %50’ye varan indirimlerle yaptığınız rezervasyonu iptal edebilmenizi sağlayan sigortadır.

Otelz rezervasyon iptali nasıl yapılır?

Rezervasyon iptali ya da değişiklik işlemlerini, ana sayfada yer alan “rezervasyonu değiştir” sekmesinden rezervasyon numarası ve pin kodunu girerek yapabilirsiniz. Rezervasyon numarası ve pin kodu, size gönderilmiş olan onay e-postasında yer almaktadır.

You might be interested:  Damga Vergisi Hangi Tür Vergiler Arasında Yer Alır?

Ücretsiz iptal seçeneği ne demek?

Ücretsiz iptal ibaresi bulunan odalar için iade işlemi belirli bir tarihe kadar kesintisiz yapılır. İade yapılmaz ibaresi bulunan odaların iptali halinde ise, ödediğiniz rezervasyon ücreti iade edilmez.

Otel rezervasyonu iptal edilirse ne olur?

TAZMİNAT MİKTARI Madde 36 – Rezervasyonu iptal edilen her bir müşteri ile ilgili tazminat, otel sözleşmesinde ayrı bir miktar tesbit edilmemiş ise, sözleşmede yeralan koşullar ve özel fiyat üzerinden ısmarlanmış olan hizmetlerin toplamının üçte ikisidir.

Otel rezervasyonu iptal edebilir mı?

Rezervasyonunuzu kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınız geçerli sebepleri (hastalık, kaza, ölüm vb.) resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişikliği kesintisiz yapılacaktır. İptal – değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur.

Iptal edilemez Rezervasyon nasıl iptal edilir?

türkiye’de iptal edilemez, geri iade edilmez olarak yaptırdığınız rezervasyonları kullanmazsanız (bkz: no show) ve rezervasyon yapılan otel, kredi kartından ödeme almışsa kredi kartının ait olduğu bankaya kullanım itirazı yapıp paranızı geri alabilirsiniz.

Otelden kaçta çıkılır?

Dünya standartlarına göre, otellerin giriş (check-in) saati 14.00, çıkış (check-out) saati 12.00’dır.

Erken rezervasyon güvence paketi nedir?

Bu süreçlere ek olarak, planladığınız tatil öncesinde beklenmedik iptal durumlarına hazırlıklı olmak için, 10 TL’den başlayan fiyatlarla ‘Erken Rezervasyon Güvence Paketi’ satın alabilir ve tesise giriş gününüzün 72 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu koşulsuz ve kesintisiz iptal edebilirsiniz.

Iptal güvence paketi nedir?

İptal Güvence Paketi, tatilinizi güvence altına alır ve son anda çıkan aksiliklerden dolayı tatili planınızı değiştirmenize veya iptal etmenize olanak tanır. İptal Güvence Paketi ile %100 kesintisiz iptal hakkına sahip olur ve tatilinizin iadesini alabilirsiniz.

Iptal güvence bedeli nedir?

İptal Güvence Bedeli ödeyen misafirler gidiş gününe 72 saat kala ön koşulsuz ve kesintisiz olarak otel rezervasyonlarını iptal etme hakkına sahip olurlar. İptal Güvence Bedeli ödenen rezervasyonlarda minimum 3 gece konaklama şartı vardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *